ରେପ୍ ସିନ୍ ଶିଖଉ ଶିଖଉ ପୁଅ ଠାରୁ ଗିହା ଖାଇଲି

Submit Your Story to Us!

ମୋ ନାଆଁ ସବନମ୍ ଏବଂ ମୁଁ ଜଣେ ଟି.ଭି. ଅଭିନେତ୍ରୀ । ମୋ ସ୍ୱାମୀ ମୋତେ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେଇ ସାରିଛନ୍ତି । ମୋର ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଅଛି । ଯାହାର ନାଆଁ ଆକବର । ତା ବୟସ ୧୮ ବର୍ଷ । ଆକବରକୁ ୨ ବର୍ଷ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ମୋତେ ଛାଡ଼ି ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ । ସେତେବେଳ ଠାରୁ ମୁଁ ମୋ ପୁଅକୁ ଉଭୟ ବାପା ଓ ମାଆର ସ୍ନେହ ଦେଇ ଆସିଛି । ମୁଁ ମୋ ପୁଅ ଆକବରକୁ ସବୁ ସୁଖ ଦେଇଛି । ମୁଁ ତାକୁ ଚଳଚିତ୍ରର ଟପ୍ ହିରୋ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଥିଲି । ସେଥିପାଇଁ ଛୁଆ ବେଳୁ ତା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଖାସ୍ ଧ୍ୟାନ ରଖି ଆସିଛି । ମୋ ବୟସ ବି ୩୫ ବର୍ଷ ହୋଇ ଗଲାଣି ।

 କିନ୍ତୁ ଟି.ଭି. ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବା କାରଣରୁ ମୋ ଫିଗର ଏବେ ବି ୨୪-୨୫ ବର୍ଷର ଯୁବତୀ ଭଳି ଦେଖା ଯାଉଛି । ମୁଁ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଯେ ଆଜି ବି ଅନେକ ଲୋକ ମୋ ଆଗର ସେକ୍ସ ଏବଂ ବିଭାଘର ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ରଖୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ପ୍ରତ୍ୟା ଖ୍ୟାନ କରି ଦେଉଛି । ପାଖା ପାଖି ୧୪-୧୫ ବର୍ଷ ତଳୁ ମୁଁ ସେକ୍ସ କରିନାହିଁ । ଆଉ ଏବେ ତ ମୋ ମନକୁ ସେକ୍ସ କରିବାର ଭାବନା ଆସୁନାହିଁ । କିନ୍ତୁ , ସେକ୍ସ ଭାବନା ମନକୁ ଆସିବାକୁ କିଏ ରୋକି ପାରିବ । ସେହି ଦିନର କଥା, ଯେଉଁ ଦିନ ମୁଁ ଆକବରକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ କେତେକ ନିର୍ଦେଶକଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଉଥିଲି ମୋ ପୁଅ ପାଇଁ  କୌଣସି ଚଳଚିତ୍ରରେ କିଛି କାମ ଯୋଗାଡ଼ କରିବା ପାଇଁ । ଆମେ ମାଆ ପୁଅ ଦୁହେଁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଭଳି ରହୁଥିଲୁ । ସେଥିପାଇଁ କେତେଥର ଲୋକମାନେ ଆମକୁ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଭାବି ମଜା କରୁଥିଲେ । ଶେଷରେ ଆମର ପରିଶ୍ରମ ସଫଳ ହେଲା । ଜଣେ ବଡ଼ ନିର୍ଦ୍ଧେଶକ ତାଙ୍କ ଚଳଚିତ୍ରରେ ଆକବରକୁ ହିରୋ ଚରିତ୍ର ଦେବାକୁ ରାଜି ହେଲେ । ଏହି ଚଳଚିତ୍ରରେ ହିରୋ ହିରୋଇନକୁ ଧର୍ଷର କରିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଥିଲା । ନିଦ୍ଧେଁଶକ ମୋତେ ସ୍କ୍ରପ୍ଟ ଦେଇ କହିଲେ – ସବନମ୍ , ତମେ ତମ ପୁଅକୁ କାହଣୀ ଅନୁସାରେ ଟ୍ରେନିଂ କରାଅ । ଛଅ ମାସ ପରେ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବ ।
ସେଦିନ ଆକବର ବହୁତ ଖୁସି ହେଲା । ଘରକୁ ଆସି ଆମେ ଆଲ୍ଲାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଲୁ । ତାପର ଦିନ ଠାରୁ ଆମେ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଉପରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କଲୁ । କାହାଣୀ ଅନୁସାରେ କେଉଁ ଦୃଶ୍ୟରେ କ’ଣ କ’ଣ କରିବା ପାଇଁ ହେବ ସେ ସବୁ ମୁଁ ଆକବରକୁ ବୁଝେଇ ଦେଲି । ଏହି ଠାରୁ ସେହି ଭୁଲ୍ର ଆରମ୍ଭ ହେଲା, ଯେଉଁଟା ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲୁଛି । ପ୍ରଥମ ଦିନ ତ ହସରେ ହସରେ ବିତିଗଲା । ପୁଣି ଗୋଟିଏ ଦୃଶ୍ୟରେ ହିରୋ ହିରୋଇନକୁ ପଛ ପଟରୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ତା ବେକ ଓ ପିଠିରେ ଚୁମା ଦେବାକୁ ଥିଲା ।
ଆକବର – ମମି, ଏ ଦୃଶ୍ୟରେ କାହିଁକି ଅଛି?
ମୁଁ ହସି କହିଲି: ସିନେମାର ଦର୍ଶକ ଏହାକୁ ଦେଖି ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ । କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇ ତୋତେ ତୋ ଆଖିରେ ପ୍ରକୃତ ଭାବ ଫୁଟେଇ ଦେଖେଇବାକୁ ପଡ଼ିବ ।
ଆକବର – ଏହି ଦୃଶ୍ୟର ଅଭ୍ୟାସ କରିବାକୁ ହେବ ।
ମୁଁ: ହଁ, କାହିଁକି ନୁହେଁ । ଦୃଶ୍ୟ ଅନୁସାରେ ମୁଁ ଜନ୍ସ ଓ ଟି-ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧି ଠିଆ ହେଲି । ରୁମ୍ ଭିତରର ଆଲୋକକୁ  ହାଲକା କରି ଦିଆଗଲା । ଆକବର ମୋ ପଛରେ ଛିଡ଼ାହୋଇ ଗଲା । ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ସ୍ବଭାବିକ ଥିଲି । କିନ୍ତୁ ଆକବର ଯେମିତି ମୋତେ ତା ବାହୁରେ ଗୁଡ଼େଇ ଧରିଲା, ମୁଁ ଶିକ୍ରାର କରି ଉଠିଲି । ଦୀର୍ଘ ୧୫ ବର୍ଷ ପରେ ମୋତେ କେହି ଜଣେ ଏଭଳି ଭାବରେ ଛୁଇଁଲା । ମୋ ପୁଅ ଆକବର ମୋ ବେକରେ ଚୁମା ଦେବା ଆରମ୍ଭ କଲା । ତା’ର ଗୋଟାଏ ହାତ ମୋ ଦୁଇ ଦୁଧ ମଝିରେ ଥିଲା । ଅନ୍ୟ ହାତରେ ସେ ମୋ ପତଳା ଅଂଟାକୁ ସାଉଁଲାଉ ଥିଲା । ମୋ ଭିତରେ ଜୋଶ ଭରି ଯାଉଥିଲା । ମୋ ପୁରା ଦେହ ଗରମ ହୋଇ ଉଠିଲା । ମୋ ପୁଅ ଏବେ ମୋ ପିଠିରେ ଚୁମା ଦେଲା । ତାକୁ ବି ଏକ ପ୍ରକାର ଅଲଗା ମଜା ମିଳୁଥିଲା । ମୁଁ ଭାବୁଥିଲା ଏହି ଘଟଣା ଏହି ଠାରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଉ । ମୋ ଗାଲ ଗରମ ହୋଇ ଲାଲ ପଡ଼ି ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି, ଆକବର ମୋ ଦୁଧକୁ ଜୋରରେ ଚିପୁ । କିନ୍ତୁ ସେ କେବଳ ମୋ ପଛ ପାଖ ବେକ ଓ ପିଠିରେ ଚୁମା ଦେଉଥିଲା। ମୁଁ ହଠାତ୍ ବୁଲି ପଡ଼ି ମୋ ପୁଅକୁ କୋଳେଇ ନେଇ ତାକୁ ମୋ ବେକରେ ଲଗାଇଲି ।

ମୁଁ : ବାସ୍ ବେଟା, ସେତିକିରେ ବନ୍ଦ କର ।
ସେତେବେଳକୁ ମୋ ଦୁଧ ପୁରା ଟାଣ ହୋଇ ଯାଇ ମୋ ପୁଅର ଛାତିରେ ରଗଡ଼ି ହେଉଥିଲା । ଆକବରକୁ ବି ଏହି ସବୁ ଦ୍ୱାରା ଆନନ୍ଦ ମିଳୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ତା’ର ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ପୁରା ଜ୍ଞାନ ନ ଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ସେ ବୁଝି ପାରୁ ନ ଥିଲା ଯେ ତାକୁ କ’ଣ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ତା ଯାଗାରେ ଆଉ କୋଉ ମରଦ ଥିଲେ ସେ ଆଜି ମୋତେ ନିଶ୍ଚୟ ଗେହିଁ ଥାଆନ୍ତା । ସେଥିରେ ମୁଁ କିଛି ବିରୋଧ କରି ନ ଥାଆନ୍ତି । କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସବୁ ସ୍ବଭାବିକ ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ଭାବିଲି ଯେ ଆଜି କେତେ ବଡ଼ ଭୁଲ ହୋଇ ଯାଇ ଥାଆନ୍ତା । ମୁଁ ଆଲ୍ଲାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଲି । ତାପରେ ଆମେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲୁ । ମୁଁ ମୋ ପୁଅ ସାଙ୍ଗରେ ଗୋଟିଏ ବେଡ଼ରେ ଶୋଉଥିଲି । ମୋ ପୁଅ ଶୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମୋ ଆଖିକି ନିଦ ଆସୁ ନ ଥିଲା । ଆଜି ଏତେ ବର୍ଷ ପରେ ମୋ ଯୌବନର ଲାଭା ଉଦ୍ଗିରଣ ହୋଇ ଉଠିଲା । ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଯିବା ପରେ ମୁଁ ଆଉ କାହାରି ସହିତ ଗିହାଁଗେହିଁ ହୋଇନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଆଜି ନିଜ ପୁଅ ସହିତ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଆଗେଇ ଯାଇଥିଲି । କେତେବେଳେ ନିଦ ହୋଇ ଗଲା ଜାଣି ପାରିଲି ନାହିଁ ।
କିଛି ଦିନ ସ୍ବଭାବିକ ଭାବେ କଟିଲା । ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଉପରେ ଆମେ ଆଲୋଚନା କରୁଥିଲୁ । କିନ୍ତୁ , ମୁଁ ଏବେ ସାବଧାନତାର ସହି ଦୃଶ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ବୁଝାଉଥିଲି । ଗୋଟିଏ ଦୃଶ୍ୟରେ ହିରୋ ହିରୋଇନ ପାଇଁ ଶାଢ଼ୀ ଆଣୁଥିଲା ଏବଂ ନିଜ ହାତରେ ପିନ୍ଧାଉଥିଲା । ଆକବର – ମମି, ମୁଁ ତ ଜାଣି ନାହିଁ ଶାଢ଼ୀ କେମିତି ପିନ୍ଧାଯାଏ । ମୁଁ – ଠିକ୍ ଅଛି, ମୁଁ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ତୋତେ କହି ଦେଉଛି । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ମୋତେ ଧ୍ୟାନର ସହିତ ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଆକବର ଆଗରେ କେବଳ ସାୟା ଓ ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧି ଥିଲି । ମୋ ଦେହରେ କମ୍ପନ ଦେଖାଦେଲା । ମୋ ଭିତରେ ସେକ୍ସର ନିଆଁ ଜଳିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ – ବେଟା, ତୁ ମତେ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧେଇ ଦେଏ । କାରଣ ଚଳଚିତ୍ରରେ ତୁ ତ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧେଇବୁ । ଆକବର ମୋ ପଛ ପଟକୁ ଆସି ମୋ ଦେହରେ ଚାପି ହୋଇ ଗଲା ଏବଂ ମୋ ପତଳା ଅଂଟାରେ ହାତ ରଖି ଶାଢ଼ୀ କୁଂଚ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ସେ ଏପରି କରିବାରୁ ମୁଁ ଆହୁରି ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲି । ଆକବର – ମମି, ଏହି ଶାଢ଼ୀ କୁଂଚକୁ ସାୟାରେ କେମିତି ଖୋସିବି?           
ମୁଁ – ବାସ୍ , କୁଂଚକୁ ଧରି ସାୟା ଭିତରକୁ ଦାବି ପୁରେଇ ଦେଏ । ସେ ଶାଢ଼ୀ କୁଂଚକୁ ହାତରେ ଧରି ସାୟା ଭିତକୁ ପୁରେଇବା ବେଳକୁ ତା ହାତ ମୋ ବିଆକୁ ଛୁଇଁ ଦେଲା । ଆକବର ଏହା ଜାଣି ପାରିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ ଶିହରି ଉଠି ମନେ ମନେ ବହୁତ ଖୁସି ହେଲି । ଆଲ୍ଲାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଲି: ଆଃ କି ମସ୍ତ ସମୟ । କେବେ ବେଳେ ମୋ ଦୁଇ ହାତ ଉପରକୁ ଉଠିଯାଇ ଆକବରର ମୁହଁ ଉପରେ ପହଂଚି ଗଲା । ମୁଁ : ସେ ଦିନର ପ୍ରାକ୍ଟିସ ବି କରିଦେଏ, ଯେଉଁଥିରେ ବେକ ଓ ପିଠିରେ ଚୁମା ଦେବାକୁ ଅଛି । ଆକବର ପଛ ପଟରୁ ମୋ ବେକ ଓ ପିଠିରେ ଚୁମା ଦେଲା । ମୁଁ ତ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ପାଗଳ ହୋଇ ଉଠୁଥିଲି ଏବଂ ମାଆ ପୁଅଙ୍କ ସଂପର୍କ ବିଷୟ ଭୁଲି ଯାଉଥିଲି । ହଠାତ୍ ସେତେବେଳେ ଆକବରର ଜଣେ ସାଙ୍ଗର ପାଟି ତଳ ମହଲାରୁ ଶୁଭିଲା । ଆକବର ମୋତେ ଛାଡ଼ି ଦେଲା । ଆକବର – ମମି, ଆଜି ମୋର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ପାଖକୁ ଯିବାର ଥିଲା । ମୁଁ ଯାଉଛି । ଏହା କହି ଆକବର ବାହାରକୁ ପଳେଇ ଗଲା । ମୁଁ ରାଗରେ ପାଗଳ ହୋଇ ଉଠିଲି । ମୁଁ ଡୋର ବନ୍ଦ କରିଦେଲି । ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଯାଇ ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ବୁଲେଇଲି । ମୋ ଯୌବନର ନିଆଁ ପୁରା ହୁତ୍ ହୁତ୍ ହୋଇ ଜଳିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ମୋ ପୁଅକୁ ଗାଳି ଦେବାକୁ ଲାଗିଲି ଏବଂ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ଭିତର ବାହାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବିଆରୁ ବିଆରସ ବାହାରି ଗଲା । ମୋ ଆଖିରୁ ଲୁହ ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଆଜି ଯଦି ମୋ ପୁଅର ସାଙ୍ଗ ଆସି ନ ଥାଆନ୍ତା, ତାହେଲେ ଆଜି ମାଆ ପୁଅଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ଦାଗ ଲାଗି ଯାଇଥାନ୍ତା । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି ଯେ ମୋ ଯୌବନର ଭୋକ ଶାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ମୁଁ କାହାକୁ ଓ କେତେ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରିବି । ତାପର ଦିନ ମୁଁ ମୋର ଘନିଷ୍ଠ ସାଙ୍ଗ ଅନିତା ପାଖକୁ ଗଲି ଏବଂ ତା ଆଗରେ ମୋ ହୃଦୟର କଥା କହିଲି । ମୁଁ କିପରି ମୋ ପୁଅ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇ ଯାଉଛି, ସେ କଥା ତାକୁ କହିଲି । ସେ ଅନେକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାବିଲା । ଅନିତା: ଦେଖ୍ ସବନମ୍ , ଫିଲ୍ମ ଲାଇନରେ ତୋର ଭଲ ଇମେଜ ଅଛି । ସେଥିପାଇଁ ତୁ ବାହାରେ କାହା ସହିତ ସେକ୍ସ କଲେ ତୋ କେରିୟର ଉପରେ ତା’ର ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ । ଏକଥା ଜାଣି ତୋ ପୁଅ କ’ଣ ଭାବିବ । ସେଥିପାଇଁ ତୁ ମୋ କଥା ମାନି ତୋ ପୁଅକୁ ତୋ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ କରି ଯେପରି ସେ ତୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟହେବ । ତୋହେଲେ ତୋ ଦେହର ଭୋକ ମେଂଟେଇବା ପାଇଁ ଘର ଭିତରେ ଗୋଟାଏ ଯବାନ ବାଣ୍ଡ ମିଳିଯିବ । ଆଉ ଆକବର ତୋ ସମସ୍ୟା ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରି ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝି ପାରିବ । ତାପରେ ତୁ ଆଉ କାହା ସହିତ ସେକ୍ସ କଲେ ତାକୁ ଖରାପ ଲାଗିବ ନାହିଁ । ମୁଁ : କିନ୍ତୁ ନିଜ ପୁଅ ସହିତ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହେବା କ’ଣ ଠିକ୍ ହେବ । ଅନିତା: ପୁରା ପୁରି ଠିକ୍ ହେବ । ଆଜି କାଲି ତ ଏମିତି ବହୁତ ହେଉଛି । ମୁଁ ତ ମୋ ଝିଅ ସହିତ ଲେସବିଆନ ସେକ୍ସ କରୁଛି । ଅନିତା େମାତେ କିଛି ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ସିଡ଼ି ଦେଲା ଯେଉଁ ଥିରେ ମାଆ ପୁଅ ଗିହଁ ଗେହିଁ ହେଉଛନ୍ତି । ଏବେ ମୋତେ ଟିକିଏ ଆରାମ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଠିକ୍ କଲି, ଯାହା ବି ହୋଇଯାଉ ଏଥର ମୁଁ ମୋ ନିଜ ପୁଅ ସହିତ ଗିହାଁଗେହିଁ ହେବି । ଏହା ପରେ ମୁଁ ମୋ ପୁଅର ଆହୁରି ନିକଟତର ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ଚଳେଇଲି । କିନ୍ତୁ ତା ପାଖରୁ ଗେହିଁବାର ମଜା ନେବା ପାଇଁ କିଛି ସୁଯୋଗ ମିଳୁ ନ ଥିଲା । ସ୍କ୍ରିପ୍ଟରେ ଗୋଟିଏ ଦୃଶ୍ୟ ଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଆକବର ମୋତେ ପଚାରିଲା – ମମି, ଏଇ ଦୃଶ୍ୟ ମୁଁ କେମିତି କରିବି?  
ମୁଁ ତ ଏହିପରି ସୁଯୋଗର ଅପେକ୍ଷାରେ ଥିଲି । ମୁଁ ତାକୁ ଗୋଟାଏ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ସିଡ଼ି ଦେଲି । ମୁଁ – ବେଟା, ଏହାକୁ ଦେଖି ନେଏ । ଦେଖିଲେ ତୁ ବୁଝି ପାରିବୁ ସେକ୍ସ କେମିତି କରାଯାଏ । ମୁଁ ଚାହୁଁଥିଲି ଯେ ଆକବର ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ଏମିତି ଉତେଜିତ ହୋଇ ଉଠୁ , ଯେମିତି ମୁଁ ତାକୁ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇ କହିଲେ ସେ ମନା କରି ପାରିବ ନାହିଁ । ଆକବର ହଲ୍ରେ ବସି ସେ ସିଡ଼ିକୁ ଦେଖିଲା । ଏକରୁ ଆରେକ ବଳି ଗିହାଁ ଗେହିଁ ଦୃଶ୍ୟ ସେ ଫିଲ୍ମରେ ଥିଲା । ଆକବରର ବାଣ୍ଡ ଟାଣ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ରୋଷେଇ ଘରେ ରହି ତାକୁ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ଦେଖୁଥିଲି । ତା ତଂଟି ଶୁଖିଗଲା । ହଠାତ୍ ତା ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ ପିଚିକି ବାହାରି ଗଲା । ସେ ଉଠି ତର ତର ହୋଇ ବାଥରୁମକୁ ଚାଲିଗଲା । ମୁଁ ବାଥରୁମ ଡୋରର କି-ହୋଲ ଦେଇ ଭିତରକୁ ଚାହିଁଲି । ସେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ସଫା କରୁଥିଲା । ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ମୁଁ ମସ୍ତ ହୋଇ ଉଠିଲି । ଆକବରର ବହୁତ ଲମ୍ବା ଆଉ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ । ସେ ବାଥରୁମରୁ ବାହାରିବା ପୂର୍ବରୁ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ପଳେଇ ଆସିଲି । ମୁଁ ତାକୁ ବାଦାମ ଦୁଧ ପିଇବା ପାଇଁ ଦେଲି। ଆକବର: ମମି, ସେଇଟା ବହୁତ ଅଶ୍ଳୀଳ ମୁଭି ଥିଲା । ମୁଁ : ବେଟା, ସେଇଟା ତ ଜୀବନର ଅସଲି ମଜା । ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ କାମ କରିବୁ, ସେତେବେଳେ ଯାଇ ବୁଝିବୁ । ମୁଁ ଆକବରକୁ ମୋ ଦୁଇ ବାହୁ ଭିତରକୁ ଆଣି ମୋ ବେକରେ ଲଗେଇଲି । ଏଥରକ ଆକବର ମୋତେ ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଜୋରରେ ମୋତେ କୁେ‹ଇ ଧରିଲା । ମୁଁ ଖୁସି ହୋଇଗଲି ଯେ ଅତି ଶୀଘ୍ର ମୋ ପୁଅ ମୋତେ ଗେହିଁବ । ଆକବର ୩ ଦିନ ଭିତରେ ସେ ସିଡିକୁ ଅନେକ ଥର ଦେଖି ସାରିଥିଲା । ଏବେ ମୁଁ ତାକୁ ଗୋଟିଏ ଟୋକି ଭଳି ଲାଗୁଥିଲି । ସେ କଥା କଥାରେ ମୋତେ ଛୁଇଁବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା । ସେ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ହାତ ରଖି ଦେଉଥିଲା । ଆମର ମିଳନ ହେବାର ସେ ରାତି ବି ଆସିଗଲା । ସ୍କ୍ରୀପ୍ଟର ଶେଷ ଦୃଶ୍ୟରେ ହିରୋଇନକୁ ହିରୋ ବଳାକ୍ରାର କରିବାକୁ ଥିଲା । ଆକବର – ମମି, ଏ ଦୃଶ୍ୟରେ କ’ଣ ହେବ? ମୁଁ – ରାତିରେ ଆମେ ଏ ଦୃଶ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା । ମୁଁ ଆଜି ରାତିରେ ମୋ ପୁଅ ସହିତ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି । ମୁଁ ମୋ ବିଆ ବାଳକୁ କାଟି ପୁରା ଚିକଣ କରିଦେଲି । ଆକବରକୁ ବଳାକ୍ରାର ଦୃଶ୍ୟ ଥିବା ହିନ୍ଦୀ ମୁଭି ସିଡ଼ି ଦେଲି । ତାପରେ ଆମେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ ସାରିଲୁ । ରାତି ପାଇଁ ମୁଁ ଶୋଇବାକୁ ଯିବା ବେଳକୁ ଆକବର କହିଲା – ମମି, ବଳାକ୍ରାର ଦୃଶ୍ୟ ବିଷୟରେ ତ ମତେ କହିଲ ନାହିଁ ।
ମୁଁ : ବେଟା, ଏବେ କହୁଚି । ମୁଁ ସ୍କ୍ରୀପ୍ଟ ବାହାର କଲି । ମୁଁ : ଏହି ଦୃଶ୍ୟରେ ହିରୋ କେବଳ ଅଣ୍ଡର ୱିୟର ପିନ୍ଧିଥିବ । ତୁ ତୋ ପୋଷାକ ଖୋଲି ପକା । ମୁଁ ମାକ୍ସି ପିନ୍ଧୁଚି । ମୁଁ ମାକ୍ସି ପିନ୍ଧି ଆସି ଛିଡ଼ା ହୋଇଗଲି । ମୁଁ : ବେଟା, ମୁଁ ଯେମିତି ଯେମିତି କହିବି, ସେମିତି ସେମିତି କରିବୁ । ଆକବର – ଠିକ୍ ଅଛି ମମି । ମୁଁ ଆକବରକୁ ଦୃଶ୍ୟ ବିଷୟରେ ବୁଝେଇ ଦେଲି । ମୁଁ : ଠିକ ଅଛି । ଚାଲେ ଏବେ ଚେଷ୍ଟା କରିବା । ମୁଁ ବେଡ଼ରୁମ୍ ଡୋର ପାଖରେ ଛିଡ଼ା ହେଲି । ଆକବର ଆସି ମୋତେ ତା ଦୁଇ ବାହୁ ଭିତରକୁ ନେଇ କୁେ‹ଇ ଧରିଲା । ମୁଁ ତା କବଳରୁ ନିଜକୁ ଛଡ଼େଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ଆକବର ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବଂ ମୋତେ ଉଠେଇ ନେଇ ବେଡ଼ ଉପରେ ଚିତ୍ କରି ଶୁଆଇ ଦେଲା । ତାପରେ ସେ ମୋ ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲା ଏବଂ ମୋ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତ ଖୁସିରେ ପାଗଳ ହୋଇ ଉଠିଲି । ଏବେ ମୁଁ ଚୁମା ଦେବାରେ ତାକୁ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଏବେ ବଳାକ୍ରାର ଦୃଶ୍ୟ ବଦଳି ଗଲା । ଏବେ ଆମ ମାଆ ପୁଅଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁନିଆର କିଛି ଖବର ନ ଥିଲା । ଆକବର ମୋ ଦେହକୁ ଚୁମା ଦେବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ବି ତା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲି । ବାଣ୍ଡ ମୋ ପାଟିର ଲାଳରେ ପୁରା ଓଦା ହୋଇଗଲା । ଆକବର ମୋ ବିଆ ଉପରେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ରଖିଲା ଏବଂ ଦାବିଲା । କିନ୍ତୁ ବାଣ୍ଡ ବିଆ ଭିତରେ ନ ପଶି ଖସିଗଲା । ମୁଁ ମୋ ହାତରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ନେଇ ବାଣ୍ଡ ଅଗକୁ ମୋ ବିଆ ମୁହଁରେ ଲଗେଇଲି । ଆକବର ଗୋଟାଏ ଜୋର ଧକ୍କା ମାରିଲା । ବାଣ୍ଡର ଅଧେ ମୋ ବିଆ ଭିିତରକୁ ପଶିଗଲା । ମୋ ରାଣ, ଏମିତି ମଜା ମୋତେ ଆଗରୁ କେବେ ମିଳି ନ ଥିଲା । ଆକବକର ଜୋର ଜୋର ବାଣ୍ଡ ଦାବି ମୋତେ ଗେହିଁବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ମୁଁ କିପରି ମଦମସ୍ତ ହୋଇ ଉଠିଲି ସେ କଥା ମୁଁ ପ୍ରକାଶ କରି ପାରିବି ନାହିଁ । ଆମେ ମାଆ ପୁଅ ସବୁ କିଛି ଭୁଲି ଯାଇଥିଲୁ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*