Odia Sex Story

ଫେସବୁକ୍ ରୁ ବିଆ ଆବିଷ୍କାର କରି ଗେହିଲି Facebook Ru Bia Abiskara Kari Gehili

ଭାଉଜ.କମ ର ସବୁ ପାଠକ ପାଠିକା ତଥା ମୋର ଗେହ୍ଲା ଦିଅର ଓ ନଣଦ ମନେ ମୁଁ ସୁନିତା ପୃଷ୍ଟୀ ଆପଣ ସମାସ୍ତଂକ ପାଇଁ ଏକ ପୂରୁଣା କାହାଣି । ଆଜିର ଏଈ କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚିତ ଜଣେଇବେ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ କାହାଣୀର ମଜା ନିଅନ୍ତୁ ।…..
ପ୍ରାୟ ଅଧିକାଂଶ ଦିନ ରାତିରେ ଫେସବୁକ୍‌ରେ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍ ରହି ଲୋକଙ୍କ ସହ ଚାଟିଂ କରିବା ଭିତରେ ମୋର୍ କଲେଜର କିଛି ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ  ସହ ମଧ୍ୟ ଚାଟିଂ କରୁଥାଏ ଏଇମିତି ଚାଟିଂ କରୁ କରୁ ଅନେକ ଝିଅଙ୍କ ସହ ମୋର ଟିକେ ଅଧିକ ଅନ୍ତରଙ୍ଗତା ବଢ଼ିଯାଇଥାଏ |
ପ୍ରାୟ ସବୁ ରାତିରେ ମୋର ଜଣେ ଝିଅ ସାଙ୍ଗ  ଗୀତା ସହ ଚାଟିଂ କରେ | ଝିଅଟି ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ୍ ସୁନ୍ଦର ତାର ଦୁଧ ସାଇଜ 36 ହେବ ତାକୁ ମୁ କଲେଜ ରେ ଯେବେଠୁ ଦେଖିଛି ତାକୁ ଗେହିବା ପାଇ ମ ବାଣ୍ଡ ସବୁବେଳେ ସୁଯଗ ଖଜୁଠାଏ |ଦିନେ ଏମିତି ଚାଟିଂ କରୁ କରୁ ତାକୁ ପଚାରିଦେଲି ଯେ ତମର କେହି ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହାନ୍ତି ? ସେ କହିଲା, ମୁଁ କାହାକୁ ଲାଇନ୍ ଦେଉନି ତେଣୁ ମୁ ଏକା | ଆଛା, ତା ହେଲେ ଆମ  ବ୍ୟାଚରେ ତ ପ୍ରାୟ ସବୁ ଝିଅ ଯୋଡ଼ି ହୋଇ ଗଲେଣି, ତୁମେ କାହିଂକି ଏକା ଅଛ ? ସେ କହିଲା ତମ ଭଳି ହେଣ୍ଡସମ ଟୋକା ଯଦି ଏକା ଅଛି ତାହେଲେ ମୁ ରହି ପରିବିନି କାହିଁକି ? ସେଇଠୁ ମୁଁ ଥଟାରେ କହିଲି ତାହେଲେ ଆଜିଠୁ ମୁଁ ତୁମର ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ହେଲି | ସେ କହିଲା ଓକେ |
​ୟା ପରେ ଯେବେ ବି ମୁଁ ରାତିରେ ଅନଲାଇନ୍ ଯାଏ ସେ ଥିଲେ ହାଏ ବେବି, ନହେଲେ ହାଏ ସ୍ବିଟି ଏମିତି ଲେଖେ ଆଉ ସେ ହାଏ ହାଣ୍ଡସମ୍ କିମ୍ବା ହାଏ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ବୋଲି ଲେଖେ |
କଲେଜ୍‌ରେ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ଚାଲୁଥିବା ସମୟରେ ଗୀତା ମୋ ପାଖକୁ ବାରମ୍ବାର୍ ଆସୁଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ  ହେଲ୍ପ  କରୁଥିଲି, ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ୍ ପାଇଁ । ଯେଉଁଦିନ ରାତିରେ ଫଙ୍କ୍‌ସନ୍ ଥିଲା ସେଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ମୁଁ ବିଭିନ୍ନ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବ୍ୟସ୍ତଥିଲି ।ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍ ସବୁ ବଢ଼ିଆ ହେଲା । ତା’ପରେ ଡ଼ିନର୍ ସାରିଦେଲା ପରେ ଅର୍କେଷ୍ଟ୍ରା ଥିଲା । ମୁଁ ଚୁପଚାପ୍ ନିଜ ରୁମ କୁ  ଆସିଗଲି । ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ କାମ କରି କରି ବିରକ୍ତ ଲାଗୁଥିଲା ।କଲେଜର କରିଡ଼ର୍ ପୁରା ଅନ୍ଧାର, ମୋ ରୁମ କଲେଜ  ପାଖରେ ଥିଲା । ରୁମରେ ପହଞ୍ଚିବାର କିଛି ସମୟ ପରେ କବାଟରେ କିଏ ଜଣେ ନକ୍ କଲା । କବାଟ୍ ଖୋଲି ଦେଖିବାବେଳକୁ ଗୀତା । ମୁଁ ନିର୍ବାକ ଚେୟାର୍ ଉପରେ ବସି କଂପ୍ୟୁଟରଟାକୁ ଅନ୍ କରୁଥିଲି । ସେ ରୁମରୁ ବାହାରି ଚାଲିଗଲା ।
​ମୁଁ କଂପ୍ୟୁଟରରେ ସେକ୍ସ ମୁଭି ଗୋଟେ ଲଗେଇଦେଲି । ଠିକ୍ ଗୀତା  ପରି ଗୋରି ଝିଅଟିଏ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ସହିତ ସେକ୍ସରେ ବ୍ୟସ୍ତ ।ଦେଖୁ ଦେଖୁ କେତେବେଳେ ମୁଁ ଗୀତା ର ଖିଆଲରେ ହଜିଗଲି । ହଠାତ୍ ନିଶାର ସ୍ବରରେ ଚେତା ଫେରିପାଇଲା ବେଳକୁ ଗୀତା ମୋ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଛି ।କଂପ୍ୟୁଟରରେ ସେକ୍ସ ମୋଭି ଚାଳିଛି ।  ଗୀତା ଆଁ କରି ମୁଭି ଦେଖୁଛି ।ମୁଁ ତରବରରେ କଂପ୍ୟୁଟରକୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି । ଗୀତାକୁ ସିଧା ଆଖିରେ ଚାହିଁବା ସମ୍ଭବ ନଥିଲା ।ଜାଣିଛି ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିବା ପରେ କି ଟୋକା କି ଟୋକି ସମସ୍ତେ ଗରମ୍ ହେଇଯାଆନ୍ତି ।  କହିଲି, ଗୀତା ତୁମେ ଭାରି ସେକ୍ସି ।  ସେ ଲାଜେଇଗଲା ।  ତା ହାତକୁ ଟାଣି ଆଣି ତାକୁ ମୋ କୋଳରେ ବସେଇଲି ଆଉ ତା କାନ୍ଧ ଆଉ ଗଳା ଚାରିପାଖରେ କିସ୍ କରିବାଉ ଲାଗିଲି ।  ସେ ଉଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ କିସ୍ କରିଯାଉଥିଲି ।  ତା ପରେ ମୋର ଗୋଟିଏ ହାତକୁ ସେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ନେଇ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ଥୋଇଲା ଆଉ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲା ।  ତା ଦୁଧ ଛୋଟ ଛୋଟ ଥିଲା, ମୁଁ ବି ମନଭରି ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି ।  ତାକୁ ଠିଆ କରାଇଦେଇ ତା ଟପ୍ ଟା ବାହାର୍ କରିଦେଲି ।  ସେ ଭିତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲା ।  ତା ଦୁଧ ଦିଟା ଛୋଟ୍ ଛୋଟ୍ ପାହାଡ଼ ଭଳି ତା ଦେହରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା ।  ତା ଅଗରେ ବାଦାମୀ ରଙ୍ଗରେ ଆରେଓଲା (ବୃନ୍ତ) ଆଉ ନିପଲ୍ (ଚୁଚୁକ) ଥିଲା, ତାକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୋବେଇବାକୁ  ଲାଗିଲି, ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ଶୋଷି ଶୋଷି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ।  ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ।  ତା ପରେ ତା ସ୍କର୍ଟ୍‌କୁ ଟାଣି ତଳକୁ କରିଦେଲି ।  ନାଲି ରଙ୍ଗର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଟେ ପିନ୍ଧିଥିଲା, ସେଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ହିଁ ତା ବିଆକୁ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି ।  ପୁରା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ତାର ଓଦା କରିଦେଇଥିଲି ।  ତାକୁ ଖଟରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି, ମୁଁ ତଳେ ବସି ତା ଅଣ୍ଟାକୁ ଖଟ ଧାରରେ ରଖି ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଲାଳରେ ଓଦା କଲି, ତା ପରେ ଧିରେ ସେ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଖୋଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ।  ସେ ମନା କରୁଥିଲା ହେଲେ ଜାଣିଲି ତାର ବି ଇଚ୍ଛା ଅଛି ।  ତେଣୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲିଦେଲା ପରେ ତା କଞ୍ଚା ବିଆ ଆଉ ତା ଚାରିପାଖରେ ଅତି ଅଳ୍ପ ରୁମ ସଦୃଶ ବାଳ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଫଡ ଫଡ ହେଲା ।  ତା ବିଆକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ।  ଓଃ କି ମଜା କହି ହେବନି ।  ତା ବିଆ ପୁରା ଫ୍ରେସ୍ ଥିଲା ।  ତା ବିଆକୁ ଦି ଫାଳ କରି ମୋ ଜିଭରେ ଯେମିତି ସଲ ସଲ କରିଚି ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଜାବୁଡି ଧରି ତା ବିଆ ଉପରେ ଚିପି ଧରିଲା ।  ତା ବିଆ ଓଦା ହେଇଗଲା ।  ତା ପାଣି ବାହାରିଗଲା ।  ସେ ନିସ୍ତେଜ୍ ହେଇ ଖଟରେ ପଡ଼ିଥିଲା ।  ମୁଁ ମୋ ଟାୱେଲ୍‌କୁ ଖୋଲିଦେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ରସରେ ଓଦା କଲି ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ।  ଭିତରକୁ ଗଲାନି ।  ତାପରେ ଗୋଟିଏ କଣ୍ଡୋମ୍ ଆଣି ପିନ୍ଧିଲି ଆଉ କଣ୍ଡୋମ୍ ଉପରେ ତେଲ ଲଗେଇ ଯେମିତି ପୁରେଇଚି ସିଧା ପଶିଗଲା ।
sajya sangini
  ବାସ୍ ତାପରେ ଧକା ଉପରେ ଧକା ଦେଇ ଚାଲିଲି ।  ସେ ଓଃ ଓଃ କରୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଜବରଦସ୍ତ ଗିହାଁ ଦେଉଥିଲି ।  ତନୁପାତଳି ଗୀତା ଆଜି ମୋ ଶଯ୍ୟା ସଙ୍ଗିନୀ ହୋଇଥିଲା ।  ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ଧରି ତାକୁ ଗେହୁଁଥିଲି ।  ସେ ଓଃ ଓଃ ହେଉଥିଲା ।  କିଛି ସମୟ ପରେ ତାକୁ ଓଲଟାଇ ଦେଇ ଆଣ୍ଠୁମାଡ଼ି ଠିଆ କରେଇ ଦେଲି ଆଊ ପଛରୁ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଲି ।  ଓଃ ସେ କଷ୍ଟରେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଫ୍ରେସ୍ ବିଆର ମଜା ନେଉଥିଲି ।  ତା ଦୁଧ ଦିଟାକୁ ଚିମୁଟି ଦେଉଥିଲି ଆଊ ହାତରେ ଧରି ଦଳି ଦେଉଥିଲି ।  ସେ ଓଃ ଓଃ ହେଉଥିଲା । ପଛରୁ ଗେହୁଁଥିଲା ବେଳେ ସେ ବହୁତ ଜୋରରେ ଆଃ ଆଃ କହିବା ଆରମ୍ଭ କଲା ।  ମୁଁ ମଧ୍ୟ ମୁଷଳ ଭାବରେ ଗିହାଁ ଦେଉଥିଲି ।  ଏଇ ସମୟରେ ତା ବିଆ ଭିତରଟା ଓଦା ହୋଇଗଲା ।  ତା ପାଣି ବାହାରି ଯାଇଥିଲା ।  ଆଉ ସେ ସଁ ସଁ ହେଉଥିଲା, ପୁରା ହାଲିଆ ହେଇଯାଇଥିଲା ।  ମୁଁ ତାକୁ ଭିଡି ଧରି ଯୋର ଯୋରରେ ଧକ୍କା ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ଓଃ ବୋଉ ମା ଲୋ ବୋଲି କହୁଥିଲା ମୁଁ ତାକୁ ପୁଣିଥରେ ତଳେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ଉପରେ ଶୋଇ ତାକୁ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି ।  ସେ ଝାଳନାଳ ହେଇ ସାରିଥିଲା ।  ଜୋରସେ ଚାରି ପାଞ୍ଚ ମିନିଟ୍ ଧକ୍କା ମାରିବା ପରେ ମୋର ବି ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିଗଲା ।  ତା ବିଆରୁ ବାଣ୍ଡ ବାହାର କରି ଆଣିଲି ।  କଣ୍ଡୋମକୁ କାଗଜରେ ଗୁଡେଇ ଦେଇ ଝରକା ଦେଇ ବାହାରକୁ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଲି ।  ବାଥ ରୁମ ଯାଇ ବାଣ୍ଡକୁ ଧୋଇ ଆସିଲା ବେଳକୁ ଗୀତା ତା ଡ୍ରେସକୁ ସଫାକରି ଦେଇ ପିନ୍ଧି ଦେଇଛି ଆଉ ଖଟ ପାଖରେ ଠିଆ ହେଇଛି ।  ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ଗଲି ଆଉ କହିଲି, ଏବେ କେମିତି ଲାଗିଲା ।  ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲା, ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓଦା କରିଦେଲ ଏବେ ଘରକୁ କେମିତି ଯିବି? ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି ଦେଉନୁ ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଟା ମୋତେ ଧୋଇକି ଶୁଖେଇ ଦେଇଥିବି ।

Related Stories

READ ALSO:   Makhan Jesi Chut Ko Chus Liya

Comments