ମୋ ସାଙ୍ଗର ସ୍ତ୍ରୀ ଅଳକାକୁ ଗେହିଁଲି – Mo Sanga Stree Alaka Ku Genhili

mo sanga ra stree alaka ku genhili
Submit Your Story to Us!

ମୋ ନାଁ ରାକେଶ ମୁଁ କଟକ ରେ ଚାକିରି କରେ ଆଉ ମୋ ସାଙ୍ଗ ପ୍ରଦୀପ ବି ସେହି କମ୍ପାନୀ ରେ ଚାକିରୀ କରେ ସେ ତା ଫାମିଲି ନେଇ ରୁହେ ମୁଁ ଏକୁଟିଆ ରୁହେ ତା ସ୍ତ୍ରୀ ଅଳକା ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ୨ଟି ପିଲାର ମା ହେଲେବି ଦେଖିଲେ ଜଣାପଡେନି ସେ ବାହା ହେଇଚି ବୋଲି ସରୁ ଅଣ୍ଟା ଆଉ ଚୌଡା ଗାଣ୍ଡି ସହିତ ତା ବଡ ବଡ ଦୁଧ ମସ୍ତ ଲାଗୁଚି ମୁଁ ଥରେ ତାଙ୍କ ରୁମ କୁ ଯାଇଥାଏ ସେଦିନ ପ୍ରଦୀପ କମ୍ପାନୀ କାମରେ ବାହାର କୁ ଯାଇଥାଏ ଅଳାକା ଭାଉଜ ଚା ଆଣି ଦେଲେ ଆଉ ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ ଦୁହେଁ ଏଆଡୁ ସିଆଡୁ କଥାବର୍ତା ହେଲୁ ସେ କହିଲେ ମୋତେ ଭାଉଜ ନଡାକି ଖାଲି ଅଳକା ବୋଲି ଡାକୁନ ଏବେତ ତମ ସାଙ୍ଗ ନାହାନ୍ତି ସେ ଥିଲା ବେଳେ ଭାଉଜ ଡାକିବ ମୁଁ ସେଠୁ କହିଲି ଓକେ ତାପରେ ଅଳକା କହିଲା ଆଜି ରାତିରେ ରହିଯାଅ ମୋ ଟାଇମ୍ ପାସ୍ ହେଇଯିବ ମୁଁ ସେଠୁ ରହିଲି ସେ ମୋତେ ପ୍ରଦୀପ ର ଲୁଙ୍ଗିଦେଲେ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଆଉ ସେ ଶାଢୀ ଖୋଲିଦେଇ ଗୋଟେ ଗାଉନ ପିନ୍ଧି ଆସିଲେ କହିଲେ ଆସ ଖାଇଦେବ ଦୁହେଁ ବସି ଏକାଠି ଖାଇଲୁ ସେ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଆସି ମୋତେ କହିଲେ ଆସ୍ ଶୋଇପଡିବା ମୁଁ ସେଠୁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲି କହିଲି ସତରେ ଅଳକା ତମେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର୍ ସେ କହିଲେ ହେଲେ କ୍ଣ ହେବ ତମ ସାଙ୍ଗ ମୋତେ ଶାନ୍ତି କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି କହି ମୋତେ ଗୋଟେ କିସ୍ କଲେ ମୁ ବି ତାଙ୍କୁ କିସ୍ କଲି ହଠାତ ସେ ମୋ ଲୁଙ୍ଗି ଖୋଲିଦେଲେ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କହିଲେ ଓହ୍ କି ବାଣ୍ଡ ହେଇଚି ତମର ତାପରେ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏମିତି ୧୦ମିନିଟ୍ ଖାଇଲା ପରେ ମୁ କହିଲି ଅଳକା ଏଥର ମୋର ଗିଜ ବାହାରିପଡିବ ସେ କହିଲେ ତମର ସବୁତକ ଗିଜ ମୋପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦିଅ ତପରେ ସବୁତକ ଗିଜ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲେ ତାପରେ ଅଳକାକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ତା ବିଆ ରେ ଏତେ ବାଳ ଯେ ବିଆ ଦେଖା ଯାଉ ଥାଏ ମୁ ବିଆ ବାଳ କୁ ଆଡେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାଟି ଚାଟି ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲି କହିଲି ସତରେ ଅଳାକା ତୋ ବିଆରେ ବହୁତ ପାଣି ଅଛି ତା ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇଲି ବିଆ ପୁରା ଓଦା ଥିବାରୁ ସିଧା ପଶିଗଲା ଅଳାକା କହିଲା ଏଥର ଗିହଁ ଆଉ ଡେରି କରନି ଆଇ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ମୁ ସେଠୁ ଯୋର ରେ ଧକା ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି ତାଙ୍କୁ ମଜା ଲାଗିବାରୁ ସେ ମୋତେ ଯାବୁଡି ଧରି ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠା ପକା କରି ଗିହାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାହରକରି ବିଆ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଆହୁରି ଉତେଜିତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଘଷିବାକୁ ଲଗିଲେ ମୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର୍ ଗିଜ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁ କହିଲି ଅଳକା ଏଥର ମୋର ଗିଜ ବାହାରିବ ସେ କହିଲା ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆରେ ଛାଡିଦିଅ ମୁଁ ପେଟେରେ ହେବାକୁ ଚାହେଁ ସେଠୁ ମୁ ତକ ଗିଜ ତା ବିଆରେ ଛାଡିଦେଲି ସେ ବହୁତ ଖୁସି ହେଲା

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*