ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀ ସିନି ସହିତ ସେକ୍ସ – ୧ (Samparkiya Bhauni Shini Sahita Sex)

Submit Your Story to Us!

ଦିନେ ମୁଁ ହଠାତ୍ ଫେସବୁକରେ ଗୋଟିଏ ମେସେଜ୍ ପାଇଲି, ‘ଭାଇ, ମୋତେ ମନେ ରଖିଚ ନା ଭୁଲିଗଲ ?’ ମେସେଜ୍ ଆସିଥିଲା ଜଣେ ଝିଅ ପାଖରୁ, କିଏ ସେ ଝିଅ ମୁଁ ତ ଜାଣିପାରୁନି। ପରେ ସେ ନିଜେ ହିଁ କହିଲା ଯେ ତା ନାଁ ସିନି। ସିନି ନାଁ ଶୁଣିବାପରେ ମୋର ସବୁ ମନେ ପଡ଼ିଲା। ସେ ଆମ ଘର ପାଖରେ ରହୁଥିଲା ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ସ୍କୁଲରେ ପଢୁଥିଲି। ସେତେବେଳେ ସେ ବୋଧହୁଏ ୩ କିମ୍ବା ୪ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିଲା। ସବୁବେଳେ ଆମ ଘରେ ଆସି ଆଡ଼ଡା ଜମେଇବା ତା କାମ ଥିଲା। ଅଧିକାଂଶ ଦିନ ଆମଘରେ ଖିଆପିଆ କରୁଥିଲା। ତାଙ୍କ ବାପାମା ଚାକିରୀ କରୁଥିଲେ। ସେ ଯାହେଉ ସିନି ସହ କଥା ହେବାପରେ ଅତୀତର ଅନେକ କଥା ମନେ ପଡ଼ିଲା। ସେ ଏବେ ବିବାହିତା ଆଉ ଗୋଟିଏ ଝିଅର ମା। ଲଭ୍ ମେରେଜ୍ କରିଛି ବୋଲି କହିଲା। ମୋ ବିଷୟରେ ପଚାରିବା ପରେ ଘରକୁ ଡାକିଲା।
Credit: KCKAT



ଦିନେ ଏମିତି ବୁଲୁବୁଲୁ ସିନି କଥା ମନେ ପଡ଼ିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଘରକୁ ଚାଲିଗଲି। ସେ କବାଟ ଖୋଲି ମୋତେ ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଖୁସିରେ ଭିଡ଼ିଧରିଲା ଆଉ କାନ୍ଦିପକେଇଲା। ‘ଭାଇ, କେମିତି ଅଛ। ମୁଁ ତମକୁ କେତେ ମନେ ପକଉଚି।’ ସେ ବହୁତ ବଡ଼ ହୋଇଯାଇଛି। ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତାକୁ ଦେଖୁଥିଲି, ସେତେବେଳେ ସେ ଚଡ଼ିଟେ ପିନ୍ଧିଦେଇ ସବୁବେଳେ ବୁଲୁଥିଲା। ଏବେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛି। କାହିଁକି କେଜାଣି ସେ ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରିଥିବା ବେଳେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଟାଇଟ୍ ହୋଇଗଲା ଆଉ ଅଜାଣତରେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇଗଲା। ମୁଁ ଜାଣିପାରିଲି ମୋ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବାଣ୍ଡ ତା ଦେହରେ ଘଷି ହେଉଛି ଆଉ ବୋଧହୁଏ ତା ପେଟ ପାଖରେ ଚାପି ହୋଇରହିଛି, ହେଲେ ସେ ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରିଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ତାକୁ ଛାଡ଼ିବାପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ମୋତେ ଛାଡ଼ୁନଥିଲା। ମୁଁ ବହୁତ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲି। ପଚାରିଲି, ‘ତୋ ଝିଅ ନାହିଁ କି ?’ ସେତେବେଳେ ସେ ମୋତେ ଛାଡ଼ିଲା ଆଉ ସୋଫା ଉପରେ ବସେଇଦେଇ ଝିଅକୁ ଡାକିବାକୁ ଘର ଭିତରକୁ ଗଲା। ସେତିକି ବେଳେ ମୁଁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ ସଜାଡ଼ିଦେଲି। ମୁଁ ଜାଣିପାରିଲି ସେ ବି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେବା କଥା ଜାଣିପାରିଥିବ। ମୋତେ ବହୁତ ଲାଜ ଲଗୁଥିଲା। ତା ଝିଅ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଥିଲା, ତା ପାଇଁ ଚକୋଲେଟ୍ ନେଇଥିଲି। ଦେଲି। ସେ ନିଜ ବିଷୟରେ ସ୍ବାମୀ ଓ ଶାଶୁଶଶୁରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ କଥା କହିଲା। ସୁନ୍ଦର ଘର କରିଛି। ସ୍ବାମୀ ବିଜିନେସ୍ କରନ୍ତି ବୋଲି କହିଲା। କିଛି ସମୟ ରହିଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମୋ ଦେଇ ଯେଉଁ କାଣ୍ଡଟା ହେଇଗଲା ତା’ପରେ ଆଉ ରହିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଲାନି ତେଣୁ ପଳେଇ ଆସିଲି।

ସେଇ ସପ୍ତାହରେ ଦିନେ ଘରକୁ ଫେରିଲା ବେଳକୁ ସିନି ଆମଘରେ ଅଛି। ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ବସି କଥା ହେଉଛି। ମୁଁ ଚମକି ପଡ଼ିଲି। ମୋତେ ଦେଖି ସେ ପୁଣି ଉଠିଆସି ଭାଇ କହି ଭିଡ଼ିଧରିଲା। ପୂର୍ବପରି ଅବସ୍ଥା ନ ହେଉ ଭାବି ମୁଁ କହିଲି ତମେ ବସି କଥାହୁଅ ମୁଁ ଟିକେ ଫ୍ରେସ୍ ହେଇ ଆସୁଛି। ସେ ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପ୍ରାୟ ଘଣ୍ଟାଏ କାଳ ସେ ଆମ ଘରେ ରହିଲା, ଝିଅ ବିଷୟରେ ପଚାରିବାରୁ କହିଲା, ‘ଝିଅ ସବୁବେଳେ ତା ଅଜାଘରେ ରହୁଛି ଆଉ ଇଏ (ମାନେ ତା ସ୍ବାମୀ) ସବୁବେଳେ ଟୁରରେ। ତେଣୁ ମୁଁ ଏକା ଏକା ବସି ଫେସବୁକରେ ଚାଟିଂ କରୁଛି। ଏବେ ଏକା ଲାଗିଲେ ସିଧା ଏଇଠିକି ଆସି ଭାଉଜ ସାଙ୍ଗରେ ସମୟ ବିତେଇ ଯିବି।’

ସିନି ଯିବାପରେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କହିଲା, ‘ସିନି ବହୁତ ଦୁଃଖରେ ଅଛନ୍ତି। ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କୁ ପଚାରୁନାହାନ୍ତି। ଲଭ୍ ମେରେଜ୍ କରିବାପରେ ସିନିକୁ ଘରେ ସୋ ପିସ୍ କରି ରଖିଦେଇ ତା ସ୍ବାମୀ ସବୁବେଳେ ଖାଲି ବାହାରେ ରହୁଛନ୍ତି। ଆଉ ସେ କହୁଥିଲେ କାଳେ ତା ସ୍ବାମୀର ଆଉ କୋଉଠି ଆଫେୟାର୍ ଚାଳିଛି।’ ମୁଁ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇଗଲି, ‘କିନ୍ତୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଘର କରିଛି। ଶାଶୁଶଶୁର ଭଲ ବୋଲି କହୁଥିଲା।’ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ, ‘ସବୁ ଭଲ ହେଲେ କଣ ହେବ, ସ୍ବାମୀ ତ ପଚାରୁନାହାନ୍ତି।’ ମୁଁ କହିଲି, ‘ହଉ, ଯଦି ସେ ବେଳେ ବେଳେ ଆସେ ତା ସହ କଥା ହୁଅ, ତା ମନ ଭଲ ଲାଗିବ।’

Credit: Google Image


ଦିନେ ମୁଁ ଅଫିସରେ ଥିବା ସମୟରେ ସିନିର ଫୋନ୍ ଆସିଲା, ସେ କହିଲା ଭାଉଜ ଆଉ କୁନାକୁ ନେଇ ସିନେମା ଯିବ। ମୁଁ ହଁ କହିଲି। ସେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଆଉ ପୁଅକୁ ସାଥିରେ ନେଇ ସିନେମା ଦେଖିବାପାଇଁ ଚାଳିଗଲା। ଫେରିବା ବେଳେ ମୁଁ ସିନି ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲି, ପିଲାମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଘରକୁ ଆସିବାପାଇଁ, କିନ୍ତୁ ଦେଖିଲି କେବଳ ସିନି ଥିଲା। ପଚାରିବାପରେ କହିଲା, ‘ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲେ। କହିଛନ୍ତି ତମେ ଯାଇ ନେଇ ଆସିବ।’ ମୁଁ ଫୋନ୍ କରିବାପରେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କହିଲା ଯେ ବାପାଙ୍କ ଦେହ ଭଲ ଲାଗୁନଥିଲା, ତେଣୁ ଚାଲିଆସିଛି, ତମେ ଆସି ଆମକୁ ନେଇଯିବ। ମୁଁ ହଁ କହି ଫେରି ଆସିବାବେଳେ ସିନି କହିଲା, ‘ଭାଇ ଘରକୁ ଆସୁନ। ଏବେ ଆସିଲ ଆଉ ଏବେ ପଳେଇବ?’ ମୁଁ ପୂର୍ବକଥା ଭାବି ଭିତରକୁ ଯିବି କି ନାହିଁ ଭାବୁଥିବା ବେଳେ ସେ ମୋ ହାତଧରି ଟାଣି ଟାଣି ନିଜ ଘର ଭିତରକୁ ନେଇଗଲା।

ଆମେ ସୋଫା ଉପରେ ବସି କଥା ହେଉଥିବାବେଳେ ହଠାତ୍ ସେ ଇମୋସନାଲ୍ ହେଇ କାନ୍ଦିପକେଇ ନିଜ ଦୁଃଖ ସବୁ କହିଲା। ତା କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ତା ହାତକୁ ଧରିବା ପରେ ସେ ମୋ କାନ୍ଧରେ ନିଜ ମୁଣ୍ଡରଖି ତା ସ୍ବାମୀ କେମିତି ତାକୁ ହଇରାଣ କରୁଛନ୍ତି କହିଲା। ସେ ଏ ସବୁ କହୁଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ତଳକୁ ଚାହିଁଲି, ତା ଡ୍ରେସ୍ ଦେଇ ତା ଦୁଇ ଦୁଧର ଉପରଭାଗ ମୋତେ ଦେଖାଯାଉଥିଲା। ଗୋରା ଗୋରା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ସତେ ଯେମିତି ମୋତେ ଡାକୁଥିଲେ। ମୁଁ ନିଜକୁ କେମିତି ସମ୍ଭାଳିବି ଭାବିପାରୁନଥିଲି। ପୁଣି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଟାଇଟ୍ ହୋଇ ଆସିଲା। ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ଆଡ଼କୁ ଗତି କରୁଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ମୁଁ ସେଠୁ ଉଠି ଆସି ପାରୁନଥିଲି।

ବାକି ଆଉ ଗୋଟିଏ ଭାଗରେ ପଢ଼ିବେ। ଏତିକି କେମ୍ତି ଲାଗିଲା ଇ-ମେଲ୍ ରେ ଜଣେଇବ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*