Odia Sex Story

ମୋ ମାଉସୀଝିଅ ଭଉଣୀ ନିନା (Mo Mausi Jhia Bhauni Nina)

odia sex stories, bhauja, bhauja bia gapa, odia bedha katha, odia jhia bia dudha katha, mausi jhia nina ku gehili, odia kahani

ଆମ କକା ବାହାହେବେ, ତେଣୁ ସବୁ ଦାୟିତ୍ବ ବାପାବୋଉ ଉପରେ । ସେମାନେ ବୁଲି ବୁଲି ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ର ଦେଉଥିଲେ । କକା ରହନ୍ତି କୋଲକାତାରେ, ସେ କହିଥିଲେ ବିବାହର ଦୁଇଦିନ ଥିବ ସେ ଆସିବେ । ତେଣୁ ସବୁ କାମ ବାପାବୋଉ କରନ୍ତି । ମୋତେ କହିଲେ ତୁ ଯା କିଛି ଜାଗାରେ କାର୍ଡ ଦେଇ ଆସିବୁ । ମୁଁ ସାନ ମଉସାଙ୍କ ଘରକୁ କାର୍ଡ଼ ଦେବାକୁ ଯାଇଥିଲି, ସେଇଠି ନିନାକୁ ଦେଖିଲି । ମଉସାଙ୍କ ବଡ଼ ଝିଅ । ସଦ୍ୟ ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଛି । ବୋଧହୁଏ ଦୁଇବର୍ଷ ତଳେ ତାକୁ ଦେଖିଥିଲି, ଏବେ ସେ ଆହୁରି ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଦିଶୁଛି । ତାକୁ ଦେଖିବାପରେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଟାଇଟ୍ ହୋଇଗଲା । ସେ ବହୁତ ହଟ୍ ଆଉ ସେକ୍ସି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । କାର୍ଡ଼ ଦେବାପରେ କହିଲି, ନିନା ଚାଲ୍ ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ପଳେଇବୁ । ପରେ ମଉସା ମାଉସୀ ଆସିବେ । ତାର ବି ମେଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ସରିଥିଲା ବୋଲି ସେ ଘରେ ବସିଥିଲା, ତେଣୁ ସେ ଖୁସି ହୋଇଗଲା । ଅପରାହ୍ନରେ ବାଇକ୍‌ରେ ବସି ଆମେ ଘରକୁ ଆସିଲୁ । ରାସ୍ତାରେ ତା ଦେହ ମୋ ଦେହରେ ଘଷି ହୋଇଥିଲା, ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ପିଠିରେ ଚିପି ହେଉଥିଲା, ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା । ରାସ୍ତାରେ ଗାଡ଼ି ଅଟକାଇ ତାକୁ କୋଲ୍‌ଡ଼ ଡ୍ରିଙ୍କ୍ ଦେଲି, ଚକଲେଟ୍ କିଣିଦେଲି । ଆମେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲାଣି ।

ନିନା ମୋ ରୁମରେ ରହିବ ବୋଲି ବୋଉ କହିଦେଲା । ମୋ ରୁମରେ ଗୋଟିଏ ଖଟ ପଡ଼ିଛି ଆଉ ମୋର ଷ୍ଟଡ଼ି ଟେବୁଲ୍ । ମନେ ମନେ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଗଲି । ହେଲେ ଦେଖେଇ ହେଇ ପ୍ରତିବାଦ କଲି ଯେ ମୋ ରୁମରେ ଖଟ ନାହିଁ, ସେ କୋଉଠି ଶୋଇବ? ବୋଉ କହିଲା, ଆହା କିଛି ଦିନର କଥା ବାପ ଚଳେଇଦେ । ଭୋଜିଭାତ ଘର ଏମିତି ଜିଦ୍ କଲେ ଚଳିବ ।

ରାତିରେ ଖାଇବାପରେ ଆମେ ଶୋଇବାକୁ ଗଲୁ । ବାପାବୋଉ ତଳଘରେ ଶୁଅନ୍ତି, ମୋ ରୁମ୍ ଛାତ ଉପରେ । ଏକୁଟିଆ ରୁମ, ଏବଂ ତା ପରେ ଖୋଲା ଛାତ, ଆଉ ଶେଷରେ ବାଥରୁମ୍ । ମୁଁ ଚେୟାର ଆଣି ବାହାରେ ପକାଇଦେଲି ଆଉ ଆମେ ଦିଜଣ ବସି କଥାବାର୍ତା ହେଲୁ । ଅନ୍ଧାର ଥିଲା, ତଥାପି ମୁଁ ତା ଦେହର ଛାଇକୁ ଭଲ ସେ ଦେଖିପାରୁଥିଲି । ଅନ୍ଧାରରେ ବସି ମୁଁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ହାତ ମାରିଦେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲି । ମନେ ମନେ ଭାବୁଥିଲି ୟା କୁ କେମିତି ଗେହିବି । କିଛି ପ୍ଲାନ୍ ମୁଣ୍ଡରେ ପଶୁନଥିଲା । ଶେଷରେ ଦେହଓମନ ବ୍ଲଗ୍ ଖୋଲି କିଛି ଏମିତିକା କାହାଣୀ କିଛି ପଢ଼ିଲି, ଏଇ ସମୟରେ ମୁଣ୍ଡରେ ଗୋଟିଏ ଆଇଡ଼ିଆ ପଶିଲା । ଲାପଟପରେ ବସି ସେକ୍ସ୍ କାହାଣୀ ପଢୁଥିବା ବେଳେ ଜାଣିଶୁଣି ଲାପଟପ୍ ଖୋଲା ଛାଡ଼ିଦେଇ ତଳକୁ ଚାଲିଆସିଲି । କହିଲି ତୁ ଶୋଇଯା, ମୁଁ ଟିକେ ଟିଭିରେ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳ ଦେଖି ଆସୁଛି । ମୁଁ ତଳକୁ ଆସି ଟିଭି ଲଗେଇ ବସି ଖେଳ ଦେଖୁଥିଲି ସିନା ହେଲେ ମନ ମୋର କିନ୍ତୁ ଥିଲା ଉପରେ । କିଛି ସମୟ ଖେଳ ଦେଖିଲି ହେଲେ ମନ ହେଲାନି । ସିନେମା ଦେଖିବାକୁ ଗଲି ସେଥିରେ ହଟ୍ ସିନ୍ ଦେଖିବା ପରେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଟାଇଟ୍ ହେଲା ।

READ ALSO:   चाची की बुर में लंड

ଟିଭି ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ପାଦ ଚିପି ଚିପି ଛାତ ଉପର ରୁମକୁ ଗଲି । ଝରକା ଦେଇ ଦେଖିବା ବେଳକୁ ନିନା ବସି ଲାପଟପ୍ ଦେଖୁଛି । ପୁଣି ଦୁଇ ତିନି ପାହାଚ ଓହ୍ଲାଇ ଆସି ଗଳା ସଫା କରିବାପରି କାଶିଦେଇ ଉପରକୁ ଗଲି, ଝରକା ଫାଙ୍କରେ ଦେଖିଲି ନିନା ଦଉଡ଼ି ଯାଇ ଖଟରେ ଶୋଇଗଲା । ମୁଁ ରୁମକୁ ଆସିବାପରେ ପଚାରିଲି ନିନା ଶୋଇଗଲୁ କି ? ସେ କିଛି କହିଲାନି । ଶୋଇବାର ଅଭିନୟ କରିଲା । ମୁଁ ମନେ ମନେ ହସିଦେଇ ରୁମର ଲାଇଟ୍ ଲିଭେଇଦେଇ ଲାପଟପରେ ବସିଦେଖିଲି ସେ କଣ ଦେଖୁଥିଲା । ସେ ବି ବସି ସେକ୍ସ୍ କାହାଣୀ ପଢୁଥିଲା । ମୁଁ ଯେଉଁ କାହାଣୀ ପଢୁଥିଲି ସେ ସେଇଟା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କାହାଣୀ ପଢୁଥିଲା । ମୋ ଦେହରେ କଣ କଣ ହେଇଯାଉଥିଲା । ଲାପଟପ୍ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ଶୋଇବାକୁ ଗଲି । ଗୋଟିଏ ଶେଯରେ ମୁଁ ଆଉ ନିନା ପାଖାପାଖି ଶୋଇଥାଉ । ମୁଁ ନିନାକୁ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣି ତା ଉପରେ ହାତ ଥୋଇ ଶୋଇବାର ଅଭିନୟ କଲି । ଦେଖୁଥିଲି ତା ଶ୍ବାସ ଜୋର ହେଉଥିଲା । ହେଲେ ସେ କିଛି କରୁନଥିଲା । ମଉକା ଦେଖି ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ଦେହରେ ଲଗେଇ ଧରିଲି ଆଉ କିଛି ନ ଜାଣିଲା ପରେ ତା ଦେହକୁ ଛୁଇଁଲି । ସେ ଟିକେ ଟିକେ ଏପାଖ ସେପାଖ ହେଉଥିଲା, ହେଲେ ମୁଁ ତା ହୃତପିଣ୍ଡର ଗତି ଅନୁଭବ କରିପାରୁଥିଲି । ଅନ୍ଧାରରେ ମୁଁ ତା ଉପରେ ଗୋଡ଼ ଥୋଇଦେଇ ତା ଅଣ୍ଟା ଆଉ ପିଚାକୁ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି ।

desi girl nina cleavage
କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତା ଦେହରେ ଘଷିହେବାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ଅସୁବିଧା ଲାଗିଲା, ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ଯଦି ନିନା ଘରେ କହିଦେବ ତ କଣ ହେବ । ତେଣୁ ତାଠୁ ଟିକେ ଦୁରେଇ ଗଲାପରି ଦୁରେଇ ଆସିଲି । ହେଲେ ଗୋଟିଏ ଖଟରେ ଜାଗା ବି ହେଉନଥାଏ । ଆଉ ମୁଁ ନିନାକୁ ମୋ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣିଥିଲି ତେଣୁ ମୋତେ ଆଉ ଜାଗା ହେଉନଥାଏ । ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଶେଯରୁ ଉଠି ବସିଲି । କବାଟ ଖୋଲି ବାହାରକୁ ଚାଲିଆସିଲି ଆଉ ଖୋଲା ଛାତରେ ଆକାଶ ତଳେ ଚେୟାର ଉପରେ ବସି ମୁଠି ମାରିଲି । ଝରକା ଖୋଲାଥିଲା, ରୁମ୍ ଭିତରେ ନିନା ଶୋଇଥିଲା, ତାକୁ ଦେଖି ଦେଖି ମୁଠି ମାରୁଥିଲି । ଅନ୍ଧାର ଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ସବୁ ଦିଶୁଥିଲା । ହଠାତ୍ ଦେଖିଲି ନିନା କଡ ଲେଉଟାଇ ମୋତେ ଖୋଜୁଛି । ମୋତେ ନ ପାଇ ଏପାଖ ସେପାଖ ଦେଖୁଛି । ମୁଁ ନିରବରେ ସେଠି ବସି ମୁଠି ମାରିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ନିନା ଉଠି ଆସିଲା, ସେ ଆସିବା ଦେଖି ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟରୁ ହାତ ବାହାରକୁ ଆଣି ଚୁପଚାପ୍ ବସିଗଲି । ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି କହିଲା, ଭାଇ ଶୋଇନ ? ସେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲା ବୋଲି ମୁଁ ଜାଣିପାରୁଥିଲି । ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ନିଦ ଆସୁନଥିଲା ତ ତେଣୁ ଉଠି ଆସିଲି । ତୁ ଯା ଶୋଇବୁ । ସେ ମୋ ପାଖରେ ଚେୟାରରେ ବସି କହିଲା, ମୋତେ ଏକା ନିଦ ଲାଗୁନି । ଆସ ମିଶିକି ଶୋଇଯିବା ।

READ ALSO:   Ghara Tiari Karu Thiba Muliani Saha Masti

ମୁଁ କହିଲି ହଉ ତୁ ଯା ମୁଁ ଆଊ ଟିକେ ପରେ ଆସିବି । ସେ ଚାଲିଗଲା । ମୁଁ ପୁଣି ପ୍ୟାଣ୍ଟରେ ହାତମାରି ମୁଠି ମାରିଚାଳିଲି । ଆଉ ତା ପରେ ବାଥରୁମ୍ ଯାଇ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଢାଳିଦେଇ ଆସିଲି । ଗୋଡ଼ହାତ ଧୋଇଦେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ସଫା କରିଦେଇ ଆସିଲି । ଶୋଇବାକୁ ଗଲାବେଳେ ନିନା ଚିତ୍ ହୋଇ ଶୋଇଥିଲା ଆଊ ତା ଛାତିରେ ଦୁଇଟା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ପାହାଡ଼ ପରି ଦିଶୁଥିଲା । ଓଃ ତାକୁ ଛୁଇଁବାକୁ କେବେ ମନ ହେଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଉପାୟ ନଥିଲା । ମୁଁ ଖଟରେ ସାଈଡ଼ରେ ଶୋଇବାକୁ ଚାଷ୍ଟା କଲି, ସେ କିନ୍ତୁ ମୋ ଆଡକୁ ଆସୁଥିଲା । ବାଧ୍ୟହୋଇ ତାକୁ କୋଳେଇ ଧରିଲି ଆଉ ତା ଦେହର ସ୍ପର୍ଶରେ ମୋ ଦେହରେ ପୁଣୀ କରେଣ୍ଟ୍ ଚାଲିଲା । ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଥିଆ ହୋଇଗଲା ।

Related Stories

Comments