ଦୁଇ ଦିନ ଧରି ଅଙ୍କଲ ମୋତେ ସବୁ ଥର କଣ୍ଡମ ବ୍ୟବହାର ନ କରି ଗେହିଁ…

Submit Your Story to Us!

ମୋ ନାଆଁ ଲିପ୍ସା । ମୋ ବୟସ ୨୫ ବର୍ଷ । ମୁଁ ଜଣେ ସୁନ୍ଦରୀ ଯୁବତୀ । ମୁଁ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଗୋଟିଏ କଂପ୍ୟୁଟର କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରୀ କରୁଥିଲି । ଏବେ ଏବେ ମୋର ମୋ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମତାନ୍ତର ହେବାରୁ ଆମ ବନ୍ଧୁତ୍ୱ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା । ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟକୁ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ କୁମାରୀ ଥିଲି । ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଯିବା କାରଣରୁ ମୁଁ ବହୁତ ଧୌର୍ଯ୍ୟହରା ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲି । ମୋର ପିରିୟଡ଼ ଚାଲିଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଉତେଜନା ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି । ସେତିକି ବେଳେ ମଳୟ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ପାଖରୁ ଫୋନ କଲ୍ ଆସିଲା । ମଳୟ ଅଙ୍କଲ ହେଉଛନ୍ତି ମୋ ବଡ଼ ମାଆଙ୍କ ଭାଇ । ସେ କହିଲେ, ଆସନ୍ତା କାଲି ରବିବାରରେ ସେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଆସୁଛନ୍ତି । ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ଟ୍ରେନିଂ ଅଛି । ମୁଁ ଖୁସି ହୋଇଗଲି ।

ସେ ଜଣେ ବହୁତ ଭଲ ମଣିଷ । ଯଦିଓ ତାଙ୍କ ବୟସ ୪୪ ବର୍ଷ, ସେ ମୋ ପରି ୨୫ ବର୍ଷର ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ମିଶନ୍ତି । ସ୍ତ୍ରୀଲୋକଙ୍କୁ କିପରି ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ହୁଏ , ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଜଣାଇବାକୁ ହୁଏ ସେ କଥା ସେ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣନ୍ତି । ଗତଥର ଯେତେବେଳେ ସେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଆସିଥିଲେ,  ମୋତେ ସେ ଯତ୍ନ, ସମ୍ମାନ ଓ ବନ୍ଧୁ ଭାବରେ ବହୁତ ଭଲ ବ୍ୟବହାର ଦେଖାଇଥିଲେ । ସେ ଏଠାକୁ ଆସବା କଥା ଜାଣି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହେଲି । ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଯେ କମ୍ପାନୀ ତାଙ୍କ ରହିବା ପାଇଁ ବନ୍ଦୋବସ୍ତ କରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ମୋ ପାଖରେ ଦୁଇ ଦିନ ରହିବେ । ସେ ବିଷୟରେ ବିବ୍ରତ ନ ହେବା ପାଇଁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ।
ତାପର ଦିନ ସକାଳ ୧୦ ଟା ବେଳକୁ ସେ ଆସି ପହଁଚିଲେ । ସେ ମୋ ଫ୍ଲାଟରେ ଫ୍ରେସ ହୋଇ ସାରିବା ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ବାହାରିଗଲୁ । ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ଟାଇଟ୍ ଟି-ସାର୍ଟ ଓ ଜିନସ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲି । ମୋ ସ୍କୁଟିରେ ଆମେ ସହର ସାରା ବୁଲିଲୁ । ସେ ସ୍କୁଟି ଚଳାଉ ଥିଲେ ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛରେ ବସିଥିଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ସାନିଧ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲି । ମୋ ପୁରୁଷ ବଂଧୁ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ଭାଙ୍ଗିଯିବା କଥା ମୁଁ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲି । ଦିନ ସାରା ଆମେ ମଜା କଲୁ । ଆମେ ଦୁହେଁ ବହୁତ ଖୋଲା ସ୍ୱଭାବର । ମୁଁ ସେଦିନ ବହୁତ ହଟ୍ ଦିଶୁଥିଲି । ମୁଁ ଭାବୁଛି ସ୍ତ୍ରୀଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପିରିୟଡ଼ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ସେମାନେ ଖୁବ୍ ଝକାସ ଦେଖା ଯାଆନ୍ତି । କାରଣ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଶରୀର ଉର୍ବର ଥାଏ । ମୋ ସ୍କୁଟିରେ ବୁଲି ଆମେ ସହରକୁ ଉପଭୋଗ କଲୁ । ରାସ୍ତାରେ ଜନ ଗହଳି ପାଇଁ ଅନେକ ସମୟରେ ସେ ସ୍କୁଟିରେ ବ୍ରେକ ଦେଉଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ମୋ ୩୮ ସାଇଜର ଦୁଧ ତାଙ୍କ ପିଠିରେ ଚାପି ହେଉଥିଲା । ମୁଁ ଏହାକୁ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲି । ସାରା ଦିନ ସେ ମୋତେ ମୋର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିଲେ । ରାତି ୮ ଟା ବେଳକୁ ଡିନର ଖାଇ ସାରି ଆମେ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଲୁ । ମୁଁ ମୋ ପୋଷାକ ବଦଳି ଗୋଟିଏ ଧଳା ନାଇଟୀ ଗାଉନ ପିନ୍ଧିଲି ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ପାଇଜାମା ପିନ୍ଧିଲେ । ମୁଁ ମୋ ରୁମରୁ ଧଳା ନାଇଟୀ ଗାଉନ ପିନ୍ଧି ବାହାରିବା ଦେଖି ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ ରହିଲେ । ସେ ସ୍ତମ୍ଭିଭୂତ ହୋଇଗଲେ । ମୋତେ ଲାଜ ଲାଗିଲା ।
ତାପରେ ଆମେ ଅଧ ଘଂଟାଏ କଥା ହେଲୁ । ମୋ ରୁମ ମେଟ୍ କିଛି ଗୋଟାଏ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ ତା ଗାଆଁକୁ ଯାଇଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ଆମ ଫ୍ଲାଟରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଏକୁଟିଆ ଥିଲୁ । ମଳୟ ଅଙ୍କଲ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଲୋକ ଯେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି:
ମୁଁ: ଅଙ୍କଲ, ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଯଦି ୫୦% ଭାଗ ତୁମ ପରି ଯତ୍ନବାନ ହୋଇଥିବେ, ତାହେଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ୧୦୦% ଭାଗ ଭଲ ପାଇବି ।
ଅଙ୍କଲ – ଆଚ୍ଛା! କିନ୍ତୁ ଯଦି ସେ  ୭୫% ଭାଗ ମୋ ପରି ହୋଇଥିବେ?
ମୁଁ: ମୁଁ ତାଙ୍କୁ  ୨୦୦ % ଭଲ ପାଇବି ।
ଅଙ୍କଲ – ଯଦି ସେ  ୧୦୦% ଭାଗ ମୋ ପରି ହୋଇଥିବେ, ତେବେ?
ଲାଜରେ ମୋ ମୁହଁ ଲାଲ ଦିଶିଲା ।
ମୁଁ: ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ୫୦୦ % ଭଲ ପାଇବି ।
ଅଙ୍କଲ – ଯଦି ମୁଁ ତମର ସ୍ୱାମୀ ହେବି, ତାହେଲେ?
ଅଙ୍କଲଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନରେ ମୁଁ ସ୍ତମ୍ଭିଭୂତ ହୋଇଗଲି । ଅଙ୍କଲ ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲେ ଏବଂ ବେଳେ ବେଳେ ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି ଅଙ୍କଲଙ୍କ ପରି ସୁନ୍ଦର ସ୍ୱାମୀ ପାଇଁ ଆଂଟି କେତେ ଭାଗ୍ୟବତୀ  । ସବୁବେଳେ ମୁୁଁ ଆଂଟିଙ୍କ ପ୍ରତି ଈର୍ଷା କରୁଥିଲି । ଅଙ୍କଲଙ୍କର ପ୍ରଶ୍ନ ଶୁଣି ମୁଁ କହିଲି, ମୁଁ: ତାହେଲେ ତମେ ମୋତେ ପାଇବ । ଏହା ଶୁଣି ସେ ଆଗକୁ ଆଗେଇ ଆସିଲେ ଏବଂ ମୋ ବେକକୁ ତାଙ୍କ ଦାଆଁ ହାତରେ ଧରିଲେ ।
ଅଙ୍କଲ – ତାହେଲେ, ମୁଁ ଆଜି ତୋତେ ପାଇବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ସେ ମୋ ଓଠ ଉପରେ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ରଖି ମୋତେ ଚୁମା ଦେଲେ । ଆରମ୍ଭରେ ମୁଁ ବାଧା ଦେଲି । ତାପରେ ମୋର ଆବେଗ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ମୋର ସମ୍ମାନ ତାଙ୍କୁ ମୋର ଭଲ ପାଇବା ଦେଲା । ମୁଁ ମୋ ଓଠକୁ ଖୋଲି ଦେଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜିଭ ମୋ ପାଟି ଭିତରକୁ ଜୋର କରି ପ୍ରବେଶ କଲା । ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ପାଟିର ଲାଳର ବିନିମୟ ଘଟିଲା । ଆମେ ପରସ୍ପରର  ପାଟିକୁ ଅନ୍ୱେଷଣ କରିବାକୁ ଲାଗିଲୁ ।
ତାପରେ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ବାହୁରେ ଉଠେଇ ମୋ ବେଡ଼ରୁମକୁ ନେଇଗଲେ । ମୋତେ ମୋ ବେଡ଼ରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମୋ ଉପରେ ଶୋଇ ପଡ଼ି ମୋତେ ଚୁମା ଦେଲେ । ଅଙ୍କଲ – ତୁ ଆଜି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ହେବୁ୍। ସେ ମୋ ବେକ ଓ କାନ୍ଧରେ ଚୁମା ଦେଲେ । ମୁଁ ଗରମ ହୋଇଗଲି । ସେ ମୋ ଗାଉନକୁ ଉପରକୁ ଟେକି ମୋ ଦେହରୁ ବାହାର କରି ଦେଲେ । ମୁଁ କେବଳ କଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ରା ଓ ପାଂଟି ପିନ୍ଧି ତାଙ୍କ ଆଗରେ ଶୋଇଥିଲି । ସମୟ ନଷ୍ଟ ନ କରି ସେ ମୋ ୩୮ ସାଇଜର ଦୁଧକୁ ବ୍ରା ଉପରୁ ଚୋଷିଲେ । ମୁଁ ଶିତ୍କାର କରି ଉଠିଲି:ଆଃଃଃ… ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରିଲି । ସେ ଆଦରରେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚୋଷୁଥିଲେ । ସେକେଣ୍ଡକ ଭିତରେ ମୋ ବ୍ରା ଓଦା ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଚୋଷିବା ବନ୍ଦ କରି ମୋ ବ୍ରାକୁ ଖୋଲି ପକେଇଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୋ ଲଙ୍ଗଳା ଦୁଧ ଆଡ଼କୁ ଆଗେଇ ନେଲି । ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ପିଲା ଭଳି ଚୋଷିଲେ । ମୋ ଦୁଧଭୁଣ୍ଡିକି ଜୋରରେ କାମୁଡ଼ିଲେ । ମୋ ବାଆଁ ପଟ ଦୁଧରେ ଗୋଟିଏ କାମୁଡ଼ା ଦାଗ କରିଦେଲେ । ଏହା ଥିଲା ମୋର ପ୍ରଥମ ଯୌନ ଅଭିଜ୍ଞତା ଏବଂ ଏହା ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା ।
ସେତେବେଳକୁ ସେ ପୁରା ଉତେଜିତ ହୋଇ ସାରିଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଂଟ ଓ ଅଣ୍ଡର ୱିୟରକୁ ଟାଣି ବାହାର କରିଦେଲେ ଏବଂ ମୋତେ ତାଙ୍କ ୭ ଇଂଚ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖେଇଲେ । ଏହା ପୁରା ଶକ୍ତ ହୋଇ ଉଠି ଠିଆ ହୋଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ମୁଁ ମୁରୁକି ହସିଲି । ସେ ମୋ ପାଂଟିକି ତଳକୁ ଟାଣି ଖସାଇ ଦେଲେ । ମୁଁ ପିନ୍ଧିଥିବା ସାନିଟାରୀ ପ୍ୟାଡ଼ ହ୍ବିସ୍ପର ବି ବାହାରି ଆସିଲା । ପ୍ୟାଡ଼ଟା ମୋ ମାସିକ ରକ୍ତଶ୍ରାବରେ ପୁରା ଭିଜି ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ଚାହୁଁଥିଲି ସେ ମୋ ବିଆକୁ ଚୋଷନ୍ତୁ । କିନ୍ତୁ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ବୟସ ୪୪ ବର୍ଷ । ସେ ମୋ ଠାରୁ ଗୋଟିଏ ପୀଢ଼ି ବଡ଼ । ସେ ସିଧା ସଳଖ ମୋ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇବାକୁ ଚାହିଁଲେ । ସେତେବେଳକୁ ମୁଁ ବି ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇ ଉଠିଥିଲି ।
ମୋ ବିଆରେ ସେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲେ । ସେ ଜାଣିଥିଲେ ମୁଁ କୁଆଁରୀ ଅଛି । ତାଙ୍କ କୁଆଁରୀ ଝିଆରୀକୁ ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ସେ ଖୁବ୍  ଉତେଜିତ ଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ଘଷି ମୋତେ ଚୁମା ଦେଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଚୁମାକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବା ସମୟରେ ହଠାତ୍ ସେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ଭିତରକୁ ଦାବି ଦେଲେ । ମୋ ଭିତରେ କିଛି ଗୋଟାଏ ଛିଣ୍ଡିଯିବା ଭଳି ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି । ମୁଁ ଭୀଷଣ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କଲି । ମୁଁ ଆଉ ଝିଅ ହୋଇ ରହିଲି ନାହିଁ । ଅଙ୍କଲ ମୋତେ ଗୋଟିଏ ନାରୀ କରିଦେଲେ । ମୋ ଆଖିରୁ ଲୁହଧାର ମୋ ଗାଲ ଉପରକୁ ବହିଗଲା । ସେ ବାଣ୍ଡ ଦାବିବା ବନ୍ଦକରି ମୋତେ ଚୁମା ଦେଲେ । ପାଂଚ ମିନିଟ୍ ପରେ ମୁଁ ନର୍ମାଲ ଅବସ୍ଥାକୁ ଆସିଗଲି ଏବଂ ସେ ବାଣ୍ଡ ଦାବିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ହଠାତ୍ ଗୋଟାଏ ଜୋର ଧକ୍କା ମାରିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁରା ବାଣ୍ଡଟା ମୋ ବିଆ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା । ମୋର ନିଃଶ୍ବାସ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା । ମତେ ଭାରି କଷ୍ଟ ହେଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ବାଣ୍ଡ ଦାବିବା ଜାରି ରଖିଥିଲେ । ଧୀରେ ଧୀରେ କଷ୍ଟ କମିଗଲା ଏବଂ ମୁଁ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କଲି । ଅନନ୍ଦରେ ମୁଁ ଚିକ୍ରାର କରି ଉଠିଲି । ସେ କୁକୁର ଗେହିଁବା ପରି ମୋତେ ଗେହିଁ ଚାଲିଥିଲେ । ମୁଁ ଚରମରେ ପହଁଚି ଯାଇଥିଲି ଏବଂ ମୋର ବିଆରସ ବାହାରିବା ଅବସ୍ଥା ପହଁଚି ଯାଇଥିଲା । ପ୍ରାୟ ୨୦ ମିନିଟ୍ ଜୋର ଗେହିଁବା ପରେ ଆମ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ଏକା ବେଳେ ସ୍ଖଳନ ହେଲା । ତାଙ୍କର ବୀର୍ଯରେ ପେଟ ପୁରି ଯିବା ଭଳି ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି । ୫୦ ସେକେଣ୍ଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ମୋ ପେଟରେ ତାଙ୍କ ବୀର୍ଯ ଭରିଲେ । ତାପରେ ୫ ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ମୋ ଉପରେ ଶୋଇ ରହିଲେ । ମୋ କାନରେ ସେ ଫୁସ୍ ଫୁସ୍ ସ୍ବରରେ କହିଲେ – ଲିପ୍ସା ମୁଁ ତୋତେ ଭଲପାଏ ।
ମୁଁ: ମୁଁ ବି ତୁମକୁ ଭଲପାଏ । ସେଦିନ ରାତିରେ ସେ ମୋତେ ଆହୁରି ୨ ଥର ଗେହିଁଲେ । ତାପର ଦିନ ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ଆମ ଅଫିସରୁ ଛୁଟି ନେଲୁ । ସେ ମୋତେ ଗୋଟିଏ ମନ୍ଦିରକୁ ନେଇଗଲେ ଏବଂ ମନ୍ଦିରରେ ମୋତେ ବାହାହେଲେ । ସେ ମୋତେ ମନ୍ଦିରରେ ବାହା ହେବା ପରେ ମୋତେ ଯେଉଁ ଦୋଷୀ ଦୋଷୀ ଲାଗୁଥିଲା ତାହା ଦୂରେଇ ଗଲା । ସେଦିନ ସେ ମୋତେ ୬ ଥର ଗେହିଁଲେ । ତାପର ଦିନ ସେ ତାଙ୍କର ଟ୍ରେନିଂରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଚାଲିଗଲେ । ମୁଁ ଗତ ଦୁଇ ଦିନର ସୁନ୍ଦର ସ୍ମୃତି ବିଷୟରେ ମନେ ପକାଇଲି । ମୋର ମନେ ପଡ଼ିଲାଯେ ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ଧରି ଅଙ୍କଲ ମୋତେ ସବୁ ଥର କଣ୍ଡମ ବ୍ୟବହାର ନ କରି ଗେହିଁଛନ୍ତି । ମୋର ଏବେ ଉର୍ବର ଅବସ୍ଥା ଏବଂ ଅଙ୍କଲ ମୋତେ ପ୍ରଥମ ଥର ଗେହିଁବାର ୪୮ ଘଂଟା ବିତିଗଲାଣି । ମୁଁ ମୋ ପେଟରେ ମୋ ହାତକୁ ରଖିଲି ଏବଂ ଧୀରେ ଧୀରେ ହାତ ବୁଲେଇଲି । ମୁଁ ଜାଣିଛି ଗତ ୪୮ ଘଂଟା ଭିତରେ ମୁଁ କେବଳ ବାହା ହୋଇ ନାହିଁ, ମୁଁ ମୋ ୪୪ ବର୍ଷ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରେଗନାଂଟ ହୋଇ ତାଙ୍କ ପିଲାକୁ ମୋ ପେଟରେ ଧରିଛି ।
-ଶେଷ-

Editor: Sunita Prusty
Publisher: Bhauja.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*