ମୋ କଲେଜ ସାଙ୍ଗ ରଚନା ସହ ସେକ୍ସ – Mo College Sanga Rachana Saha Sex

rachana mo sanga ku gehili
rachana mo sanga ku gehili
Submit Your Story to Us!

ମୁଁ ଦିପୁ, ମୋ କଲେଜ ସାଙ୍ଗ ଜଣେ ଝିଅ ଥିଲା । ତା ନା ରଚନା ଥିଲା । ଦେଖିବାକୁ ଯେମିତି ହଟ ଥିଲା ଗିହା ଖାଇବାକୁ ସେମିତି ଆଗ୍ରହୀ ଥିଲା ।

ଆଉ କିଛି ନ କହି ମୋ ଷ୍ଟୋରି ଆରମ୍ଭ କରୁଛି । ଦିନେ ଆମ କଲେଜ ରେ ଫଙ୍କଶନ ଚାଲିଥାଏ । ତାକୁ କୁ ଫୋନ ରେ sms କଲି ଯେ ଗୋଟେ important କଥା ଅଛି । ଜଲଦି ଏଇ କେମ୍ପସ ପାଖକୁ ଆସ । ପ୍ରଥମେ ସେ ମନା କରୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପରେ କହିବାରୁ ସେ ଆସିଲା । ସେ ଆସିଲା ବେଳେ ଜିନ୍ସ ଆଉ ଗୋଟେ ଟପ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ସେ ଆସିଲା ପରେ ମୁ ଯାଇ ହଟାତ ତାକୁ କହିଲି ଯେ ପ୍ଲୀଜ ମତେ କରିବାକୁ ଦିଅ । ସେ ମୋତେ ପ୍ରଥମେ ଗୋଟେ ଚାପୁଡା ମାରିଲା । କିନ୍ତୁ ମୁ ତାକୁ ଇମୋସୋନ କଥା କହିବାରୁ ସେ ମାନି ଗଲା ।

ତା ପରେ ମୋ ମନ ପୁରା ଖୁସି ହୋଇ ଗଲା । ତାକୁ ମୁ ଟେକି ନେଇ ଗଲି । ତା ପରେ ଆମର ସେକ୍ସ ଆରମ୍ଭ ହେଲା । ପ୍ରଥମେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖୋଲି ଚାଟିଲା । ହଲେଇଲ ଆଉ ମୋ ବିର୍ଜ ବାହାରିବା ପରେ ତାକୁ ଚାଟିଲା । ତାପରେ ମୁ ତା ଜିନ୍ସ ନିଜ ହାତରେ ଖୋଲି ପକାଇଲି । ତା ଚୋଡି ଖୋଲି ଖୋଲି ଦେବା ବେଳକୁ ପୁରା ସୁନ୍ଦର ବିଆ ମୋ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲା । ତା ପରେ ମୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ନେଇ ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରାଇ ଦେଲି । ପ୍ରଥମେ ବହୁତ ଟାଇଟ ହେଲା କିନ୍ତୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ପୁରା ଠିକ ହୋଇ ଗଲା । ସେ ଖାଲି ମରିଗଲି ମରିଗଲି କହୁଥାଏ । ତଥାପି ମୁ ମୋ କାମ କରି ଚାଲିଲୀ । କେତେ ଟାଇମ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ତା ବିଆ ରେ ପଡିଗଲା । ତା ପରେ ତାକୁ ମୁଁ ଟିକେ ରେସ୍ଟ ଦେଲି । ସିଏ ତା ଟପ କୁ ନିଜେ ଖୋଲି ପକେଇଲା । ତାପରେ ଦେଖି ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟିକୁ ଚିପିଲି । ତାର ଦୁଧ ଦୁଇଟି ଛୋଟ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମୁ ମୋ କାମ ଚଳେଇଲି ।

ତାପରେ ଗୋଟେ ଲମ୍ବା କିସ୍ ହେଲା । ସେତେବେଳେ ତା ବିଆ ରେ ମୋ ରକେଟ ପସିଥାଏ । ସେ କହିଲା ଆଜି ପାଇଁ ଏତିକି ଥାଉ । ପରେ ଟାଇମ ହେଲେ ଆମେ ଆଉ ଥରେ ଏସବୁ କରିବା । ତାକୁ ମୁ ମୋ ନିଜ ହାତରେ ଚଡି ଟପ ପିନ୍ଧେଇଲି । ତାପରେ ସେ ପଳେଈ ଗଲା । ମୋ ମନ ସେଦିନ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲା ।

କେମିତି ଲାଗିଲା ମୋର ଏ ଛୋଟ କାହାଣି ଟି କହିବେ, ଏହା ମୋର ସତ ଘଟଣା ।
ବାଣ୍ଡ, ବିଆ, ଗିହା ଗେହି, ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ୍, ଯୌନ କାହାଣି

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*