Read ଓଡ଼ିଆ କାମସୁତ୍ର ଅଂଗଭଂଗି Ebook Published

Submit Your Story to Us!


ଓଡ଼ିଆ କାମସୁତ୍ର ଅଂଗଭଂଗି
(Odia Kamasutra Position)
ଲେଖକ :- ସୁନିତା ପୃଷ୍ଟି
ପ୍ରକାଷକ – ଭାଉଜ.କମ୍
ଜୌନ ଜିବନର ସୁଖ ପ୍ରୟାସ, ଏକ ନୁତନ ଜିବନ ସହ ନୁଆ ଜିବନର ସାଥି  


—ସୂଚନା—-
ଓଡ଼ିଆ କାମସୁତ୍ର ଅଂଗଭଂଗି, ଏକ ଜୌନ ସମ୍ବଂଧ ର ଆନଂଦ ଜିବନ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟୀତ ବହି ଜୌନ ସମ୍ପର୍କ ର ଆନଂଦ ଓ ସତର୍କତା ପାଈଁ ଏହାକୁ ସମସ୍ତେ ବ୍ୟବହାର କରି ପାରିବେ ୧୮ ବର୍ଷରୁ କମ ବୟସ ବ୍ୟକ୍ତି ବା ଅବିବାହିତ ଝିଅ ସେକ୍ସ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଈଁ ଇଛା କରଂତୁ ନାହିଁ  ସେକ୍ସ ଆନଂଦ ଦିଏ, ବିବାହ ଜିବନ ପାଈଁ ନିତ୍ୟନ୍ତ  ଆବଶ୍ୟକ , କିଂତୁ ଅସୁରଖିତ ଏବଂ ଅବିବହିତ ଜିବନ ରେ ବହୁତ ଦୁଖଃ ଆଣୀଦିଏ
ସେକ୍ସ ପୂର୍ବର କାର୍ଯ୍ୟବଳୀ
୧-  ସେକ୍ସ କରିବା ପୁର୍ବରୁ ପ୍ରଥମେ ଭଲ ରେ ଭାବଂତୁ ତା ପରେ ଏଥି ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସଂତୁ
୨- ଝିଅ ଟି ୱେଲ୍ ମାଚ୍ୟୂର୍ କି ନୁହେଁ ଭଲରେ ଜାଣଂତୁ
୩- ବର୍ତମାନ ର ପରିସ୍ଥିତି କୁ ଭଲ ରେ ବୁଝଂତୁ
୪- ଝିଅ ଟିର ମନ କଥା ପଚାରି ବୁଝଂତୁ
୫- ଝିଅ କୁ ଗେହିବ ପୁର୍ବରୁ ତା ବିଆ କୁ ହାତରେ ମେଲାଇ ଦେଖ
– ଝିଅ ର ମେଂସ୍ ପିରିୟଡ଼ ରେ ଗେହିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ
୭- ସୁରଖିତ ଜିବନ ପାଇଁ କଣ୍ଡମ୍ ବ୍ୟବହାର କରଂତୁ
ଏହି ବହି ର ତଥ୍ୟ କୁ ଭୁଲ୍ ରେ ବ୍ୟବହାର କରଂତୁ ନାହିଁ କେବଳ ବିବାହିତ ଜିବନରେ ଜୌନ ଆନଂଦ ତଥା ବଂସ ବ୍ରୁଧି ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରି ପାରିବେ କୌଣସି ବିପତି ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣା ପାଇଁ ଆମେ ଦାୟୀ ନୁହଁ
                             
ପ୍ରକାଷକ ମତ
ବିବାହିତ ଜିବନ ରେ ଅନେକ ସୁଖ ଦୁଖ କୁ ସଥିରେ ନେଇ ଏକ ମାତ୍ର ସୁମଧୁର ଅଭିଳାଷ କାମନା କାମନା ର ଜାତ ଯୋଗୁଁ  ଅଜଣା ଜିବନ ସାଥି ହୋଇ ଯାଏ ବହୁ ନିଜର ଝିଅ ଟିଏ ଭୁଲି ଯାଏ ତାର ପୁରୁଣା ଅତିତ କୁ ସ୍ୱମୀ ର ଆଦର ତା ପାଇଁ ସବୁ ଦିନର ପୁର୍ନମି ଜହଁ ନାରୀ ଜାତି କୁ ଦୁଇ କୁଳର ହିତା ବୋଲି କୁହାଯାଈଛି ନାରୀ ଟୀଏ ପବିତ୍ର ତା ମନର ଭାବନା ଦୁଇ ଦିନର ଜିବନ ରେ ଝିଅ ଟିଏ ପ୍ରତି ଖ୍ୟଣରେ ଖୁସି ଖୋଜୁ ଥାଏ ଦୁଇ ଅଣା ର ଅଭାବ ରେ ସେ କାହାରି ନୁହେଁ , ସେ ଦୁଇ ଅଣା ର ଅର୍ଥ  ଗୋଟେ  “ଗହଣା” ଆଊ ଗୋଟିଏ “ଗିହଣା” ଝିଅ ଟିଏ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଗୋଟିଏ  ଅଣା ରେ ସଂତୁସ୍ଟ ଥାଏ ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବିବାହ ପୂର୍ବ ରୁ ଝିଅ ମାନେ ଦୁଈ ଅଣା ର ଭାରି ମଜା ନିଅଂତି ହେଲେ ବିବାହ ପରେ ଟଣ୍କା ର କମ୍ ହେଲେ ଝିଅ ଟି ପର ପୁରୁଷ ଆଡେ ବେଳେ ବେଳେ ଅଖିଢଳାଏ ସବୁଠାରୁ ଗିହଣା ର ଗୁରୁତ୍ୱ ଅଧିକ ଗିହଣାର ଅଭାବ ହେଲେ ଝିଅ ର ବିଆ ର ଜ୍ୱାଳା ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଈ ଯାଏ ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ ନିଜ ଦେହ ର ଭୋକ କୁ ଅଚିଂହା ମଣିଷର ବାଣ୍ଡରେ ସାଂତ କରେ
  ଏହି ବହି ବା ଇ-ବୁକ୍ ଆପଣ ଣ୍କୂ  କିଛି ଜୌନ ସିଖ୍ୟା ଦେବା ପାଇଁ  ଊଦ୍ଧିଷ୍ଟ ଗେହିବାର ଅଂଗଭଂଗି କୁ ଚିତ୍ର ଓ ଲେଖା ରୁ ବୁଝି ଜିବନ ର ସୁଖ ଭୋଗ କର ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଗେହିବା ନିତ୍ୟାନ୍ତ  ଆବଶ୍ୟକ ଯଦି କେହି ଝିଅ ଦେହ ର ଭୋକ ମେଣ୍ଟାଈବା ପାଈଁ, ଇସାରା କରୁଛି ତେବେ ତାକୁ ଗେହିଲି ଏହା ବୋଧେ ଠିକ୍ କିଂତୁ ଏହାକୁ ବାହାରେ ପ୍ରଘଟ କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ ଗେହିବା ସମୟ ରେ ମଜା ନିଅ ଓ ପରେ ଭୁଲ ରେ ବି ମନେ ପକାଓ ନାହିଁ  ଅବୀଭାହିତ ସମୟ ରେ ଗେହାଗେହି ହେବା ଠିକ ନୁହେଁ
                                                                                                             ( ପ୍ରକାଷକ ଓ ଲେଖକ )         

କୁକୁର ଗିହା -୧

ଏହି ଗେହିବା ଅଂଗଭଂଗି ରେ ଭାରି ମଜା ଥାଏ ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ କିମ୍ବା ଗାଣ୍ଡି ରେ ଉଭୟ ରେ ଭର୍ତି କରି ଗେହି ହେବ ଦୁଧ ମନ୍ଥନ ସହ ଅଂତ ଧର୍ସଣ ଯୋଗୁଂ  ଝିଅ କୁ ଅଧିକ ଅନଂଦ ଲାଗେ
କିପରି: – ଝିଅ କୁ ସମ୍ପୁଂନ୍ନ ନଗଳା କର, ଝିଅକୁ ତାର ଦୁଇ ଆଂଠୁ ରେ ମଡି ବସାଅ ଝିଅ ର ଦୁଇ ହାତ ଶେଯ କୂ ଠେଲି ଧରୁ   ତା ପଛକୁ ଯାଈ , ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଝିଅର ବିଆ ରେ ଭର୍ତି କର ଦୁଇ ହାତରେ ଝିଅର ଦୁଇ ସ୍ତନ କୁ ଚିପି ଧର ଏବେ ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ଦଳି ଦଳି ଝିଅ କୁ ଗିହ

ବିଆ ସ୍ଖଳନ (ସାଧାରଣ ଗିହା) – ୧

ପ୍ରକୃତି ର ଆରମ୍ଭ ରୁ ଏହି ଗିହା ସର୍ବ ସାଧାରଣ ବିବାହ ର ଚତୁର୍ଥି ର ଜୌନ ମିଳନ ରେ ଏହି  ଅଂଗ ଭଂଗି ସାଧାରଣ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର ହୁଏ ଏହି ଅଂଗ ଭଂଗି ବିବାହିତ ସମ୍ପର୍କ କିମ୍ବା ଯେ କୌଣସି ଦହିକ ସମ୍ପର୍କ ରେ ଦ୍ରୁଢ ହୁଏ ବଂଧନ କୁ ବହୁ ସମୟ ଅଗେଇ ନେବା ପାଈଁ ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଏ
କିପରି: – ଝିଅ କୁ ସେଯରେ ଶୁଆଇ ତା ମୁହଁ ଉପର କୁ ରଖି। ଝିଅ ମୁହଁ କୁ ମୁହଁ କରି ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ରେ ଗେଂଜ ଝିଅ ଉପରେ ଶୋଇ କିସ୍ କରି ତାକୁ ଗେହ ଝିଅ ତା ଗୋଡ କୁ ପୁଅ ଉପରେ ଛଂଦି ରଖୁ ଜୋରେ ଗେହିଲେ ବହୁତ ମଜ୍ଜା ଲାଗିବ


ଗାଣ୍ଡି  ସ୍ଖଳନ – ୧

ଏହି ପ୍ରକାରର ଅଂଗଭଂଗି ନୁତନ, କୌତୁହଳ ପାଈଁ  ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରଂତୁ   କାମୁକା ପତି – ପତ୍ନି ଏହାକୂ  ବ୍ୟବହାର କରି ଜୌନ ସୁଖ ନିଅଂତୁ ଏଥିରେ ଝିଅର ଗାଣ୍ଡୀ ସନ୍କୁଚିତହୋଇ ଗର୍ତ ମଧ୍ୟ୍ୟକୁ କଣା ଓସାର କମ୍ ଥାଏ,ଗେହିଲେ ଭାରି ମଜା ଲାଗେ
କିପରି: – ଝିଅ କୁ ସେଜ ଉପରେ ପେଟ ମାଡି ସୁଆଇ ଦିଅ ଝିଅ ର ବିଆ ସେଜରେ ଜାପି ହୋଇ ରଖ ଝିଅର ଦୁଇ କହୁଣି କୁ ସେଜରେ ଠେଲି ଦୁଧ କୁ ଉଠେଇ ରଖ ଝିଅ ଉପରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଝିଅ ର ଗାଣ୍ଡୀ ସିଧା ରଖି ଭିତର କୁ ଠେଲି ଦିଅ ଏବେ ଗେହିବା ଅରମ୍ଭ କର ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଗେହିଲେ ବହୁତ ମଜା ଆସିବ ଏହାର ଅବଧି ବହୁ ସମୟ

ବିଆ ସ୍ଖଳନ – ୨

ପ୍ରବଳ ଜୌନ ଆଗ୍ରହ ବେଳେ ଏପରି ଗେହିବ ଦ୍ୱରା ସଂତୁସ୍ଟ ଲାଗେ   ଏଥିରେ ଝିଅ ମାନେ ମୌନ ହୋଇ ଶୋଇ ରୁହଂତି ପୁଅ ର ଗେହିବା ର ବେଗ ସର୍ବାଧିକ ଥାଏ
କିପରି: – ଉପରକୁ ମୁହଁ କରି ଝିଅକୁ ସିଧା ଶୁଆଇ ଦିଅ ଝିଅ ର ବିଆ ସଂଧି କୁ ଭିଡୀ ବାଣ୍ଡ କୁ ଭର୍ତି କରି ଗୋଡରେ ଝିଅ କୁ ଛଂଦି ଦିଅ ଭସ ଭସ କରି ଜୋରେ ଜୋରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ରେ ଗେହ ଦୁର୍ତ ବେଗ ରେ ଗେହିଲେ ଝିଅ ର ବିଆ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେପୋଲା ହୋଇ ଯିବ ଝିଅର ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ହାଉଁ ହାଉଁ କରି ଖାଓ ବହୁତ ମଜା ଲାଗିବ

ମେଷ ଗିହଣା

ଏଥିରେ ସ୍ତ୍ରୀ    ବା ଝିଅ ର ମନ ବଳ ବୃଧି ହୁଏ, ସମ୍ପର୍କ  ସୁଦ୍ରୁଢ  ହୁଏ ଝିଅ ଟି ସମ୍ପୁର୍ନ ଭାବେ ନିଜକୁ ସମର୍ପି ଦିଏ
କିପରି – ଝିଅ କୁ ସଁମ୍ପୁର୍ଣ ଲଂଗଳା କରି ଗୋଟିଏ କଡ଼ କୁ ବୁଲାଇ ଦିଅ ଝିଅ ର ଗୋଟିଏ ଗୋଡ କୁ ଉପର କୁ ଟେକୀ ନୀଜର ଛାତି ଉପରେ ରଖ ଏବେ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଭର୍ତି କରି ଗେହିବା ଆରମ୍ଭ କର ଏ ଭଳି ଗିହଣା ରେ ଝିଅ ର ମୁହଁ ରୁ ହସ ବାହାରେ ଏ ହସ କୁ ଆହୁରି କୌତୁହଳ  କରିବା ପାଇଁ ଝିଅର ଗୋଡ କୁ ମଝିରେ ମଝିରେ ଚୁମ୍ବନ ଦିଅ

 

 

ଦୋଳ ଗିହଣା

 ଏହି ଗିହଣା ରେ ଉଭୟ ଝିଅ ଓ ପୁଅ ର ବଳ ନଷ୍ଟ ହୁଏ ଏଥିରେ ପୁଅ ର ଗେହିବା ଇଛା କୁ ଝିଅର କଷ୍ଟ ପାଈଁ ପ୍ରତିରୋଧ ଝିଅ ଗୋଡରେ ଠେଲି ବାଧା ଦିଏ ପୁଅ ଝିଅ ଦୁଂହେ ଝୁଲୁ ଥିବରୁ ଗିହଣା ର ନାମ – ଦୋଳ ଗିହଣା
କିପରି – ଝିଅ କୁ ଲଂଗଳା କରି ତାର ଦୁଇ ଗୋଡ ର ଆଣ୍ଠୁ କୁ ଦୁଧରେ ମାଡି ଧର ଝିଅ ର ତଲ ପଟକୁ ଦେଖିଲେ ପାନ ପତ୍ର ଭଳି ଦିସିବ ଏବେ ବିଆ ସୁଂଦରି ରେ ବାଣ୍ଡ ମହାରାଜା କୁ  ଭର୍ତି କରି ବିଆ ଗିହଣା ର ମଜା ନିଅ ଏଥିରେ ଝିଅକୁ କଷ୍ଟହେଲେ ଗୋଡରେ ପେଲିବ ଗୋଡ କୁ ଜାବୁଡି ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହ

ବିର୍ଜ ରୋପଣ

ଏଥିରେ ପୁଅର ବିର୍ଜ ଝିଅର ବିଆ ର ଗର୍ତ ରେ ପସି ଝିଅ କୁ ଗର୍ଭଧାରଣ ରେ ସହୟତା କରେ ଛୋଟ ବାଣ୍ଡ ଦ୍ୱାରା ଗର୍ଭବତିକରି ପାରିବେ
କିପରି ‌ – ଗୋଟିଏ ଗଦି ନେଇ ରଖ ଝିଅ କୁ ଲଂଗଳା କରି ତାକୁ ଗୋଡ କୁ ଉପର ଓ ମୁଣ୍ଡ କୁ ତଳ କରି ଧର ଏବେ ଝିଅ କୁ ନେଇ ଗଦି ଉପରେ ଝିଅ ମୁଣ୍ଡ ରଖୁ ଝିଅ ର ଦୁଈ ବାହୁ ଛଂଦି ଗଦି ରେ ମୁଂହ ମାଡି ରଖୁ ଝିଅ କୁ ତଳକୁ ଖସାଇ ଠିକ୍ ବିଆ ସିଧାରଖି ଦୁଇ ହାତରେ ଦୁଇ ଗୋଡ କୁ ଜାବୁଡି ଛାତି ରେ ଢେର ଦେଇ ରଖ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ଭର୍ତି କରି ଗିହ ଏଥିରେ ଝିଅ ଗାଣ୍ଡୀ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଗେହି ହେବ

ଗାଣ୍ଡି ସ୍ଖଳନ

ଠିଆ ଗିହଣା ର ଏକ ଭାଗ
କିପରି – ଝିଅ କୁ ଲଂଗଳା କରି ପଲଂକ ରେ ଦେହ କୁ ଡେର ଦେଇ ମୁହଁ ତଲକୁ କରି ରଖ ଝିଅର ଗାଣ୍ଡୀ  ମେଲା କରି ଦୁଇ ପିଚା କୁ ଧରି ଗେହ ଏପରି ଗେହିବା ସମୟ ରେ ଝିଅ ର ପିଚା କୁ ଚାପୁଡା ମାରି ମଜା ନିଅ

ବାଣ୍ଡ ଚଟଣୀ

ଏହି ଅଂଗଭଂଗି ରେ ସେକ୍ସ ର ଏକ ନୁଆ ମଜା ଲିଂଗକୁ ଚୁଚୁମେଇବା ଏହି ଅଂଗଭଂଗି ର ଉଦେଶ୍ୟ
କିପରି: ଝିଅ କୁ ସମ୍ପୁର୍ନ ଲଂଗଳା କରି ସୁଆଇ ଦିଅ ପୁଅ ଲଂଗଳା ହୋଇ ଝିଅର ମୁହଁ  ରେ ଗାଣ୍ଡି ରଖ ଗଣ୍ଡୀ କୁ ଟିକିଏ ଉଠାଇ ବାଣ୍ଡ କୁ ଝିଅ କୁ ସୋସିବାକୁ କୁହ ।। ଏଭଳି କରିବା ଦ୍ୱାରା ବାଣ୍ଡରୁ ବିର୍ଜ ବାହାରି ଜିବ

ବିଆ ସ୍ଖଳନ

କିପରି: ଝିଅ କୁ ଲଂଗଳା କରି ଏକ ଗଦି ଉପରେ ବସାଅ ଝିଅ ର ଗୋଡ଼ କୁ ଟେକି ଧରିବାକୁ କୁହ ଏବେ ଝିଅର ବିଆ କୁ ଠିଆ ହୋଇ ଗିହ ଝିଅ ର ଗାଣ୍ଡି ପାନ ପତ୍ର ଭଳି ଦେଖ ଜିବ |

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*