ମାମି ନାନୀ ହିଟଲର (Mami Nani Hitler)

mami nanai hitler
Submit Your Story to Us!

bhauja, odia sex stories, banda bia dudha senti pela katha, jouna kamasutra kahani
ଭାଉଜ.କମ ର ସବୁ ପାଠକ ମାନେ ଆମ ସହି ଏହି ଗପକୁ ପଢିବାକୁ ଆପଣ ସମସ୍ତଂକୁ ଧନ୍ୟବଦ । ବହୁ ଅସୁବିଧା ସତ୍ତ୍ୱେ ଆପଣ ମାନଂକର ଭଲପାଇବା ଆମ ସହ ଥିବାରୁ ଆମେ ବହୁତ ଖୁସି । ମୁଁ ରବିନ୍ଦ୍ର ମହାପାତ୍ର ଭାଉଜ.କମ ର ମୋଡରେଟର ରୁପେ ଏ କାହାଣି କୁ ଆପଣଂକ ସମସ୍ତଂକୁ ଉପହାର  ଦେଉଛି ଆଶା ଓ ଅଭିଳାଶ ଯେ ଆପଣ ମାନଂକୁ ଭଲ ଲାଗିବ । ଏ ଥର କାହଣି ର ଲେଖକଂକ ମୂହଁରୁ କାହାଣି ଟି ଶୁଣିବା ।
ମାମି ନାନୀ କଥା ପଡ଼ିଲେ ଆମେ ସବୁ ଡରିଯାଉଥିଲୁ୤ ସେ ଥିଲା ପୁରା ହିଟଲର୍ ଭଳି୤ କଥା କହିଲା ମାନେ ହୋଇଯିବା ଦରକାର୍ ନହେଲେ ଅବସ୍ଥା ଅସମ୍ଭାଳ କରିଦେବ୤ ବସନ୍ତର ବଡ଼ଭଉଣୀ ମାମି ନାନୀ୤ ଆମେ ଯେବେ ବି ବସନ୍ତ ଘରକୁ ଯିବୁ ସେ ଆମ ବହି ଖାତା ଖୋଲି ଦେଖିବ, କୋଉଠି ଯଦି କେହି ଝିଅର ନାଁ ଲେଖା ହେଇଥିବ କିମ୍ବା ହାର୍ଟ୍‌ର ଚିତ୍ରଟେ କରିଥିବ ମାନେ ସେ ଗଲା୤ ବସନ୍ତ ଘରକୁ ଆମେ ମାନେ କେହି କେବେ ଯାଉନଥିଲୁ୤ ବସନ୍ତ କିନ୍ତୁ କହେ ନାନୀ ଟିକେ ରାଗି ମାତ୍ର ଭଲ ରୋଷେଇ କରେ ଆଉ ପାଠ ପଢ଼େ୤ ହଁ କଲେଜରେ ବି ସେ ଝାନସୀ ରାଣୀ ବୋଲି ସବୁ କହନ୍ତି୤ କୋଉ ଟୋକା ଯଦି ତାକୁ ଦେଖି ହସିଦେଲା କିମ୍ବା କମେଣ୍ଟ୍ ମାରିଦେଲା ମାନେ ସେ ସେଇଠି ତାକୁ ଚିତପଟାଙ୍ଗ୍ ନ କରି ଛାଡ଼ିବନି୤
ଆମେ ସେତେବେଳେ +୨ ରେ ପଢୁଥିଲୁ୤ ଦିନରେ କଲେଜ୍, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କ୍ରିକେଟ୍, ରାତିରେ ପାଠପଢ଼ା୤ ଅଧିକାଂଶ ଦିନ ବସନ୍ତ ଆମ ଘରକୁ ଆସେ ପାଠପଢ଼ିବା ପାଇଁ୤ କିନ୍ତୁ ଘରକୁ ଆସୁ ଆସୁ ଘୁଙ୍ଗୁଡ଼ିମାରି ଶୋଇପଡ଼େ, ପଚାରିଲେ କହେ, ଘରେ ନାନୀ ଶୁଆଇ ଦେବନି୤ ଅଧା ରାତିଯାଏ ବସି ପାଠ ପଢ଼ିବ ଆଉ ପଢ଼େଇବ୤
ମାମି ନାନୀ ଯାହା ବି ହୁଅନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି ମୋ ପାଇଁ ସେ ଥିଲେ ଏକ ଅନନ୍ୟ ଆକର୍ଷଣ୤ ପାଞ୍ଚ ଫୁଟ୍ ଛଅ ଇଞ୍ଚ୍ ଉଚ୍ଚତା୤ ସୁନ୍ଦର ପତଳା ଶରୀର, ଆଉ ଛାତିରେ ୩୨ ସାଇଜର ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ଦୁଧ, ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ପିଚା୤ ଗୋରା ରଙ୍ଗ ଆଉ ଲାଲ୍ ଓଠ୤ ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବେ ମାମି ନାନୀକୁ ଗେହିଲେ କେମିତି ହୁଅନ୍ତା୤ ହେଲେ କହିବା ଭଳି ସାହାସ ମୋର ନଥାଏ୤
ଦିନେ ବସନ୍ତ ଘରେ ଆମେ ସବୁ ଥାଉ, ମାମିନାନୀ କଲେଜ୍ ଯାଇଥାନ୍ତି୤ ବାଘ ନଥିଲେ ମିରିଗ ନାଟ ପରି ବସନ୍ତ ବସି କ୍ରିକେଟ୍ ଦେଖୁଥାଏ୤ ଆମେ ସବୁ ଅନ୍ୟ ରୁମରେ ବସି ପଢୁଥାଉ୤ ଏଇ ସମୟରେ ନାନୀ ପବନ ବେଗରେ ଆସି ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ହିଁ ବସନ୍ତକୁ ଗାଳି କରିଦେଇଗଲେ୤ ଆମକୁ ବହୁତ୍ ଖରାପ ଲାଗିଲା୤ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆମେ ସବୁ ଖେଳ ପଡ଼ିଆରେ ବସି କଥା ହେଉଥାଉ, ଆମ ବନ୍ଧୁ ନିର୍ମଳ କହିଲା,
ନିର୍ମଳ – ଏଇଟା କିଛି ଭଲ ହେଲାନି୤ ଟିକେ କ୍ରିକେଟ୍ ଦେଖିଦେଲେ କଣ ହେଇଗଲା କି ?
ମୁଁ – ନାନୀ ଟିକେ ବଦ୍‌ରାଗି, କିନ୍ତୁ ସେ ତୋ ଭଲ ପାଇଁ ହିଁ କହିଲା ନା?
ବସନ୍ତ – ଘରେ ସମସ୍ତେ ଖାଲି ତା କଥା ଶୁଣୁଛନ୍ତି ମୋ କଥା କେହି ଶୁଣୁନାହାନ୍ତି୤ ସବେ ବେଳେ ଏମିତି ରଣଚଣ୍ଡି ଭଳି ହଉଚି୤ ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି ମାରିଦେବି୤
ନିର୍ମଳ – ଉଁ ସତେ ଯେମିତି ଇୟେ ପାରିବ୤ ମଶା ଟେ ମାରିପାରିବୁନି୤
ବସନ୍ତ – ମୋ ଜୀବନଟା ନର୍କ କରିଦେଇଚି୤ ହଷ୍ଟେଲ ପଳେଇବି କହିଲେ ବାପାବୋଉ ରାଜି ହଉନାହାନ୍ତି୤
ମୁଁ – ତୁ ତୋ ବୋଉକୁ କହୁନୁ, ସବୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ଆଗରେ ଏମିତି ଗାଳି ଦେଲେ କଣ ଭଲ କଥା ?
ନିର୍ମଳ – ଆଉ ନାଇଁ ତ କଣ ? ଆମ ଆଗରେ ତତେ ଗାଳି କରିଦେଲା ସେ୤
ବସନ୍ତ – କିଏ ହେଲେ ମୋ କଥା ଶୁଣୁନାହାନ୍ତି୤
ନିର୍ମଳ – ମୋତେ ଗୋଟେ ଆଇଡ଼ିଆ ଆସୁଚି୤ ଚାଲ୍ ଆମେ ସବୁ ମିଶି ନାନୀକୁ ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲ୍ କରିବା୤
ବସନ୍ତ – କେମିତି?
ନିର୍ମଳ – ଅଜଣା ନାଁ ରେ ନାନୀକୁ ଚିଠି ପଠେଇବା୤ ତୁ ଘରେ ବାପାବୋଉ ଆଗରେ ନାନୀକୁ ଗାଳି ଦେଇଦେବୁ୤ କହିବୁ ଏତେ ଭଲେଇ ହଉଥିଲୁ ଏବେ ଏ ସବୁ କଣ କରୁଚୁ ?
ମୁଁ – ନାଁ ଏଇଟା ଠିକ୍ କଥା ନୁହେଁ୤ ଏମିତି କରିବା ଉଚିତ୍ ନାହିଁ୤ ଗୋଟିଏ ଭଲ ଝିଅ ନାଁରେ ଏମିତି ଚିଠି ଲେଖିବା ଭଲ କଥା ନୁହେଁ୤
କିନ୍ତୁ ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ବସନ୍ତ ଘରେ ଚିଠି ପହଞ୍ଚିଲା୤ ଚିଠିଟା ବସନ୍ତ ଖୋଲି ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମନାରେ ପଢ଼ିଲା୤ ଆଉ ସେ ଦିନ ଘରେ ପ୍ରବଳ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହେଲା୤ ବସନ୍ତ ମଧ୍ୟ ମନ ଖୋଲି ନାନୀକୁ ଗାଳି ଦେଲା୤
ସେ ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆମେ ସବୁ ଖେଳପଡ଼ିଆରେ ବସି କଥା ହେଉଥିବା ବେଳେ ବସନ୍ତ ଏ ସବୁ କହିଲା୤ ମୁଁ ତାଉ ବହେ ଗାଳି ଦେଲି, ଆଉ ସେଠାରୁ ଉଠି ଘରକୁ ଚାଲି ଆସିଲି୤ ମୁଁ ଘରକୁ ଗଲାବେଳେ ବସନ୍ତ ଘର ସାମନାରେ ନାନୀକୁ ଦେଖିଲି୤ ସେ ଟାଇଟ୍ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲା୤ ତା ରୂପ ଦେଖି ମୁଁ ଆଉ ଆଗକୁ ଯାଇପାରିଲି ନି୤ ପାଖକୁ ଗଲି୤ ମାମି ନାନୀ ଅନ୍ୟମନସ୍କ ଥିଲା୤ କିଛି କହୁନଥିଲା୤ ମୋତେ ବହୁତ ଖରାପ୍ ଲାଗୁଥିଲା୤ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥିଲି ସବୁ କିଛି କହିଦେବି୤ ସେ ମୋତେ ଦେଖି ମୁଣ୍ଡ ନୋଇଁ ଥିଲା୤ ମୁଁ ପଚାରିଲି, କଣ ହେଇଛି ନାନୀ୤ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ଅଛ ? ସେ ସାମାନ୍ୟ ହସିଦେଇ କହିଲା, କିଛି ନାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲି୤ ତୁ ଜାଣିଛୁ ଆଜି ମୋ ନାଁରେ ଗୋଟେ ଚିଠି ଆମ ଘରକୁ ଆସିଛି ? ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ହଁ କହିଲି୤ ବସନ୍ତ ମୋତେ କହିଲା ବୋଲି ଜଣେଇଲି୤ ସେ କହିଲା, ମୋତେ କିଏ ଚିଠି ଦେବ ସେ କଥା ମୁଁ ଭାବୁଛି? ମୁଁ ତ ରଣଚଣ୍ଡୀଟେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି, ତେଣୁ ମୋତେ ଚିଠି ଲେଖିବା ଭଳି ସାହାସ କାହାର ହେବ ? ମୁଁ କହିଲି ନାନୀ ବାହାରେ ତୁମେ ଯାହା ବି ହୁଅ, ଭିତରେ ତ ତୁମେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରେ, ସେଇଥି ପାଇଁ କିଏ ଚିଠି ଦେଇଥିବ ? ସେ ସାମାନ୍ୟ ଲାଜେଇ ଗଲା୤ କହିଲା, ହେଲେ ବି ମୋତେ କେହି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ୤ ମୋର ସାଙ୍ଗସାଥୀ କେହି ନାହିଁ୤ ସବୁ ମୋତେ ଡରୁଛନ୍ତି୤ ମୁଁ କହିଲି, ନାନୀ ତମେ ଯେମିତି ରାଗୁଛ ଯିଏ ବି ହଉ ଡରିବ୤ ସେ କହିଲା, ଆଜିକାଲି ଯୁଗରେ ଯଦି ମୁଁ ଏମିତି ନ ହେବି ତ ମୋତେ ଲୋକ ବହୁତ ହଇରାଣ କରିବେ୤ ସତ କଥା୤ ମୁଁ କହିଲି, ହଁ ଏଇଟା ତ ସତ୤ ସିମ୍ପଲ୍ ହେଇଗଲେ ସବୁ ହଇରାଣ କରିବେ ନିଶ୍ଚୟ୤ ଏମିତି ନାନୀ ସହ ଗପୁ ଗପୁ ଢେର୍ ସମୟ ହେଇଗଲା୤ ବସନ୍ତ ଘରକୁ ଫେରିଲା ବେଳକୁ ସାଢ଼େ ଆଠ୤ ମୋତେ ଦେଖି ସେ ଡରିଗଲା୤ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥିଲା ମୁଁ କାଳେ ନାନୀକୁ ତା କାଣ୍ଡ କଥା କହିଦେଇନି ତ୤ ସେ ମୁଣ୍ଡ ପୋତିଦେଇ ଘର ଭିତରକୁ ଚାଳିଗଲା୤ ନାନୀ ମୋତେ କହିଲା, ତୁ ଏବେ ଯା, ବହୁତ୍ ସମୟ ହେଲାଣି୤ ଘରେ ଜଗିଥିବେ୤ ମୁଁ ଇଚ୍ଛା ନଥାଇ ସୁଦ୍ଧା ଘରକୁ ଫେରିଲି୤

ସେହିଦିନ ପରଠାରୁ ନାନୀର ବ୍ୟବହାର ବହୁତ ବଦଳିଗଲା୤ ଅବଶ୍ୟ ସେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ସେମିତି କରୁଥିଲା, କିନ୍ତୁ କାହିଁକି କେଜାଣି ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା ସେ ଟିକେ ଥଣ୍ଡା ପଡ଼ିଗଲା୤ ଦିନେ ବସନ୍ତର ବାପାବୋଉ ଗାଁକୁ ଗଲେ୤ ନାନୀ କହିଲା, ତୁ ଆସ ଆଜି ବସନ୍ତ ସହିତ ବସି ପଢିବୁ୤ ମୁଁ ବି ହଁ କରିଦେଲି୤ ନାନୀକୁ ରାତିରେ ଦେଖିବା ମଉକା କେମିତି ଛାଡ଼ିଥାନ୍ତି୤ ବସନ୍ତର ମନ ଦୁଃଖ ଥିଲା୤ ନାନୀ ଶୁଆଇ ଦେବନି୤ ହେଲେ ସେଦିନ ନ’ଟା ବେଳକୁ ଆମେ ସବୁ ଖାଇସାରିବା ପରେ ନାନୀ କହିଲେ, ବସନ୍ତକୁ ତ ଖାଇଦେଲା କ୍ଷଣି ନିଦ ଆସିବ୤ ସେ କଣ ପଢ଼ିବ୤ ଦେଖିବୁ ଥା ସେ କେମିତି ଏବେ ଶୋଇପଡୁଛି? ବସନ୍ତ କୁନ୍ଥୁ କୁନ୍ଥୁ ହେଉଥିଲା ହେଲେ ତା ଆଖିରେ ଆଖିଏ ନିଦ ମୁଁ ଦେଖି ପାରୁଥିଲି୤ ନାନୀ କହିଲା, ତମେ ବସିକି ପଢ଼, ଦରକାର୍ ହେଲେ ମୋତେ ଡାକିବ୤ ମୁଁ ଯାଉଛି ପଢ଼ିବି୤ ନାନୀ ଯାଉ ଯାଉ ବସନ୍ତ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ଶୋଇଗଲା୤ ଅଳ୍ପ ସମୟ ଭିତରେ ହିଁ ସେ ଘୁଙ୍ଗୁଡ଼ି ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା୤
ସେ ଶୋଇବାପରେ ମୁଁ ଜାଣିଜାଣି ପାଣି ମାଗିବାପାଇଁ କବାଟ ଖୋଲି ନାନୀଙ୍କ ରୁମକୁ ଗଲି୤ ନାନୀଙ୍କ ରୁମରେ ଲାଇଟ୍ ଲାଗିଥିଲା, ସେ ବସି ଲାପଟପରେ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖୁଥିଲେ୤ ଦୁରରେ ଥାଇ ଦେଖିଲି ସେ ସେକ୍ସ୍ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖୁଛନ୍ତି୤ ସାଉଣ୍ଡ୍ କାଳେ ହେଇଯିବ ବୋଲି କାନରେ ସ୍ପିକର୍ ଲଗେଇ ଦେଖୁଛନ୍ତି୤ ମୋତେ ବହୁତ୍ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା, ମୁଁ ଯାଇ କବାଟ ପାଖରେ ଠିଆ ହେଇ ଦେଖିଲି୤ ସେ ମୋ ଆଡ଼କୁ ପିଠି କରି ବସିଥିଲେ୤ ଅନେକ ସମୟ ଦେଖିବାପରେ ସେ ସିନ୍ ଟା ସରିଗଲା୤ ସେ ଖଟରୁ ଉଠି ଆସିବାର ଦେଖି ମୁଁ ଦଉଡ଼ି ଆସି ସୋଫା ପାଖରେ ବସିପଡ଼ି ମାଗାଜିନ୍ ଗୋଟେ ଧରିଲି୤ ସେ ମୋତେ ଦେଖି ଚମକି ପଡ଼ିଲେ୤ ପଚାରିଲେ – – କି ରେ ତୁ ଏଠି କଣ କରୁଚୁ ?
ମୁଁ – ବସନ୍ତ ଶୋଇପଡ଼ିଲା ଆଉ ଘୁଙ୍ଗୁଡ଼ି ମାରିଲା, ମୋତେ ବିରକ୍ତ ଲାଗିଲା୤ ପାଣି ପିଇବି ବୋଲି ଡାକିବାକୁ ଆସିଥିଲି ଯେ ତମେ ବସି ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖୁଥିଲ, ତେଣୁ ଏଠି ବସିଚି୤
ନାନୀ – ମୋତେ ଡାକିଲୁନି କାହିଁକି ?
ମୁଁ – ଡାକିଲି, ଯେ ତମେ କାନରେ ସ୍ପିକର୍ ଲଗେଇ ବସିଥିଲ, ଶୁଭିଲାନି୤ ପାଖକୁ ଯାଇଥିଲି ଯେ…
ନାନୀ – ହଉ ତୁ ଥା ମୁଁ ପାଣି ଆଣି ଦେଉଚି୤
ସେ ପାଣି ଆଣି ଦେବା ପରେ ମୁଁ କହିଲି –
ବସନ୍ତ ଏତେ ଯୋରରେ ଘୁଙ୍ଗୁଡ଼ି ମାରୁଚି ଯେ ବିରକ୍ତ ଲାଗୁଚି୤
ନାନୀ – ତୁ ହେଲେ ଶୋଇପଡ଼୤
ମୁଁ – ମୋତେ ଏବେ ନିଦ ହବନି୤ ମୁଁ ବାରଟା ପରେ ହିଁ ଶୋଇବି୤
ନାନୀ – ହେଲେ କଣ କରିବୁ ? ପଢ଼ିବୁ ? ଏଠି ବସି ପଢ଼୤
ମୁଁ – ପଢ଼ିବାକୁ ମନ ହଉନି୤ ତମେ ଯଦି ଖରାପ ଭାବିବନି ମୁଁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିବି୤
ନାନୀ – ଉଁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ୍ ମନ? ତୋ ବୟସ କେତେ ଜାଣିଚୁ୤ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ସେ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିବା ମନା୤
ମୁଁ – ନାନୀ ପ୍ଲିଜ୍ ପ୍ଲିଜ୍୤ ମୋତେ ଟିକେ ଦେଖେଇ ଦିଅ ନା?
ନାନୀ – ନାଇଁ ନାଇଁ ସେ ସବୁ ଖରାପ କଥା୤ ତୁ ବୁଝିବୁନି୤
ମୁଁ – ଖରାପ ତ ତମେ କାହିଁକି ଦେଖୁଥିଲ ? ମୋତେ ଦେଖିବାର ଅଛି୤ ପ୍ଲିଜ୍ ପ୍ଲିଜ୍୤
ନାନୀ ଆଉ କିଛି ଉପାୟ ନ ପାଇ ମୋତେ ଦଶ ମିନିଟ୍ ଦେଖିବାପାଇଁ କହିଲେ୤ ନାନୀଙ୍କ ରୁମରେ ତାଙ୍କ୍ ଲାପଟପରେ ବସି ଆମେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖୁଥିଲୁ୤ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇଗଲା୤ ମୁଁ ପତଳା ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲି୤ ନାନୀ କଣେଇ କଣେଇ ମୋ ଆଡକୁ ଦେଖୁଥିଲେ୤ ମୁଁ ଜାଣି ଜାଣି ଗୋଡ଼ ଲମ୍ବାକରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରା ଠିଆ କରିଦେଇଥିଲି୤ କିଛି ସମୟପରେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ, ଏବେ ତୁ ଯା୤ ମୁଁ ପୁଣି ପ୍ଲିଜ୍ ପ୍ଲିଜ୍ କହିଲି୤ ସେ ମନା କଲେ୤ ମୁଁ କହିଲି, ନାନୀ ମୁଁ ତମ ପାଇଁ ରେକଡ୍ ଲେଖିଦେବି୤ ସାଇକେଲରେ ପମ୍ପ୍ ମାରିଦେବି୤ ଯାହା କହିବ କରିବି, ମୋତେ ଦେଖିବାକୁ ଦିଅ୤ ସେ କିଛି ସମୟ ଭାବିଲେ ଆଊ କହିଲେ, ଯାହା କହିବି କରିବୁ? ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ହଁ କଲି୤ ସେ ଉଠିକି ଗଲେ ଓ ନୂଆ ସିଡି ଆଣି ଲାପଟପରେ ପକେଇଲେ୤ ଫିଲ୍ମ୍ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିଲା ସେ ଯାଇ କବାଟକୁ ଭଲ ବାବରେ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ଆସିଲେ୤

ଫିଲ୍ମ୍ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିଲା କହିଲେ, ତୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିକି ମୋତେ ତୋ ନୁନି ଦେଖା୤ ମୁଁ ଲାଯେଇ ଗଲି, ସେ କହିଲେ ଦେଖା ନହେଲେ ଯା୤ ମୁଁ ବାଧ୍ୟହୋଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଲି୤ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁ ଠିଆ ହୋଇଥିଲ୤ ସେ ନିଜ ହାତରେ ନେଇ ତାକୁ ଉପରତଳ କଲେ୤ ଓଃ କି ଆନନ୍ଦ ଳାଗୁଥିଲା କହିପାରିବିନି୤ ମୁଁ ସାହାସ କରି କହିଲି, ନାନୀ ତୁମ ଦୁଧ ମୁଁ ଦେଖିବି୤ ସେ ହସିଦେଇ ପିନ୍ଧିଥିବା ଟପ୍ ଟା ବାହାର କରିଦେଲେ୤ ସେ ଭିତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲେ୤ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଛାତି ଉପରେ ଲାଖିଥିଲା ଭଳି ଲାଗୁଥିଲା, ମୁଁ ଧିରେ ସେ ହାତ ବଢ଼େଇ ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି୤ ସେ ଆଃ ବୋଲି କହି ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ୤ ତାପରେ ମୋତେ ବହୁତ ବଢ଼ିଆ ଲାଗିଲା୤ ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି୤ ସେ ବି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚିପିବାଉ ଲାଗିଲେ୤ କିଛି ସମୟପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚ୍ ପିଚ୍ କରି ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିଗଲା୤ ସେ ମୋତେ ଛାଡ଼ିଦେଲେ୤ ଉଠି ଯାଇ ଗୋଟେ ଗାମୁଛା ଆଣିଦେଲେ୤ ମୁଁ ପୋଛା ପୋଛି ହୋଇ ସେଇଠି ବସିଥିଲି୤ ଫିଲ୍ମ୍ ଚାଲିଥିଲା୤
ସେ ଫିଲ୍ମରେ ହିରୋ ହିରୋଇନ୍ ର ବିଆକୁ ଚାଟୁଥିଲା୤ ମୋତେ ବି ନାନୀଙ୍କ ବିଆ ଦେଖିବାକୁ ମନ ହେଲା, ହେଲେ କହିବାକୁ ସାହାସ ହେଉନଥିଲା୤ ଧିରେ କହିଲି, ନାନୀ ତୁମ ବିଆ ବି କଣ ଏମିତି ସୁନ୍ଦର ? ନାନୀ ମୋତେ ଚାହିଁଲେ କହିଲେ, କାହିଁକି ? ତୁ କଣ କରିବୁ ? ମୁଁ କହିଲି, ମୁଂ ଦେଖିବି? ନାନୀ କହିଲେ, ତୁ ସବୁ ଖାଲି ଦେଖିବୁ ନାଇଁ କି ? ମୁଁ ନିରବରେ କହିଲି, ନାଇଁ ଖାଳି ଦେଖିବିନି, ତମେ ରାଯିହେଲେ ମୁଁ ବି ସେ ଲୋକ ଭଳି ଖାଇବି ୤ ନାନୀ କହିଲେ, ସତରେ ଖାଇବୁ ନା ? ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ହଁ କହିଲି, ସେ ଉଠିଲେ ଓ ପିନ୍ଧିଥିବା ସ୍କର୍ଟ୍ ଓହ୍ଲେଇଦେଲେ୤ ସେ ଖାଲି ପ୍ୟାଣ୍ଟିରେ ଥିଲେ, ଖଟ ଉପରେ ଶୋଇପଡ଼ିଲେ, ମୋତେ କହିଲେ, ତୋର ଯେମିତି ପାଣି ବାହାରିଲା ମୋର ବି ସେମିତି ପାଣି ବାଃଆର କରିବୁ ତ ଛାଡ଼ିବି ନହେଲେ ନାଇଁ୤ ମୁଁ ନଇଁ ପଡ଼ି ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଶୁଙ୍ଘୁଥିଲି୤ ତାପରେ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ କାଢ଼ିଦେଲି୤ ଓ ଜଙ୍ଘ ଦିଟାକୁ ଅଲଗା କରିଦେଇ, ଜିଭ ପୁରେଇ ଛାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି୤ ନାନୀ ସେତେବେଳକୁ ଆଃ ଆଃ କହି ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଥାନ୍ତି୤ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ଗୋଟେ ଗନ୍ଧମିଶା ବାସ୍ନା ବାହାରୁଥିଲା, ମୁଁ ସେ ସବୁକୁ ଶୁଙ୍ଘି ଶୁଙ୍ଘି ପାଗଳ ହୋଇଗଲି ଆଉ ଜୋରରେ କୁକୁର ଭଳି ଚାଟିବକୁ ଲାଗିଲି୤ ଲାପଟପରେ ଫିଲ୍ମ୍ ସରିଗଲା୤ ତଥାପି ମୁଁ ଚାଟିବା ବନ୍ଦ୍ କଲିନି୤ ଏମିତି ଚାଟୁ ଚାଟୁ ତାଙ୍କ୍ ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଧରି ଚିପିଲି ଓ ଦଳିଲି, ତାଙ୍କ ନିପଲକୁ ଯେମିତି ଚିମୁଟି ଦେଇଛି ସେମିତି ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡଙ୍କୁ ବିଆ ଉପରେ ଚିପିଧରିଲେ ଓ ନିଜେ ଅଣ୍ଟା ଉଠେଇ ମୋତେ ଧକା ଦେଲେ, ସେଇ ସମୟରେ ତାଣ୍କ ବିଆରେ ପାଣି ଆସିଲା, ସେ ନିସ୍ତେଜ୍ ହେଇ ପଡ଼ିଗଲେ୤ ତଥାପି ମୁଁ ଚାଟୁଥାଏ୤

ସେ ଉଠିଲେ ଓ ମୋତେ ଶେଯରେ ଠେଲିଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନିଜ ପାଟିରେ ନେଇ ଶୋଷିବାକ୍ ଲାଗିଲେ୤ ଓଃ ଏତେ ଯୋରରେ ଚାପିଲେ ଜେ ବାଣ୍ଡ ଏକାଥରେ ଶାବଳ ଭଳି ଠିଆ ହୋଇଗଲା୤ ସେତେବେଳେ ସେ କହିଲେ, ମୋ ବିଆରେ ତୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ କି ମୋତେ ଗେହି ଦେ୤ ମୁଁ ବି ଖୁସିରେ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକ୍ ପୁରେଇଦେଲି ଓ ଧକା ଦେଇଚାଲିଲି୤
ସେ ଖାଳି କଁ କଁ ସଁ ସଁ ହଉଥାନ୍ତି, ମୁଁ ଗେହିଚାଲିଥାଏ୤ ବେଳେ ବେଳେ ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ିଧରି ନିଜ ଅଣ୍ଟା ଉଠେଇ ଧକ୍କା ଦେଉଥାନ୍ତି୤ ଏମିତି ଅନେକ ସମୟ ଚାଳିବାପରେ ସେ ମୋତେ ତଳେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମୋ ଉପରେ ଛଢ଼ିଗଲେ୤ ଓ ବାଣ୍ଡକୁ ନିଜ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ମୋ ଉପରେ ବସି ନାଚିଲେ୤ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ପେଣ୍ଡୁଲମ୍ ଭଳି ହଲୁଥିଲା୤ ଓଃ କି ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥିଲା୤ ମୁଁ ତାଣ୍କ ଦୁଧ ଧିଟାକୁ ଚିପୁଥିଲି ଓ ଦଳୁଥିଲି୤ ପୁଣି ତାଙ୍କ ନିପଲକୁ ଯେତେମିଇ ନେଇ ମୁଁ ଚିପିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଚି, ସେ ଆଃ ଆଃ କହିଲେ ଓ ତାଣ୍କ ବିଆରେ ପାଣି ଭର୍ତି ହେଇଆଇଲା, ଓ ମୋ ଉପରେ ପାଣି ପଡିବହିବାକୁ ଲାଗିଳା୤ ମୁଁ ବି ପାଗାଳ ଭଳି ତାଣ୍କୁ ଗେହି ଚାଲିଲି୤ ଓ ମୋର ବି ବୀର୍ଯ୍ୟ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାହାରିଗଲା୤
ମୋତେ ବହୁତ ହାଲିଆ ଲାଗୁଥିଲା୤ ନାନୀ ମୋ ଉପରେ ଶୋଇଥିଲେ୤ ମୁଁ ତାଣ୍କ ପିଠି ଆଉଁସିଥିଲି୤ କିଛି ସମୟପରେ ସେ ଉଠିଲେ ଓ ଦେଖିଲେ ରାତି ବାରଟା ହେଲାଣି୤ ମୋତେ କହିଲେ ତୁ ଏବେ ଶୋଇବୁ ଯା୤ ସକାଳୁ ଉଠିବୁ୤ ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ଏଇଠି ଶୋଇବି୤ ସେ କହିଲେ, ନାଇଁ ବସନ୍ତ ଉଠିଲେ ଖରାପ ଭାବିଇବ୤ ତୁ ଯା୤ ମୁଁ କହିଲି, ଯଦି ଯିବି ଆଊଥରେ କରିବା ପରେ ଜିବି୤ ସେ ହସିଲେ ଓ କହିଲେ, ହଉ୤
କେମିତି ଲାଗିଲା ମୋ କାହାଣୀ, ପ୍ଲିଜ୍ ମୋତେ ଲେଖି ଜଣେଇବ୤

—– bhauja.com

3 Comments

  1. Hi My Dear All Sweet ‘n’ Sexy Bhabhi’s, Aunty’s And Sexy Teen’s,

    If You Want Sex Or Bed Partner, Then Don’t Be Shy And Don’t Wait ‘n’ Just Put A Mail To Me For Unbelievable Sexual Pleasure With Full Privacy And 100% Safely.
    I Am Available 24 X 7.
    My mail Id : [email protected],

    Try Only Once And Then Forget Before… Forever.

    Please Mail Me Only Bhubaneswar, Khordha & Katak Female Person, Because I am From Bhubaneswar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*