ସୁନିତା ର କାମ ଜ୍ୱାଳା (Sunita Ra Kama Jwala)

Sunita Bhabhi Ko Choda - Hindi Sex Story
Sunita Bhabhi Ko Choda - Hindi Sex Story
Submit Your Story to Us!

ନମସ୍କାର ମୁ ଦେବ ଆପଣ ମନ ଙ୍କ ପାଣି ନାଁ କି ଆସି ଚି ଗଟେ ନୂଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଯାଉ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢି କି ଆମ ପ୍ରିୟ ଭାଉଜ ମାନେ ତାଙ୍କ ଲୁଗା ଭିତୋରେ ଥିବା ଭାଲୁ ବିଆ କୁ ହାତ ରେ ଦଳି ବା କୁ ଲାଗି ପଡି ବେ ଆଉ ଆମ ରଣ୍ଡୁଆ ଭାଇ ମାନେ କାହା କଥା ଭାବି ଭାବି ମୁଠି ମାରି ତାଙ୍କ ପେଣ୍ଟ କୁ ଓଦା କରି ଦେବେ, ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ଆମ ଗାଁ ଭାଉଜ ର , ଯାହା କୁ ଗାଁ ରେ ସବୁ ଲୋକ ସୁନିତା ଭାଉଜ ବଳି ଜାଣି ଛନ୍ତି , ଭାଇ ଆମ ର ଟଂକା ରୋଜଙ୍କର କରି ବା କୁ ସୁଦୂର ସୁରଟ କୁ ଯାଇ ଥାନ୍ତି , ଭାଇ ବର୍ଷ ରେ ଥେର ରଜ ରେ ଘର କୁ ଆସୁ ଥୁଲେ ଭାଇ ଆସି ବା ସମୟ ରେ ଭାଉଜ ଙ୍କ ଖୁସି କହି ଲେ ନ ସରେ କିନ୍ତୁ ଭାଇ ଚାଲି ଗଲା ପରେ ଭାଉଜ ପୁରା ଦୁଖୀ ହେଁ କି ପୁଣି ଭାଇ ଙ୍କୁ ଆଉ ବର୍ଷେ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତି ଆଉ ମନ କଥା କୁ ମାନେ ମନେ ମାରି ଘରେ ଦୁଖୀ ଭଳିଆ ରହୁ ଥାନ୍ତି ଆଉ ଆଉ ଭାଇ ଙ୍କ କଥା ଭାବୁ ଥାନ୍ତି.
ମୁ ତ ଭାଉଜ ଙ୍କ ବିସଯ ରେ କହି ବା କୁ ଭୁଲି ଯାଇ ଛି , ଭାଉଜ ଙ୍କ ଦୁଧ ପୁରା ଦଳ ଦଳ ୩୪ ସାଇଜ ର ଗାଣ୍ଡି ୪୦ ଆଉ ଅଂଟା ୩୨ ହେବ . ଭାଉଜ ଗାଁ ରେ ଚାଲି ଗଲେ ବୁଢା ହଉ କି ଟୋକା ସବୁ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଚଟକ ଙ୍କ ପରି ଛାଣି ରହି ଥାନ୍ତି ଆଉ ତାଙ୍କ ଲୋଭି ଲା ଶରୀର କୁ ଦେଖୁ ଥାନ୍ତି .ଆଉ ସେ ଥି ରୁ ମୁ ବି ବଡ଼ ପଡୁ ନ ଥାଏ .
ଭାଉଜ ଟିକେ ପୁରୁଣା ଜମାନା ର ଲୋକ ତେଣୁ ସେ ଏଆଇ ସବୁ ବିସଯ ରେ ଜାଣି ପାରୁ ନ ଥିଲେ. ତେଣୁ କାହା ର କିଛି ପ୍ରୋବ୍ଲେମ ହଉ ନ ଥିଲା. ଦିନକ ର କଥା ଭାଉଜ ବାରି ଆଡେ ଯାଉ ଠେଲେ କୁକୁର ଟିଏ ମାଇଁ କୁଟୀ ଟି କୁ ଜୂର ଜୂର ରେ ଚଡି କି ଗଣହଉ ଥାଏ ତାକୁ ଦେଖି ଭାଉଜ ଆଉ ବାରି ଆଡକୁ ଯାଇ ପରି ଲେ ନି ଆଉ ଲୁଚି ଲୁଚି ତାଙ୍କ ଖାଲ କୁ ଦେଖି ବା ରେ ଲାଗି ପଡି ଲେ . ମନେ ମନେ ଭାବୁ ଥିଲେ କି ସେ ମାଇଁ କୁଟୀ ର କେତେ ଭାଗ୍ୟ ସେସବୁ ଦିନ ନୂଆ ନୂଆ କୁକୁର ଙ୍କ ଠୁ ଗାନହିଆ ଖାଉ ଛି. ତା ବିଆ ସବୁ ଦିନ ନୂଆ ବାଣ୍ଡ ର ସ୍ୱାଦ ଚାଖୁ ଛି ଆଉ ସେ ବାଣ୍ଡ ବି ଧନ୍ୟ ସେ କୁଟୀ ତା କୁ ୨୦ ମିନିଟ ହେବଗହିଁ ଚାଲି ଛି ଆଉ ଥକି ବା ର ନା ନୌ ନି କି ସେ ବିଆ ରୁ ବାଣ୍ଡ କାଢ଼ୁ ନି . ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଖେଳ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗି ଥିଲା . ତାଙ୍କ ଅଜାଣତ ରେ ତାଙ୍କ ବାଁ ହାତ ତା ଯାଇ କି ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ଉପରୁ ବିଆ କୁ ହାତ ମାରି ବା କୁ ଲାଗି ପଡି ଥିଲେ.
ସେ ସେ ଦିନ ପ୍ରଥମ ଥର ନିଜ ବିଆ ରେ ହାତ ମାରି ଥିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କୁ ବି ଭାରି ଭଲ ଲାଗି ଥିଲା . ସେ କାହା କୁ କିଛି ନ କହି ସିଧା ଘର ଭାତର କୁ ପଶି ଖଟ ରେ ସୋଇ ପଡି ଲେ ଆଉ ଲାଜ ରେ ତାଙ୍କ ମୁଂହ ଲାଲ ପଡି ଯାଇ ଥାଏ. ଭାଉଜ ଭାବି ଲେ କି ବିଆ ରେ ଶାଡି ଉପରୁ ହାତ ମାରି ଲେ ତ ଭାରି ମଜ଼ା ଆସୁ ଛି ସିଧା ବିଆ ରେ ମାରି ଲେ ତ ଆହୁରି ମଜ଼ା ଆସି ଵ ଆଜି ରାତି ରେ ମୁ ଟିକେ ଦେଖି ବି କେତେ ମଜ଼ା ଆସୁ ଛି?
ସେ ଦିନ ଶୀଘ୍ର ଖାଇ କି ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ରୁମ କୁ ଚାଲି ଗଲେ ଆଉ ରୁମ କବାଟ ଦେଇ ଦେଲେ ଲିଘଟ ତା କୁ ଜଳାଇ ଦେଲେ ଆଉ ଲାଜେଇ ଲାଜେଇ ଆଇନା ସାମ୍ନା ରେ ଯାଇ ନିଜ ଶାଡି ତା କୁ ଦେହ ରୁ ଓଲ୍ହାଇ ଦେଲେ ଆଉ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗେଲେ ନିଜ ଲଙ୍ଗଳା ଦେଖି ଭାଉଜ ଭାରି ଲାଜେଇ ଯାଇ ଥାନ୍ତି ଆଉ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ହାଇ ଯାଇ ଥିଲେ . କାରିଣ ତାଙ୍କ ଦେହ କୁ ସେ କେବେ ଏଆଇମେତି ଆଲୁଓ ରେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହାଇ କି ଦେଖି ନ ଥିଲେ ଆଉ ଏତେ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ବି ଥିଲା ଯେ ସେ କେବେ ବିଶ୍ୱାସ ବି କରି ପାରୁ ନ ଥିଲେ କି ଏଆଇ ଶରୀର ତା ତାଙ୍କର ନିଜର ସେ ଆଉ ଡେରି ନ କରି ତାଙ୍କ ବାଳ ମିଶ୍ରିତ ବିଆ ରେ ହାତ ଚଳାଇ ବା ଷ୍ଟାର୍ଟ କେଲେ ସେ ଅନୁଭବ କଲେ କେ ତାଙ୍କୁ ଏଆଇମେତି ମଜ଼ା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଦେଇ ଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଭାରି ଭଲ ଲାଗି ଥାନ୍ତା ଆଉ ସେ କେବେ ବି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ଠୁ ଏଆଇମେତି ମାଜ଼ାପାଇଁ ନ ଥିଲେ ଆଉ କେବେ ମୁଂହ ଖୋଲି କି ବି କିଛି କହି ନ ଥିଲେ . ମହିଳା ମାନଙ୍କ ପ୍ରକୁରଟି ତା ସେୟା ପେଟ ର ଭକ ପେଟ ରେ ହାନି ମାରି କି ରଖି ଥିବେ କିନ୍ତୁ କାହାରି କୁ କିଛି କହି ବେ ନାହିଁ କି ସହି ପରି ବେ ନି.
ପାଉଁରୁଟି ଭଳିଆ ଫୁଲି ଥିବା ବିଆ ରେ ହାତ ରେ ଦଳି ଦଳି ବିଆ କୁ ପୁରା ଲାଲୀ ପକାଇ ଦେଇ ଥିଲେ ଆଉ ମଜ଼ା ଅଧିକ ଆସି ଵ ବଳି ଭାଉଜ ଅଜାଣତ ରେ ତାଙ୍କ ହାତ ର ଦି ତା ଆଙ୍ଗୁଳି କୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ପୁରାଇ ଦେଲେ ଆଉ ଅନୁଭବ କେଲେ କି ମଜ଼ା ବଢି ବା ରେ ଲାଗି ଛି.
ପୁରୁଣା ଦିନ ର ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଦେଇ ଥିବା ଗଣହନା କଥା ଭାବି ଭାବି ହାତ ଚଳାଇ ବା ରେ ଭାଉଜ ଲାଗି ପଡି ଥିନ୍ତି ଧୀରେ ଧୀରେ ସ୍ପୀଡ଼ ମଧ୍ୟ ବଢି ଚାଲି ଥାଏ. କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ଙ୍କ ଦେହ ଥରି ବା କୁ ଲାଗି ଲା ଆଉ ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ବିଆ ର ସବୁ ପାଣି ଛାଡି ଦେଇ କି ନିଷ୍ଠଯ ହାଇ କି ବେଡ଼ ରେ ଶୋଇ ପଡି ଲେ. ତାଙ୍କୁ ସେ ରାତି ରେ ଭାରି ବଢିଆ ନିଦ ଲାଗି ଲା କାରଣ ଟଂକା ବିଆ ରୁ ସେଇ ଦିନ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଣି ବାହାରି ଥିଲା ଆଉ ତାଙ୍କୁ ବି ଭାରି ମଜ଼ା ସହ ଖୁସି ମଧ୍ୟ ଲାଗି ଥିଲା.
ତା ପରା ଦିନ ଠୁ ଭାଉଜ ଙ୍କ ବିଆ ରେ ହାର୍ଟ ମାରି ବା ତା ଗଟେ ନିତ୍ୟ କର୍ମ ହାଇ ଗଲା . ବିଲ କୁ ଝାଡା ସମୟ ରେ ଗାଈ ଷଣ୍ଢ ମାନଙ୍କ ଖାଲ କୁ ଭାଉଜ ଲୁଚି ଲୁଚି ଦେଖୁ ଥିଲେ ଆଉ ବିଆ ରେ ହାତ ମାରି ବିଲ ହୁଡ଼ା ରେ ପାଣି ଛାଡୁ ଥାନ୍ତି
ତାଙ୍କ ଦେହ ର ଭକ ଧୀରେ ଧୀରେ ବଢି ବା ରେ ଲାଗି ଥାଏ କାରଣ ସମୟ ଅସିଜାଇ ଥିଲା ଭାଇ ଙ୍କ ଆସି ବା ର . ଭାଉଜ ଦିନେ ଭାଇ ଙ୍କୁ କୋଲ କରି ଥାନ୍ତି ଆଉ ଭାଇ ଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଆସି ବା ପାଣି କହି ଲେ ଭାଇ ବି ହଁ କହି ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଆସି ବା ସମୟ ରେ କିଛି କାମ ପଡି ଗଲା ରୁ ଭାଇ ଆଉ ଆସି ପରି ଲେ ନି ଘର ଖର୍ଚ ପାଣି ଟଂକା ପଠାଇ ଦେଲେ

sunita bhauja ku gehi gehi bia phatei dele
bhauja bia ku phatei gehili

ଭାଉଜ ଭାରି ଦୁଖୀ ହେଲେ ଆଉ ଦେହ ର ଭକ ବି ବଢି ଯାଇ ଥାଏ ତେଣୁ ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନ ପରି ଦିନ ଦିପହର ରେ ଘରେ ବିତରେ ପଶି ଗଲେ ଆଉ ଲୁଗା କୁ ଟେକି ଦେଇ କି ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରି ବିଆ କୁ ଲାଗି ପଡି ଲେ. ସେ ଦିନ ଭାଉଜ ବିଆ ରେ ୩ ଥର ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରି ଥିଲେ. ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ନଜର ରେ ପଡି ଲା ବାରି ରେ ଫଳି ଥିବା ଗୋଟେ ଲମ୍ବା ବାଇଗଣ ଟେ ଗଛ ରେ ଭାରି ସଉକ ରେ ଝୁଲି କି ଥାଏ ସେ ଭାବି ଲେ କି ଯଦି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବଦଳ ରେ ସେ ବାଇଗଣ ଟା ମୋ ବିଆ ରେ ପଶି ଵ ତ ମତେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ର ସୁଖ ତ ଏଆଇ ବାଇଗଣ ରୁ ମିଳି ପରି ଵ ସେ ନ ଆସି ଲେ କୋଂ ହେବ ବାଇଗଣ ତ ଅଛି ସେ ଥିରେ କାମ ଚଳାଇ ଦେବା.
ଭାଉଜ ଆଉ କାଳ ବିଳମ୍ବ ନ କରି ଜଲ୍ଦି ଯାଇ ସେ ବାଇଗଣ କୁ ତୋଳି ଆଣି ଲେ ଏଇଓ ଶୀଘ୍ର ଆସି ଲୁଗା ତ କୁ ଅଂଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟେକି ଦେଇ ବିଆ କୁ ହାତେ ରେ ଟିକେ ଆଦର କରି ବାଇଗଣ ତା କୁ ତା ମୁଂହ ରେ ଲଗାଇ ଦେଇ କି ଧି ରେଡ଼ିରେ ଧକା ଦେଲେ.ବାଇଗଣ ର ବି କି ଭାଗ୍ୟ ସେ ଭାଉଜ ଙ୍କ ସତୀ ବିଆ ରେ ରାଜ କରୁ ଥିଲା. ଧୀରେ ଧୀରେ ଭାଉଜ ସ୍ପୀଡ଼ ବେଢ଼ି ଦେଲେ ଆଉ ବହୁତ ସୁଖ ଭାଉଜ ସେ ବାଇଗଣ ଠୁ ପାଉ ଥିଲେ ତେଣୁ ସେ ସେଇଦିନ ପ୍ରଥମ ଥର ଶିତ୍କାର କରୁ ଥିନ୍ତି ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ବିଆ ରୁ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲେ ଆଉ ଶାନ୍ତ ହାଇ କି ପଡି ଗେଲେ.
ଏଆଇମେତି ଭାଉଜ ସବୁ ଦିନ କରି କି ଶାନ୍ତି ହଉ ଥିଲେ ଷ୍ଟୋରୀ କିମେତି ଲାଗି ଲା କମେନ୍ଟ କରି କହି ବେ .

Save

More Related Sex Stories

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*