ମ୍ୟାଟ୍ରିକ୍ ପରିକ୍ଷା ପରେ ମାଉସୀ ଝିଅ ଲିସାକୁ ଗେହିଁଲି – Matrik Parikya Pare Mausi Jhia Lisaku Genhili

mausi jhia lisa ku matric parikhya pare genhili
mausi jhia lisa ku matric parikhya pare genhili
Submit Your Story to Us!

ଏଇଟା ମୋର ସ୍କୁଲ ସମୟ ର କଥା 2005 ମସିହା । ମୋର ମ୍ୟାଟ୍ରିକ୍ ପରିକ୍ଷା ସରି ଥାଏ । ଆଗକୁ ବଡ ଛୁଟି ଥିବାରୁ ମୋ ଘର ବାଲା କହିଲେ ସତ୍ୟନଗର ରେ ରହୁଥିବା ମଉସା ମାଉସୀ ଘର ପଟୁ ବୁଲି ଆସିବାକୁ। ଦୁର ସମ୍ପର୍କ ହେଲେ ବି ଆମ ପରିବାର ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଭିତରେ ଭଲ ଚାଲେ। ପର ଦିନ ସକାଳୁ ତାଙ୍କ ଘର କୁ ବାହାରି ପଡିଲି । ମୋତେ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଭାରି ଖୁସି ହେଲେ । ତାଙ୍କ ଝିଅ ଲିସା ମଧ୍ୟ ସେ ବର୍ଷ ମ୍ୟାଟ୍ରିକ୍ ପରିକ୍ଷା ଦେଇଥିଲା । ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ବସି ବେସ୍ କିଛି ସମୟ ଗପିଲି । 09:00 ବେଳ କୁ ମଉସା ଅଫିସ୍ ଯିବାକୁ ବାହାରି ପଡିଲେ ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ମାଉସୀ ମଧ୍ୟ ସ୍କୁଲ ଚାଲିଗଲେ। ଏବେ ଘରେ କେବଳ ମୁଁ ଓ ଲିସା ହିଁ ଥିଲୁ । କିଛି ସମୟ ବସି କଥା ହେଲୁ। ତାପରେ ମୁ ଡ୍ରେସ୍ ବଦଳେଇ ଅନ୍ୟ ରୁମ୍ କୁ ବିସବରାମ ନେବାକୁ ଗଲି ଓ ଲିସା ବି ତା ରୁମ କୁ ଚାଲି ଗଲା । ବିଛଣା ରେ କିଛି ସମୟ ଏପଟ ସେପଟ ହେଲି ତଥାପି ନିଦ ଆସିଲାନି । ଭାବିଲି ଟିଭି ଦେଖି ଟାଇମ୍ ପାସ୍ କରିବି ବୋଲି । ମୋ ରୁମ୍ ରୁ ବାହାରିଲି କିନ୍ତୂ କଣ ମନ ହେଲା କେଯାଣି ମୁଁ ଲୁସି ରୁମ୍ କୁ ସିଧା ପସିଗଲି । ଯାହା ଦେଖିଲି ମୋ ଆଖି ବିଶ୍ୱାସ କରି ପାରିଲାନି । ଦେଖିଲି ଲୁସି ପୁରାପୁରି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଡ୍ରେସ୍ ଚେଞ୍ଜ କରୁଥିଲା । ସେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲା ମୋତେ ହଠାତ୍ ଦେଖିକି । କିନ୍ତୁ ତାର 32 ସାଇଜିଆ ଦୁଧ ଓ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ଖାଲି ପଦା କୁ ବାହାରିବ ବୋଲି ଫକ୍ ଫକ୍ ଡେଉଁ ଥିଲା । ମୋ ପତଳା ହାଫ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ବାଣ୍ଡ ଟିକୁ ସମ୍ଭାଳି ବାକୁ ସାମର୍ଥ୍ୟ ହରେଇ ସାରିଥିଲା । ଯାହା ଫଳ ରେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଗୋଟେ ଟେଣ୍ଟ ଆକାର ରେ ପରି ଣତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ମୁଁ ଲକ୍ଷ କଲି ସେ ମଧ୍ୟ ମୋର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ର ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଉଠିଲା । କିଛି ନ ଭାବି ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ଚାଲି ଗଲି ଓ ତା ଫୁଙ୍ଗୁଳା ଦେହ ଉପରେ ହାତ ମାରିଦେଲି । ମୋ ସ୍ପର୍ଶ ପାଇ ସେ ବି ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲାନି । ସାହସ କରି ତା ହାତ କୁ ନେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପେର ରଖିଦେଲି । ସେ ବି ସାହସ ପାଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରୁ ବାଣ୍ଡ ଟିକୁ ମୁଠା କଲା ଓ ପୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଚାହାଣି ରେ ମୋତେ ଅନେଇଲା । ବୋଧେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବାଣ୍ଡ ଧରିଥିଲା । ମୁଁ କହିଲି ତଳେ ବସି ବାଣ୍ଡ କୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରୁ କାଢିବାକୁ । ସେ ଚଟାଣ ଉପେର ଆଣ୍ଠେଇ ପଡି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଟିକୁ ଓହ୍ଲେଇଲା । ପଞ୍ଜୁରି ଭିତରୁ ବାହାରିଲା ପରି ବାଣ୍ଡ ଟି ଡେଇଁ ପଡିଲା ଓ କିଛି କ୍ଷଣ ଉପର ତଳ ହୋଇ ସାଶ୍ଟାଙ୍ଗ ହୋଇ ଠିଆ ଶ୍ଟାଙ୍ଗ । ଲିସା ମନ ଭରି ବାଣ୍ଡ ଟିକୁ ଦେଖିଲା । ବାଣ୍ଡ ଚାରି କଡରେ ଥିବା ମୋ ବାଳ କୁ ଆଉଁସି ଦେଉଥିଲା । କେଯାଣି ତାର କଣ ମନ ହେଲା ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଇଦେଲା । ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇ ଗଲା ତାହା ଦେଖିକି । ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ପାଟି ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ସେ ବି ମନ ଆନନ୍ଦ ରେ ବାଣ୍ଡ ଟିକୁ ଆଇସ୍କ୍ରିମ ପରି ଶୋଷି ପକେଇଲା । ଓଃ କି ଆନନ୍ଦ । ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ତି ପାଟି କୁ ଗେହିଁ ବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ବି ଆନନ୍ଦ ରେ ଆହୁରି ଯୋର୍ ରେ ଶୋଷି ଚାଲିଲା । ବେଳେ ବେଳେ ମୁଁ ଏତେ ଯୋର ରେ ଧୋକା ମାରୁଥିଲି ଯେ ବାଣ୍ଡ ଟି ତା ତଣ୍ଟି ଭିତରକୁ ଚାଲି ଯାଉଥିଲା । ତାକୁ ଟିକେ ଅଡୁଆ ଲାଗୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଭାରି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ହଠାତ୍ ମୋର କିଛି କହିବା ପୁର୍ବରୁ ମେଞ୍ଚାଏ ବୀଯ୍ୟ ତା ପାଟି ଭିତରେ ପଚ୍ ପଚ୍ ହୋଇ ବିହାରି ଗଲା । ସେ ମଧ୍ୟ ଅଜାଣତ ରେ ଚାରି ପାଞ୍ଚ ଢୋକ ପି ଗଲା ବାକି ତକ ତା ଓଠ କୋଣ ରୁ ବାହାରି ଯାଉଥାଏ । ସେ କିନ୍ତୁ ଆଗ ଭଳି ବାଣ୍ଡ ଟିକୁ ଶୋଷି ଚାଲି ଥାଏ । ମୁଁ ତାକୁ ତଳୁ ଉଠେଇଲି ଓ ଏକ ସଫା କପଡା ଆଣି ତା ମୁହଁ କୁ ପୋଛି ସଫା କଲି । ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢାଇ ଧରି ମୋ ଓଠ ରେ ଚୁମା ଦେଲା ପରେ ମୁଁ ବି ତା ତାକୁ ଚୁମା ଦେଲି । ଏକ ଲମ୍ବା ସମୟ ର ଚୁମା ର ର ଆଦାନ ପ୍ରଦାନ ଭିତରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଓ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଦଳୁ ଥାଏ । ୟା ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟି ପୁଣି ଥରେ ପୁର୍ଣ ଗାରିମା ରେ ଠିଆ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ତାକୁ ବେଡ୍ ଉପରେ ଶୋଇ ଦେଇ ବାଣ୍ଡ କୁ ନେଇ ତା ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ଓ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କଲି । ରୁମ୍ ଟି ତାର ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓ ଫଟ୍ ଫଟ୍ ସବ୍ଦ ରେ କମ୍ପି ଉଠୁ ଥାଏ । ବେସ୍ କିଛି ସମୟ ପରେ ପୁଣି ଥରେ ମୋର ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିଲା ଯାହାକୁ ତା ପେଟ ଉପରେ ବାହାର କଲି କିଛି ବୁନ୍ଦା ଉଡି ଯାଇ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ବି ପଡିଲା । ତା ପରେ କିଛି ସମୟ ବିଛଣା ରେ ପଡି ରହି ନିଜ ନିଶ୍ୱାସ କୁ ସାମାନ୍ୟ କଲୁ ।।।

4 Comments

  1. Hii sexyy frndzzz…i am Raj from bbsr..if u
    like secret sex plzz facebook me or mail
    me in rajk1992mishra{at the rate} {g m a
    i l}(d o t) (c o m)…full secret ..as soon as
    possible msg me baby ..mail me we will talk in phone..mu mo phone number debi pura secret and safe sex.. kichi bi problem habani

  2. Sabu odia bhauja mananku Mora namaskar. Jadi kehi bhauja girl ladies secret massage or sex or kichi mazaa masti chahanti like phone sex pic exchange etc tahele semane mote add kariparibe. Email- [email protected]. WhatsApp-9853171763. Yeha sampoorna secret AAU full satisfication miliba guaranteed ta saha free service. So add me fast. First in first serve

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*