ଦିଲ୍ଲୀରେ ମୋ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ୍ ସହ ମସ୍ତି

Submit Your Story to Us!

bhauja, odia sex stories, banda bia dudha pela katha, odia jouna kahani
‘ସାର୍ ମୋ ମୁଣ୍ଡଟା ଫାଟିଗଲା ପରି କାଟୁଛି୤’ ସୋନାଲି କହିଲା୤ ଦିଲ୍ଲୀ ଷ୍ଟେସନରୁ ଓହ୍ଲେଇ ଆମେ ହୋଟେଲରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସବୁ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ବାହାରକୁ ବୁଲିଯିବା ଯୋଜନାରେ ଥିଲା ବେଳେ ହଠାତ୍ ସୋନାଲିର ଏମିତି ଅବସ୍ଥା କଥା ଶୁଣି ସବୁ ଟିକେ ମନସ୍ତାପ କଲେ୤ ମୁଁ କହିଲି, ‘ଠିକ୍ ଅଛି, ମୁଁ ଏଠି ରହୁଛି, ତୁମେ ପିଲାମାନେ ମିଶ୍ର ସାରଙ୍କ ସହ ମିଶି ଯାଅ ବୁଲାବୁଲି କରି ଆସିବ୤ କଲେଜର ଶେଷବର୍ଷର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଷ୍ଟଡ଼ି ଟୁର୍ କରିବାପାଇଁ ବାହାରିଛନ୍ତି୤ ଆଜି ଆମର ଯାତ୍ରାର ପ୍ରଥମ ଦିନ୤ ମୋତେ ବି ବୁଲାବୁଲି କରିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ, ହେଲେ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀର ଦେହ ଖରାପ ହେବାପରେ ମୋ ବୁଲିବା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବନ୍ଦ୤ ଅବଶ୍ୟ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ସବୁପ୍ରକାର ମେଡ଼ିସିନ୍ ମୁଁ ମୋ ବ୍ୟାଗରେ ଧରିଥାଏ୤

କିଛି ସମୟପରେ ସମସ୍ତେ ଚାଲିଗଲେ୤ ସୋନାଲିକୁ କହିଲି ତୁମେ ଡ୍ରେସ୍ ଚେଞ୍ଜ୍ କରି ମୋ ରୁମକୁ ଆସିଯାଅ, ମୁଁ କିଛି ମେଡ଼ିସିନ୍ ଦେବି୤ ମୁଣ୍ଡବ୍ୟଥା ଭଲ ହେଇଯିବ୤ ମୁଁ ନିଜ ରୁମକୁ ଫେରି ମେଡ଼ିସିନ୍ ବ୍ୟାଗ୍ ଖୋଲୁଥିବା ବେଳେ ସୋନାଲି ଆସିଲା୤ ସ୍କର୍ଟ୍ ଆଉ ଟପ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲା୤ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲା ତେଣୁ ନିପଲ୍ ଗୁଡ଼ାକ ଫୁଟିକି ଦେଖାଯାଉଥିଲା୤ ତାର ୩୨ ସାଇଜର ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଛୋଟ କମଳା ପରି ଦେଖାଯାଉଥିଲା୤ ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍୤ ତାକୁ ଦେଖି ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଘାବରା ହେଇଗଲା୤ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା, ସେଇଠି ତାକୁ ରେପ୍ କରିଦେବି୤ କିନ୍ତୁ ସେ ମୋର ଷ୍ଟୁଡ଼େଣ୍ଟ୍୤ ତେଣୁ କିଛି କରିହେବନି୤ ସେ ଆସି ଖଟ ଉପରେ ବସିଥିଲା, ମୁଁ କହିଲି ଶୋଇପଡ଼୤ କାରଣ ସେ ଶୋଇପଡ଼ିଲେ ତା ଛାତିର ପର୍ବତ ଦୁଇଟା ଆହୁରି ସୁନ୍ଦର ଦିଶିବ୤ ସେ ବି ଶୋଇଗଲା୤ ମୁଁ ବ୍ୟାଗରୁ ପାରାସେଟାମଲ୍ ଟାବଲେଟ୍ ବାହାର କରି ତାକୁ ଦେଲି ଆଉ ପାଣି ଦେଲି, ସେ ମେଡ଼ିସିନ୍ ଖାଇବା ପରେ, ନିରବରେ ଖଟରେ ପଡ଼ିରହିଥିଲା, ମୁଁ ଚେୟାର ଉପରେ ବସି ଲାପଟପ ଖୋଲି ଫେସବୁକ୍ କରୁଥିଲି୤
କିଛି ସମୟପରେ ତା ମୁଣ୍ଡବ୍ୟଥା ସାମାନ୍ୟ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ବୋଲି ସେ କହିଲା, ମୁଁ ଲାପଟପରେ କିଛି ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖୁଥିଲି୤ ଆଉ ତା ଆଡକୁ ଚାହୁଁଥିଲି୤ ତା ଦୁଧ ଦିଟା ମୋତେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମରୁ ଅଧିକ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲା୤ ସେ ଆଖି ଖୋଲିଲା ପରେ ପଚାରିଲି, କେମିତି ଲାଗୁଛି ? ସେ ସାମାନ୍ୟ ହସି ଦେଇ କହିଲା, ଏବେ ଭଲ ଲାଗୁଛି ସାର୍୤ ଆଉ ମୁଣ୍ଡ ବ୍ୟଥା ହଉନି୤ ମୁଁ କିଛି ସମୟ ନିରବ ରହି ପୁଣି ପଚାରିଲି, ଗୋଟେ କଥା ପଚାରିବି ? ସେ ହୁଁ କହିଲା୤ ମୁଁ କହିଲି, ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନ କି ? ସେ ଚମକି ପଡ଼ିଲା୤ କହିଲା, ‘ସାର୍ !’ ମୁଁ କହିଲି, ‘କଣ ହେଲା ? ତମକୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ତମେ ପିନ୍ଧିନ୤ କାହିଁକି ପିନ୍ଧିଲନି ?’ ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲା, ସାର ମୁଣ୍ଡ ବଥା ହଉଥିଲା, ଆଉ ବ୍ୟାଗ୍ ଖୋଲି ବ୍ରା ଖୋଜିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଲାନି୤ ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, କିନ୍ତୁ ଏମିତି ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧିଲେ ଯେ କେହି ବି ତମ ପଛରେ ପଡ଼ିଯିବ୤ ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା୤ ପୁଣି ପଚାରିଲି, ତମ କ୍ଲାସରେ ତମର ଗୋଟେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଥିଲା ବୋଲି ଶୁଣିଥିଲି? ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ନା ସାର୍, ଏବେ ନାହିଁ୤ ମୁଁ କହିଲି, ‘ଓହ୍ ତାହେଲେ ଏବେ ତମେ ଫ୍ରୀ?’ ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା ‘ହଁ’୤ ମୁଁ କହିଲି, ‘ଭେରିଗୁଡ୍’୤ ସେ କିଛି ବୁଝିପାରିଲାନି, ପଚାରିଲା ‘କଣ ପାଇଁ ଭେରିଗୁଡ୍’୤ ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ଏବେ ଯେତେଦିନ ତମେ ଏଇ ଟ୍ରିପରେ ରହିବ ସେତେଦିନ ତମେ ମୋର ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍୤ ଆଊ ମୁଁ ତମର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍୤ ସେ ପୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇ ଗଲା, ‘ସାର୍ !!!’
ସବୁ ଝିଅ ନିଜ ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ସହ ମସ୍ତି କରିବେ, ତମେ କାହିଁକି ଏକା ରହିବ ? ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା୤ କୁହ କଣ କହୁଚ ? ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ଆସିଛ, ଖାଲି ଖାଳି ଚାଳିଯିବ ନା ଏଞ୍ଜୟ୍ କରିବ ? ସେ କିଛି କହିଲାନି୤
‘କୁହ କଣ ଖାଇବ ? ଆସିଲା ପରେ କିଛି ଖାଇନ୤ ମୁଁ ଯାଉଛି ବାହାରକୁ, ଖାଇବା ପାଇଁ କିଛି ଜିନିଷ ନେଇ ଆସିବି୤’ ମୋ ଲାପଟପକୁ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଥୋଇ ଦେଇ ମୁଁ ରୁମରୁ ବାହାରି ଆସିଲି୤ ମୋ ଲାପଟପରେ ସେତେବେଳେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଚାଳୁଥିଲା୤ ମୁଁ ଜାଣି ଜାଣି ସେମିତି ଥୋଇଦେଇ ଆସିଲି, ଯେ ସେ ଦେଖୁ୤
ବଜାରରୁ ଦୁଇଟା ସାଣ୍ଡୱିଚ୍ ଆଉ ବର୍ଗର୍ ଆଉ ଗୋଟିଏ କୋଲ୍ଡ୍ ଡ୍ରିଙ୍କ୍ ବୋତଲ ନେଇ ରୁମକୁ ଫେରିଲି୤ ସେ କବାଟ ଭିତର ଆଡୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲା, ମୁଁ କବାଟ ଠକ୍ ଠକ୍ କରିବା ପରେ ସେ କବାଟ ଖୋଲିଲା୤ ଲାପଟପର ସ୍ଥିତି ଦେଖି ଜାଣିଲି ସେ ନିଶ୍ଚୟ ତାକୁ ଦେଖିଛି୤ ତାକୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଇ ମୁଁ ବାଥରୁମ ଚାଲିଲି, ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ୤ ମୋ ରୁମରେ ଜଣେ ପ୍ରାପ୍ତବୟସ୍କ ଝିଅ ଥିବା ସତ୍ତ୍ବେ ମୁଁ ଗାମୁଛା ପିନ୍ଧି ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ଚାଳିଗଲି୤ ସେ ତେଢେଇ ତେଢେଇ ମୋତେ ଚାହୁଁଥିଲା୤
ବାଥରୁମରେ ସାୱାଋ ଖୋଲିଦେଇ କବାଟ ଫାଙ୍କାରେ ଦେଖୁଥିଲି ସେ କଣ କରୁଛି୤ ସେ ମୋ ଲାପଟପରେ ପୁଣି ଯାଇ ସେକ୍ସ୍ ସିନ୍ ଦେଖୁଥିଲା୤ ଓଃ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇଗଲା ଓ ମୁଁ ତାକୁ ଗେହୁଛି ଭାବି ଭଲରେ ମୁଠିଟାଏ ମାରିଲି୤ ଗାଧୁଆ ସରିବାପରେ ବାହାରକୁ ଆସିଲା ବେଳକୁ ସେ ସୁନାପିଲାପରି ଖଟ ଉପରେ ବସିଥିଲା୤ ହାଫ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଓ ଟି ସାର୍ଟ୍ ପିନ୍ଧି ଡିଓ ପକେଇ ତା ପାଖରେ ବସିପଡ଼ିଲି୤ ପଚାରିଲି, ମୋ ପ୍ରୋପୋଜାଲ୍ କଥା କଣ ଚିନ୍ତା କଲ ? ସେ ଚୁପ୍ ଥିଲା, କହିଲା, ‘ସାର୍ ଆପଣ ବାହା ହେଇଛନ୍ତି?’ ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ‘ହେଲେ କଣ ହେଲା ? ବାହା ହେଲେ କଣ ମୁଁ ମଣିଷ ନାଇଁ, ନା ମୋର ଇଚ୍ଛା ନାଈଁ ? ଆଉ ଏଠି କଣ ମୁଁ ଫେମିଲି ନେଇ ଆସିଛି କି ? ଏଠି ମୁଁ ପୁରା ବାଚେଲୋର୍୤’ ସେ କିଛି କହିଲାନି ତଳକୁ ଚାହିଁ ରହିଥିଲା୤ ମୁଁ କହିଲି, ‘ଚିନ୍ତା କରିକି କହ୤ ଯାହା ଏବେ ସବୁ ଲାପଟପରେ ଦେଖୁଥିଲ ସବୁ ହେବ୤ ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲା, ମୁଁ କିଛି କହିବିନି୤
ମୁଁ ତାକୁ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣି ତା ଓଠ ଉପରେ କିସ ଟେ ଦେଲି୤ ସେ କିଛି କହିଲାନି, ତା ଟପକୁ ଟାଣି ବାହାର କରିଦେଲି୤ ଓଃ କି ଗୋରୀ ସେ୤ ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଛୋଟ ଲେମ୍ବୁ ଭଳି ଥିଲା୤ ତାକୁ ଖଟରେ ଠେଲି ଦେଇ ତା ଦୁଧକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି,କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ନିଃଶ୍ବାସ ପ୍ରଖର ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ନିଜ ଛାତିରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲା୤ ମୁଁ ତା ନିପଲକୁ ଚୋଷୁଥିଲି ଆଉ ଦୁଦ୍ଖକୁ ଚିପୁଥିଲି୤ ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା୤ ତା ଦି ଦୁଧକୁ ପ୍ରାୟ ଦଶ ମିନିଟ ଯାଏଁ ଚାପି ଚାଟି ଚୋଷି ଖାଇଲି, ସେ ଆଃ ଆଃ ହଉଥିଲା୤ ତା ପରେ ତା ସ୍କର୍ଟ୍ ଓହ୍ଲେଇଦେଲି, ସେ ଲାଲ୍ ରଙ୍ଗର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିଥିଲା୤ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ଶୁଙ୍ଘିଲି, ଓଃ କି ଗନ୍ଧ୤ ସେ ପୁରା ଓଦା ହୋଇଗଲାଣି୤ ସେ ଗନ୍ଧ ମୋତେ ଆହୁରି ପାଗଳ କରିଦେଲା୤
ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓହ୍ଲେଇ ଦେଇ ତା ବିଆକୁ ଚାଟିଲି, ତା ଦେହ ଥରିବାକୁ ଲାଗିଲା୤ ପୁରା ଦେହରେ ମୋ ହାତ ବୁଲୁଥାଏ୤ ସେ ଓଃ ଆଃ ହେଉଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଚିମୁଟି ଦେଉ ଦେଉ ତା ବିଆକୁ ଚାପି ଚାପି ଖାଇବାରେ ଲାଗିଥାଏ୤ ଓଃ କି ଫିଲିଂ୤ ମନ ଖାଲି ଉଡୁଥାଏ୤ କଅଁଳ ବିଆକୁ ଖାଇବା ଯେଉଁ ମଜା୤ ତା ବିଆକୁ ଖାଇ ଖାଇ ତା କ୍ଲିଟୋରିସ୍ କୁ ଜିଭରେ ସଲ ସଲ କରିବାପରେ ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ଚାପି ଧରିଲା ଆଉ ନିଜେ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଧକା ଦେଉ ଦେଉ ବିଆ ରେ ପାଣି ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଆସିଲା୤
ମୁଁ ତାକୁ ଉଠେଇ ଚେୟାର ଉପରେ ବସେଇ ଦେଲି ଓ ନିଜେ ତଳେ ବସି ତା ବିଆକୁ ଜିଭରେ ସଲସଲ କରିଲି, ସେ ମୋତେ ଭିଡି ଧରିଲା୤ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ନିଜ ଜଙ୍ଘ ଦୁଇ ମଧ୍ୟରେ ଚାପି ଧରିଲା୤ ଏଇ ସମୟରେ ତାକୁ ଉଠେଇ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି ଓ ମୁଁ ସାଇଡ଼ରେ ଠିଆ ହୋଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ଘଷିଲି୤ ତା ବିଆ ରସରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଓଦା ହେବାପରେ ମୁଁ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଠେଲିଲି୤ ତା ବିଆ ପୁରା ରସାଲ ଓ ଓଦା ଥିଲା ଏବଂ ମୋର ଦୁଇ ତିନିଥର ଧକ୍କା ଦେବାଅରେ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା୤ ତା ପରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ହାତରେ ସିପୁ ସିପୁ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ଆଖି ବୁଜି ଦେଇ ଆହ୍ ଆଃ କହୁଥିଲା ଆଊ ମୁଁ ଠିଆ ହୋଇ ତାକୁ ଗେଉଥିଲି୤
ଦଶ ମିନିଟ ଏମିତି ଗେହିବା ପରେ ମୋତେ ଏକ୍ସାଇଟ୍ ହେଲା ଆଊ ମୁଁ ଆହୁରି ଜୋର୍ ଜୋରରେ ତାକୁ ଗେହିଲି୤ ସେ ଆଃ ଆଃ କହିଲା ଆଊ ମୁଁ ଜବରଦସ୍ତ ଗିହାଁ ଦେଇ ଚାଳିଲି, ଆଉ ଯେତେବେଳେ ଲାଗିଲା ଯେ ମୋର ରସ ବାହାରିବ ସେତେବେଳେ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଓ ତା ପେଟରେ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଢାଳିଦେଲି୤ ତା କ୍ଲିଟୋରିସ୍କୁ ସଲସ୍ ଅଲ କରିବା ପରେ ସେ ଓହ୍ ଆହ୍ କହିଲା ଓ ତା ବିଆରୁ ବି ରସ ଝର ଝର ହୋଇ ବାହାରିବାଉ ଲାଗିଲା୤
ସେ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ସେମିତି ଶୋଇଥିଲା, ମୁଁ ବାଥରୁମ୍ ରେ ନିଜ ବାଣ୍ଡକୁ ସଫା କରିଦେଇ ଆସିଲି ଓ ତା ଦୁଧକୁ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ଉଠି ବାଥ୍ ରୁମ୍ ପଳେଇଲା୤
କିଛି ସମୟ ପରେ ସବୁକିଛି ସାମାନ୍ୟ ହେଇଥିଲା୤ ମୁଂ ମିଶ୍ର ସାରଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲି, ସେ କହିଲେ ପିଲାମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ କୁତୁବ୍ ମିନାର୍ ରେ ଅଛନ୍ତି୤ ସୋନାଲିକୁ ପଚାରିଲି ତୁମେ କୁତୁବ୍ ମିନାର୍ ଦେଖିବାକୁ ଯିବ ? ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ ହସିଲା, କହିଲା, ‘ଆପଣ ଯାହା କହିବେ୤’
ମୁଁ ତା ହାତ ଧରି ଟାଣି ଆଣିଲି ଓ ତା ଓଠ ଉପରେକିସ୍ ଟେ ଦେଲି୤ ଆମେ ଆଉଥରେ ସେକ୍ସ୍ କରିବାପାଇଁ ରେଡି ହେଇଗଲୁ୤ —— bhauja.com

7 Comments

  1. Hi My Dear All Sweet ‘n’ Sexy Bhabhi’s, Aunty’s And Sexy Teen’s,

    If You Want Sex Or Bed Partner, Then Don’t Be Shy And Don’t Wait ‘n’ Just Put A Mail To Me For Unbelievable Sexual Pleasure With Full Privacy And 100% Safely.
    I Am Available 24 X 7.
    My mail Id : [email protected],

    Try Only Once And Then Forget Before… Forever.

    Please Mail Me Only Bhubaneswar, Khordha & Katak Female Person, Because I am From Bhubaneswar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*