Odia Sex Story

[କ୍ଷୁଦ୍ର ଗଳ୍ପ] ଦେଢ଼ଶାଶୂ ମୋତେ ଗେହିଁଲେ – Dedha Shasu Mote Genhile

ଓଡ଼ିଆ ଭାଷାର କାହାଣୀ ଓଡ଼ିଆ ଲିପିରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଆମ ଭାଉଜରେ, ଆଜିର ଏହି କାହାଣି କୁ ଯେ ପଠାଇଛନ୍ତି, ସେ ନିଜର ନାମ ପ୍ରକାଶ କରି ନାହାନ୍ତି, ହେଲେ ବି କାହାଣି ଟି ବହୁତ ମଧୁର, ଚାଲନ୍ତୁ କାହାଣିର ମଜା ନେବା ।
ମୁଁ ମୋ ସଢୁ ଭାଇ ଘରକୁ ଯାଇଥାଏ କାମରେ | ମୋ ଦେଢ଼ଶାଶୂ ମୋତେ କଦଳୀ ଛଡେଇ ଦେଲେ ଆଉ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି କୁ ଛିଣ୍ଡି ଦେଲେ | ମୁଁ ଇସାରା ବୁଝିଗଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ରୁମ କୁ ଚାଲିଲି| ରୁମ ଭିତରେ ଅନ୍ଧାର ଆଉ ଘରେ ବି କେହି ନଥିଲେ| ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଲାଇଟ ଲଗାଅ | ମୁଁ ସୁଇଚ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ହାତ ବଢ଼ାଇଲି କିନ୍ତୁ ମୋ ହାତ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ରେ ବାଜିଲା | ମୁଁ ସୋରି ସୋରି କହି ହାତ କାଢ଼ିଦେଲି କିନ୍ତୁ ସେ ଭିଡିନେଲେ ଆଉ ମୋତେ ବି ଟାଣିଦେଲେ | ମୁଁ ଏହି ସୁଯୋଗ ହାତଛଡା କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ନ ଥିଲି | ଏକା ବେଳକେ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧରୁ ଶାଢ଼ୀ ଟାକୁ ଟାଣି ନେଇ ବ୍ଲାଉଜ କୁ ଫାଡ଼ିଦେଲି | ସେ କହିଲେ ଆରେ ଏତେ ଅଧୈର୍ଯ୍ୟ କାହିଁକି ? ମୁଁ କହିଲି ଆଉ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ସମୟ ନାହିଁ. | ଆଜି ଯାହା ହେଲେ ବି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତୁମ ବିଆ ପାଣି ଖାଇବ | ସେ କହିଲେ ହେଲା ବାବା କିନ୍ତୁ ତୁମେ ପୁଅ ଗୁଡାକ ଜମା କିଛି ବୁଝନି | ଆଗେ ଟିକେ ମୋ ବିଆଟା ଚାଟ କହିଲ ଦେଖି ଏ ବିଆ ତୁମ ସ୍ତ୍ରୀ ବିଆ ଠାରୁ କେତେ ଭିନ୍ନ ? ମୁଁ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କଲି ଆଉ କହିଲି ଏ ଟା ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ବିଆ ଠାରୁ ଭାରି ସୁଆଦିଆ | ସେ ଗୋଡ ଦିଟା କୁ ମେଲାଇଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ଆଜି ମୋତେ ପାଗଳ କରିଦିଅ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ତୁମ ଭାଇନା ଟୁର ରେ ଯାଇଛନ୍ତି ଆଉ ଜମା ମୋ କଥା କିଛି ବି ବୁଝୁ ନାହାନ୍ତି | ମୁଁ କିଛି ନ ଶୁଣି ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଥିଲି | ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଦେଲି ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ | ସେ ଉଃ ମା କହି ଲେ ଆଉ ଜୋର ରେ କରିବାକୁ କହିଲେ | ମୁଁ ଦି ଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଭିତର ବାହାର କରୁ ଥାଏ | କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ କହିଲେ ଆଣ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ମୋ ପାଟି ରେ ପୁରାଓ | ମୁଁ ଏକ ବାଧ୍ୟ ଛୁଆ ଭଳିଆ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ପାଟି ରେ ପୁରେଇ ଗେହିଁଲି | ସେ କହିଲେ ସ୍ପୀଡ଼ କର | ମୁଁ ସ୍ପୀଡ଼ କଲି ଆଉ ସେ କହିଲେ ଏହି ସ୍ପୀଡ଼ ରେ ମୋ ବିଆ କୁ ଗେହିଁବ | ମୁଁ ମାପ ନେଇଗଲି ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆ ମୁହଁ ରେ ଯେମିତି ରଖିଛି ସେ କହିଲେ ଷ୍ଟାର୍ଟ କର ଗାଡି | ଜମା ରହିବନି ଯେମିତି ମଝିରେ | ମୁଁ ହଁ କହି ଧକ୍କା ଟି ଏ ଦେଲି | ଭସ କିନି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ପଶିଗଲା | ସ୍ପୀଡ଼ ଟା ମାପିଥିଲି ଏଣୁ ସେହି ସ୍ପୀଡ଼ ରେ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି | କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋତେ ହାଲିଆ ଲାଗିଲା | ସେ କହିଲେ ତୁମେ ବେଡ଼ ଉପରେ ସୁଅ | ଠିକ ସେମିତି କଲି | ସେ ମୋ ଉପରକୁ ଆସି ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଭିତରେ ପୁରେଇ ସେହି ସ୍ପୀଡ଼ ରେ ଗେହିଁ ଚାଲିଲେ | ସେ କହିଲେ ଘୁରେଇବିକି ?| ମୁଁ କହିଲି ଆଜି ଯାହା ପାରିବ କର | ସେ କହିଲେ କିନ୍ତୁ ତୁମ ବୀର୍ଯ୍ୟ ପାଣି ମୁଁ ପିଇବି | ମୁଁ କହିଲି ଓ କେ | ସେ ସ୍ପୀଡ଼ ରେ ଗେହିଁ ଚାଲିଲେ | ଭାରି ଧୁରନ୍ଧର ଭଳିଆ ଲାଗିଲେ ମୋତେ | କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିବା ସମୟ ହେଇ ଗଲା | କହିଲି ବାହାରିବା ସମୟ ହେଲା ଜଲ୍ଦି ନିଅ ତୁମ ମୁହଁ ରେ | ସେ ଉଠି ପଡିଲେ ଆଉ ସବୁ ତକ ବୀର୍ଯ୍ୟ ପିଇ ଗଲେ | କହିଲେ ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ଆଉ ଗୋଟେ ଟ୍ରିପ ନେବା ଚଳିବ ତ? ”

READ ALSO:   ସୁନିତା ଭାଉଜ: ନୁଆ ବରଷର ମସ୍ତୀ (Nua Barasara Masti)

— ଆଜିର ଏହି ଛୋଟ କାହାଣୀଟି ଭାଳି ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ନିଜ କାହାଣୀ ଆମ ପାଖକୁ ଲେଖି ପଠାନ୍ତୁ।

Related Stories

Comments

  • Surendra
    Reply

    This story is very beautiful

  • Sanjay
    Reply

    superhit story. odia font superb. dedhasashu nku gehiba ra maza bi superb. Lucky person.

    • sunitaprusty
      Reply

      Apananku bahuy bahut dhanyabad, maja neuthantu ama sahita epai.

  • Arjun
    Reply

    Sunita bhauja khub sundar story