ଡାକ୍ତର ମିଶ୍ର ମୋ ରେପ୍ କଲେ (Doctor Mishra Mo Rape Kale)

doctor mishra mote rape kale odia sex story
Submit Your Story to Us!

ଅଫିସ କାଗଜ ଧରି ହସପିଟାଲ ଆଡ଼କୁ ଗଲାବେଳେ ଚାରିଆଡ଼କୁ ଦେଖିଚାହିଁ ଯିବାକୁ ପଡ଼େ ନହେଲେ ଯମ ହାବୁଡ଼ରେ ପଡ଼ିବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ । ମୋତେ ବଡ଼ ମେଡ଼ିକାଲ ଆସିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେନି, କିନ୍ତୁ ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ହେତୁ ଆସିବାକୁ ପଡ଼େ । ଦୀର୍ଘ ଚାରିବର୍ଷ ହେଲା ମୁଁ ଏଇ ଡିପାର୍ଟମେଣ୍ଡକୁ ଆସୁଛି ଆଉ ରିପୋର୍ଟ୍ ନେଇ ଯାଉଛି । ହେଲେ ଏବେ ଗତ ଚାରିମାସ ହେଲା ଏଠାରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ମୋତେ ଅଣନିଃଶ୍ବାସୀ ଅନୁଭବ ହେଉଛି ଆଉ ଏହାର କାରଣ ହେଉଛନ୍ତି ଡାକ୍ତର ମିଶ୍ର । ଦେଖିବାକୁ ସୌମ୍ୟ, ଭଦ୍ର ଓ ଶିକ୍ଷିତ ହୋଇଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ସେ ଯେ ଏମିତି ଅଭଦ୍ରୋଚିତ ବ୍ୟବହାର କରିବେ ତାହା ମୁଁ ଭାବିନଥିଲି । ମୋତେ ମନେ ଅଛି ପ୍ରଥମଥର ତାଙ୍କ ସହ ମୋର ସାକ୍ଷାତର ଦିନ ଓ ଘଟଣା ।

 

ସବୁଦିନ ପରି ସେ ଦିନ ବି ମୁଁ ଅଫିସିଆଲ୍ ରିପୋର୍ଟ୍ ନେଇ ବଡ଼ ମେଡ଼ିକାଲ୍ ଯାଇଥିଲି । ଡିପାର୍ଟମେଣ୍ଟାଲ୍ ହେଡଙ୍କୁ ରିପୋର୍ଟ୍ ଦେଇ କାଗଜ ସାଇନ୍ କରିଦେଇ ଫେରିବା ମୋର କାମ । ସେଦିନ ଟିକେ କମ ଗହଳି ଥିଲା । ରୁମ ଭିତରକୁ ପଶିଲା ବେଳେ ଡାକ୍ତର ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲି । ସେ ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟିଂ ହୋଇ ଆସିଥିଲେ । ମୋତେ ପାଖରେ ବସେଇ ଅନେକ କଥା ହେଲେ । ଆମ ଅଫିସର କାମ ବଡ଼ ମେଡ଼ିକାଲ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଇତ୍ୟାଦି । ଏହା ସବୁ କହୁଥିଲା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଆଖି ମୋ ସାରା ଶରୀରକୁ ଛାନଭିନ କରୁଥିଲା । ନୂଆ ଲୋକ ବୋଲି ଏମିତି କରୁଥିବେ ବୋଲି ଭାବୁଥିଲି । ପରଦିନ ବି ସେଇୟା ହେଲା । ଏହା ପରେ ପ୍ରାୟ ସବୁଦିନ ସେମିତି ଚାଲିଲା । ଦିନେ ସେ ମୋ ହାତଧରି କହିଲେ ତୁମେ ଦେଖିବାକୁ ଭାରି ସୁନ୍ଦର । ମୁଁ ଚମକି ପଡ଼ିଲି । ମୋତେ ବି ପୁଅମାନେ ଭଲ ଲାଗନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆମ ସମାଜରେ ସମଲିଙ୍ଗୀ ବୋଲି ଜାଣିଲେ ଅବସ୍ଥା ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇଯିବ । ତେଣୁ ମୁଁ ମୋ ମନକଥା କାହାକୁ କହିନଥିଲି । ସେ କେମିତି ଜାଣିଲେ । କଲେଜ ପଢୁଥିବା ବେଳେ ମୋର ଜଣେ ସହପାଠୀ ରମେଶ ସହ ମୁଁ ସେକ୍ସ୍ କରିବା ଶିଖିଥିଲି । ସେ ବି ମୋ ଭଳି ଥିଲା । ଆମେ ଅନେକ ସମୟ କଲେଜର ପଛରେ ଥିବା ଭଙ୍ଗା ଘର ଭିତରକୁ ଯାଇ ସେକ୍ସ୍ କରୁଥିଲୁ । ସେ ଆମ ଘରକୁ ଆସୁଥିଲା ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଉଥିଲି, କେହି କିଛି ଜାଣିନଥିଲେ । ହେଲେ କଲେଜ ଛାଡ଼ିବାପରେ ପ୍ରାୟ ବର୍ଷେ ହେଲାଣି ତା ସହ ଦେଖା ହୋଇନି । ମୋ ମନକଥା ମୁଁ ନିଜ ଭିତରେ ଚିପି ରଖିଛି ।

 

ଡାକ୍ତର ମିଶ୍ରଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମନରେ ଗୋଟିଏ କଥା ଆସିଲା ଯେ ଡାକ୍ତରମାନେ ସବୁ କିଛି ଜାଣିପାରନ୍ତି । ମୁଁ ସେ ଦିନ କିଛି କହିଲିନି । ଏମିତି ଅନେକ ଦିନ ଗଲାପରେ ଦିନେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ, ତୁମେ ମୋ କଥାର କିଛି ଉତ୍ତର ଦେଲନି । କି କଥା ? ମୁଁ କହିଥିଲି ନା ତୁମେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର । ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ଏହାର ଉତ୍ତର କଣ ଦେବି ସାର? ସେ କହିଲେ, ବହୁତ କିଛି ଦେଇ ପାରିବ । ତା ପରେ ମୋ ପୁରା ଦେହକୁ ପୁଣି ଦେଖି ଦେଇ କହିଲେ, କାଲି କଣ କରୁଛ ? ସେଦିନ ଶନିବାର ଥିଲା । ପରଦିନ ରବିବାର । ସେ ଦିନ ମୋର ଛୁଟି । ମୁଁ କହିଲି ସାର୍ କାଲି ମୋର ଛୁଟି । ସେ କହିଲେ ଆମ ଘର ଆଡ଼େ ବୁଲି ଆସିବ ? ମୁଁ ହଁ କହିବି କି ନାଇଁ କହିବି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ନିଜ ପକେଟରୁ ଗୋଟିଏ ଭିଜିଟିଂ କାର୍ଡ଼ ବାହାର କରି ମୋ ହାତରେ ଦେଇ କହିଲେ, କାଲି ଦଶଟା ବେଳକୁ ଆସିବ । ସାରଙ୍କ କାର୍ଡ଼ଟା ପକେତରେ ରଖି ଫେରି ଆସିଲି । ଅନେକ ଦିନପରେ କେହିଜଣେ ମୋତେ ଘରକୁ ଡାକିଥିଲା । ରମେଶ ସହ ମୋର ବନ୍ଧୁଥା ଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ବହୁତ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି । ହେଲେ ଡାକ୍ତର ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ମୁଁ ଜାଣେନି ଭଲ କରି ।

 

ରବିବାର ସକାଳୁ ମୋ ଦେହ ଶିଥିଳ ଲାଗୁଥିଲା । ଯିବି ନା ନାହିଁ ବୋଲି ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲି । ଏଇ ସମୟରେ ଡାକ୍ତର ମିଶ୍ରଙ୍କ ଫୋନ ଆସିଲା । ସେ କହିଲେ ମୁଁ ତୁମପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି ନିଶ୍ଚୟ ଆସିବ । ଫୋନ ରଖିଦେଲେ । କିଛି କହିବାକୁ ମଉକା ଦେଲେ ନାହିଁ ।

 

ଦଶଟା ପୂର୍ବରୁ ସାରଙ୍କ ଘର ସାମନାରେ ପହଞ୍ଚି ବେଲ ମାରିବା ବେଳକୁ ସାର କବାଟ ଖୋଲିଲେ । ସବୁଦିନ ଅଫିସରେ ଟିପ୍ ଟପ୍ ରହୁଥିବା ଡାକ୍ତର ଆଜି ଲୁଙ୍ଗି ଆଉ ଟିସାର୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ମୋତେ ଘର ଭିତରକୁ ସ୍ବାଗତ କରି କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ । ସୋଫାରେ ବସିବାକୁ କହିଦେଇ ଫ୍ରିଜରୁ କୋଲ୍‌ଡ ଡ୍ରିଙ୍କ୍ ଆଣି ଦେଲେ । ଥଣ୍ଡା ଗ୍ଲାସ ଧରି ପିଉଥିବା ବେଳେ ସେ ମୋ ପାଖରେ ବସି କହିଲେ, କେତେଦିନ ହେଲା ଏ ସବୁ କରୁଛ ? ମୁଁ ବୁଝିପାରିଲି ସେ କଣ ପଚାରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ କହିଲି ସାର୍ କଲେଜ ସରିବା ପରେ ଏଇଟା ମୋର ପ୍ରଥମ ଜବ୍ । ପ୍ରାୟ ବର୍ଷେ ହୋଇଗଲାଣି । ସେ ମୋ ଜଙ୍ଘରେ ହାତ ଥୋଇଦେଇ କହିଲେ, ତୁମେ ମୋ କଥା ବୁଝିପାରିଲନି? ମୁଁ କହୁଛି ଟୋକାଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ୍ କେବେଠୁ କରୁଛ? ମୋ ଦେହ ସେତେବେଳକୁ ଥରିଲାଣି । କଣ କହିବି ଜାଣିପାରୁନି । ଘର ଭିତରକୁ ଦେଖିଲି କେଉଁଠି କିଏ ନାହାନ୍ତି । ଆଜି ବାଘ ହାବୁଡ଼ରେ ପଡ଼ିଗଲି ଭଳି ଲାଗିଲା । ସେତେବେଳକୁ ଥଣ୍ଡା ପିଇଦେଇଥାଏ, କହିଲି ସାର ଏବେ ମୁଁ ଯିବି । ସେ କହିଲେ ଏତେ ତରତର କାହିଁକି ହେଉଛ ? ମୋତେ ଡର ଲାଗୁଛି ? ମୁଁ ବି ତୁମ ଭଳି । ମୋତେ ବି ଟୋକା ଭଲ ଲାଗନ୍ତି ।

desi girl raped

ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବାପରେ ମୁଁ ଟିକେ ଶାନ୍ତ ହେଲି । ହେଲେ ବି ନୂଆ ଲୋକ ବୋଲି ମୋତେ ଡର ଲାଗୁଥିଲା । ସେ ମୋ ଜଙ୍ଘକୁ ଆଉଁସି ଦେଉ ଦେଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ହାତ ରଖି କହିଲେ, ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲି ଦେଉନ? ଦେଖିବା ଭିତରେ ଏମିତି କଣ ଜିନିଷ ରଖିଛ ? ମୁଁ ନିଶ୍ଚଳ ହୋଇ ବସିଥିଲି, ସେ ହିଁ ନିଜେ ପାଣ୍ଟ ଖୋଲିଦେଲେ । ମୋତେ ଧରି ଠିଆ କରିଦେଇ ମୋତେ ପୁଣି ଭଲ କରି ଦେଖିଲେ ଆଉ ମୋ ଓଠ ପାଖକୁ ଓଠ ଆଣି ଚୁମାଟିଏ ଦେଲେ । ତା ପରେ ମୋତେ ଭିଡ଼ିଧରି ମୋ ଓଠକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଓଃ ମୋତେ କଣ ହେଉଥିଲା ମୁଁ କହିପାରିବିନି । ମଜା ଲାଗୁଥିଲା କି ନାଇଁ କହିହେବନି, କିନ୍ତୁ ମୋ ଦେହ ଧିରେ ଧିରେ ସେହି ମଜାକୁ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁ ଠିଆ ହୋଇଗଲାଣି । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତ ମୁଠରେ ଧରି ଆଗପଛ ହଲେଇଲେ ଆଉ କହିଲେ ଭଲ ଜିନିଷ ରଖିଛ । ଆଉ ମୋ ସବୁ କପଡ଼ା ଖୋଲି ଦେଲେ ।

 

ମୁଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଥିଲି ସେ ମୋ ଦେହକୁ ଚାଟୁଥିଲେ । ମୋତେ ଭଲ ବି ଲାଗୁଥିଲା । ହେଲେ ଶଂକା ବି ଲାଗୁଥିଲା । ସେ ମୋତେ ଚାଟୁ ଚାଟୁ ମୋ ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଊ ନିପଲକୁ ଚୁଷିବା ପରେ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ, ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ଚିପି ଧରିଲି, ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ ହସିଦେଲେ ଆଊ କହିଲେ, କେମିତି ଲାଗୁଛି । ମୁଁ ବି ହସିଦେଲି । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ତଳେ ଶୋଇଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଓଃ କି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା । ଜଣେ ଡାକ୍ତର ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାପୁଥିଲେ । ମୁଁ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ଏଞ୍ଜୟ କରୁଥିବା ବେଳେ ସେ ମୋ ଗୋଡ୍‌କୁ ଉପରକୁ ଟେକିଦେଇ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୋତେ ଆହୁରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ସେ ମୋ ଗାଣ୍ଡିର ଚାରିପାଖରେ ଚାଟି ଚାଟି ଓଦା କରିଦେଲେ । ତା ପରେ ସେ ଜିଭକୁ ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରେଇ ସଲ୍ ସଲ୍ କଲେ । ଓ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ଲାଳରେ ଓଦା କରିଦିଏ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରେଇଲେ । ମୋ ଗାଣ୍ଡି ସେତେବେଳକୁ ତାଙ୍କ ଲାଳରେ ପୁରା ଓଦା ହୋଇ ସାରିଥାଏ । ମୁଁ ପୁରା ରିଲାକ୍ସ କରି ଗାଣ୍ଡିକୁ ମେଲା କରିଦେଇ ଥାଏ । ସେ ଅନେକ ସମୟ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଖାଇଲେ, ବୋଧହୁଏ ଅଧଘଣ୍ଟା ଖାଇଥିଲେ ।

 

ଏହାପରେ ସେ ଉଠି ଗଲେ ଆଉ ପାଟି ଧୋଇଦେଇ ଦୁଇଟା ମେଡ଼ିସିନ୍ ନେଇ ଆସିଲେ, ଗୋଟିଏ ମୋତେ ଦେଲେ ଆଉ ଗୋଟିଏ ନିଜେ ଖାଇଲେ । ମେଡ଼ିସିନ କାହିଁକି ଦେଲେ ବୋଲି ପଚାରିବାକୁ ମନ ହେଉନଥିଲା, କାରଣ ସେତେବେଳକୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଭିତରଟା ଏତେ ଲାଳୁଆ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଯେ ମନ ହେଉଥିଲା କେହି ଗେହି ଦିଅନ୍ତା କି ? ମେଡ଼ିସିନ ଖାଇବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇଗଲା । ଆଉ ପୁରା ଟାଣ ହୋଇ ରହିଲା । ସେତେବେଳ ଯାଏଁ ମୁଁ ସାରଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଦେଖିନଥିଲି । ସେ ମୋତେ ପୁଣି ଦେହ ସାରା ଚୁମାଚାଟି କରୁଥିବା ବେଳେ ଲୁଙ୍ଗି ଯେମିତି ବାହାର କରିଦେଇଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି ମୁଁ ଚମକି ପଡ଼ିଲି । କମ୍ ସେ କମ୍ ନ ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ବା ଆଉ ଦୁଇ ଇଞ୍ଚ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ପୁରା ରକେଟ୍ ଭଳି ଠିଆ ହୋଇଛି । ସେ ମୋ ଉପରେ ଶୋଇଯାଇ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲେ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନିଜ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ଆଉ ହଲି ପାରୁନଥାଏ, ଏଣେ ନିଃଶ୍ବାସ ରୁନ୍ଧି ହୋଇଯାଉଥାଏ । କଣ କରିବି ଆଉ କିଛି ଉପାର ନାହିଁ । ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡରେ କଣ ଗୋଟାଏ ସେଣ୍ଟ୍ ପକାଇଥିଲେ ବହୁତ୍ ନିଶା କରିଦେଲା ଭଳି ଲାଗୁଥିଲା । ଯା ହେଉ କିଛି ସମୟ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ଦେବାପରେ ସେ ପୁଣି ବାହାର କରିଲେ ଆଉ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ସେତେବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟାଣ ହୋଇ ଧକ୍ ଧକ୍ ହେଉଥିଲା ।

 

ଏହା ପରେ ସେ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ବହୁତ ଗୁଡ଼ାଏ ଲୋସନ୍ ଲଗେଇ ଦେଇ ନିଜ ବାଣ୍ଡକୁ ଢୁକେଇ ଦେଲେ । ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ବହୁତ କାଟିବ କିନ୍ତୁ ଏତେ କାଟିବ ବୋଲି ଆଶା କରୁନଥିଲି । ସେ ଯେତେବେଳେ ଜୋରରେ ପ୍ରେସ୍ କଲେ ମୋ ଆଖିରୁ ଲୁହ ବାହାରି ଆସିଲା ଆଉ ଅନ୍ତତଃ ପାଞ୍ଚ ମିନିଟ୍ ଲାଗିଲା ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରା ପଶିବା ପାଇଁ । ପଶିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ପୁରା ଟାଇଟ୍ ହୋଇ ରହିଲା । ତା ପରେ ସେ ମୋତେ ନିର୍ଧୁମ୍ ଗେହିଲେ । ଆଗପଛ କରି କରି କମ୍ ସେ କମ୍ ଦଶ ମିନିଟ୍ ଗେହିଲେ, ସେତେବେଳକୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଆଉ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ଘର୍ଷଣ ହୋଇ ମୋତେ ଜଳୁଥିଲା । ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳିବାର ଅବସ୍ଥାରେ ନଥିଲେ । ନିର୍ଘାତ ଗିହାଁ ସେ ଦେଉଥିଲେ । ମୁଁ ଯେତେ ପାରୁଥିଲି ଗାଣ୍ଡିକୁ ମେଲା କରି ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି, ହେଏଲ୍ ପାରୁନଥିଲି । ସେ ଏମିତି ଗେହି ଗେହି ପନ୍ଦର ମିନିଟ୍ ପରେ ନିଜ ବୀର୍ଯ୍ୟ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ଛାଡ଼ିଦେଲେ କିନ୍ତୁ ବାଣ୍ଡ ବାଃଆରକୁ ବାହାର କଲେ ନାହିଁ । ଏତେ ଜୋର୍ ଗେହିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ସେମିତି ଟାଣ ହୋଇଥିଲା । ସେ ଧିରେ ଧିରେ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ ଆଣିଲେ ।

 

ଏହାପରେ ସେ ମୋ ସାମନାରେ ଆଣ୍ଠୁମାଡ଼ି ରହିଲେ ଆଊ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିମାରିବାକୁ କହିଲେ । ମୋତେ ଯେତେ ଜୋରରେ ସେ ଗେହିଥିଲେ ସେଇଥିପାଇଁ ମୁଁ ଆଉ ହଲିବା ଅବସ୍ଥାରେ ନଥିଲି, ତଥାପି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଲୋସନ୍ ଲଗେଇ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି, ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଉଥିଲା । ମୂଁ କେବେ କାହାର ଗାଣ୍ଡି ମାରିନଥିଲି । ତଥାପି ଚେଷ୍ଟା କଲି ଆଉ ସେ ବି ହେଲ୍ପ୍ କଲେ । ଧିରେ ଧିରେ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ପଶିଗଲା, କିନ୍ତୁ ଏତେ କାଟୁଥିଲା ଯେ ଗେହି ପାରିଲି ନାହିଁ । ଧିରେ ଧିରେ ଗେହିବା ବେଳକୁ ସେ ନିଜେ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଆଗପଛ କରି ମତେ ଘାଇଲା କରି ଦେଉଥିଲେ । ମୁଁ କାନ୍ଦ କାନ୍ଦ ହୋଇଯାଇହିଲି । ହେଲେ କିଛି କହିପାରୁନଥିଲି । ତା ପରେ ଯୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଗେହିଲି ଆଉ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି । ଭାଇଲି ଯା ହେଉ ସବୁ ସରିଲା ଏବେ ଘରକୁ ଯିବି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଭୁଲ୍ ଭାବୁଥିଲି ।

ମୋର ବାହାରି ଯିବାପରେ ସେ ପୁଣି ମୋତେ ଅଣ୍ଟାରୁ ଧରି ଆଣ୍ଠୁମାଡ଼ି ଠିଆ କରି ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲେ ଆଉଥରେ ଦଶ ମିନିଟ ନିର୍ଘାତିଆ ଗିହାଁ ଗେହିଲେ । ମୁଁ ସେତେବେଳକୁ ଜାଣିସାରିଥିଲି ଯେ ଆଜି ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଫାଟି ରକ୍ତ ବାହାରି ଆସିବ । ଦଶ ମିନିଟ୍ ପରେ ସେ ଶାନ୍ତ ହେଲେ । ହେଲେ ବାଣ୍ଡ ଗାଣ୍ଡିରୁ ବାଃଆର୍ କରିଲେ ନାହିଁ । ସେଇମିତି ଅବସ୍ଥାରେ ସେ ମୋତେ କୋଳରେ ଧରି ସୋଫା ପରେ ବସିଲେ ଆଊ ଟିଭିରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିଲେ । ଦେଖୁ ଦେଖୁ ପୁଣିଥରେ ସେ ମୋତେ କୋଳରେ ବସେଇ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମଣିଷ ମାନେ ଏମିତି କରିପାରିବେନି । ସେ ମୋତେ ଠିଆ କରିଦେଇ ପଛରୁ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିବାରେ ଲାଗିଲେ । ଓଃ କି କଷ୍ଟ ହେଉଥିଲା ତଥାପି କିଛି କହିବାକୁ ଆଊ ମନ ହେଉନଥିଲା । ମୋର ରେପ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଟିଆ ଠିଆ କାମ ସରିବାପରେ  ସେ ବି ହାଲିଆ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ସେତେବେଳକୁ ଘଣ୍ଟାରେ ଦିନ ଗୋଟାଏ ଦେଖାଯାଉଥିଲା। ସେ କହିଲେ ଚାଲ ସାଥି ହୋଇଯିବା ଲଞ୍ଚ କରି ଫେରିବା। ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଆଉ ଅବସ୍ଥାରେ ନଥିଲି, କହିଲି ନାଇଁ ସାର ମେସରେ ମୋ ସାଙ୍ଗମାନେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବେ, ମୁଁ ଯାଉଛି।

 

ସେଦିନ ଫେରିବାପରେ ଆଉ ଚାଲି ପାରୁନଥିଲି। ପୁରା ଦିନ ଶୋଇ ରହିଲି, ସୋମବାର ଦିନ ଚାଲିବା ବେଳକୁ ଅଣ୍ଟା ଆଉ ଗାଣ୍ଡି କାଟୁଥିଲା। ସେହି ଦିନପରେ ଶିକ୍ଷାପାଇଲି ଆଉ ସେ ଡାକିଲେ ଯିବି ନାହିଁ। ତେଣୁ ହସପିଟାଲ ଗଲେ ସବୁ କାଗଜପତ୍ର ବଡ଼ବାବୁଙ୍କ ଟେବୁଲରେ ଥୋଇଦେଇ ଦସ୍ତଖତ ହେବାପରେ ଆଣିବାପାଇଁ ଯାଏ। ଥରେ ଯେଉଁ ଯମ ଯନ୍ତ୍ରଣା ପାଇଛି ସେ ଆଉ କେବେ ସହିବି ନାହିଁ।

 

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*