କଲେଜ୍ ର ପୂରୁଣା ସାଂଗ ମିନୁ (College Ra Puruna Sanga Minu)

college ki junior ladki se chudai
Submit Your Story to Us!

odia sex stories, bhauja, odia banda bia gapa, odia jhiara dudha, odia kahani, jhia sanga ku gehili, odia story

ବଂଶୀ ବଜାରରୁ ବାହାରି ଆସୁଥିବା ବେଳେ ରାସ୍ତାରେ ମିନୁ ସହ ଦେଖା ହୋଇଗଲା। କଲେଜ ଛାଡ଼ିବାପରେ ବୋଧହୁଏ ପ୍ରଥମଥର ସେ ମିନୁକୁ ଦେଖୁଥିଲା। ପ୍ରାୟ ଚାରିମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟ ହୋଇଗଲାଣି। କଲେଜରେ ଏକାଠି ପାଠପଢୁଥିଲେ ସେମାନେ। ଗୋଟିଏ ସହରରେ ରହିବାପରେ ସୁଦ୍ଧା କେବେ ଦେଖା ହେଉନଥିଲା। ମିନୁ ଭାରୀ ଶାନ୍ତଶିଷ୍ଟ ଝିଅଟିଏ। ଅନ୍ୟ ଝିଅମାନଙ୍କ ପରି ସେ ନୁହଁ। ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ, ବାପା ଜଣେ ଓକିଲ। କଲେଜ ଛାଡ଼ିବାପରେ ସମସ୍ତେ ଚାକିରୀ ଖୋଜିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ବଂଶୀକୁ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗରେ ଚାକିରୀ ମିଳିଗଲା, ତେଣୁ ସେ ଭୂବନେଶ୍ବରରେ ରହୁଥିଲା। ଆଜି ରବିବାର ତେଣୁ ଛୁଟିରେ ନିଜ ସହରକ୍କୁ ଆସିଥିବା ବେଳେ ମିନୁ ସହ ଦେଖା ହୋଇଗଲା। ମିନୁ ସବୁ କଥା ଶୁଣି ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଥିଲା। ପଚାରିଲା ଚାକିରୀ କରିଦେଲ ପାର୍ଟି କାହିଁ? ମିନୁ ଏମିତି ପଚାରିବ ବୋଲି ବଂଶୀ କେବେ ଆଶା କରିନଥିଲା। ତଥାପି ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ଯେତେବେଳେ କହିବ ପାର୍ଟି ଦେଇଦେବି। ମିନୁ ଟିକେ ଚିନ୍ତା କରି କହିଲା ଠିକ୍ ଅଛି। ଆର ସପ୍ତାହକୁ ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ବର ଗଲେ ସେଇଠି ଦେଖାହେବ। ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ମାଗିରଖିବା ପରେ ସେ ଚାଲିଯାଇଥିଲା। ବଂଶୀ ବି ସେ କଥା ଭୁଲିଯାଇଥିଲା।

ସପ୍ତାହକ ପରେ ଦିନେ ହଠାତ୍ ମିନୁର ଫୋନ ଆସିଲା। ସେ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ରହୁଛି ବୋଲି କହୁଥିଲା। ଏହାପରେ ବଂଶୀ ଅନେକଥର ମିନୁକୁ ଦେଖାକରିଛି। ଏକାଠି ସେମାନେ ବିଗ୍ ବଜାର ଯାଇ ସପିଂ କରିଛନ୍ତି। ନନ୍ଦନକାନନ ଯାଇଛନ୍ତି। ମିନୁ ଗୋଟିଏ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରୀ କରିଥିଲା। ଥରେ ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମିନୁ ପଚାରିଲା, ‘ବଂଶୀ ତମେ କୋଉଠି ରହୁଛ ?’ ବଂଶୀ କହିଲା, ‘ମୁଁ ପୁରୁଣା ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ରହୁଛି। ଏପାଖେ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ରହିବା ବହୁତ ଖର୍ଚ। ସେଇଥି ପାଇଁ ସେପାଖେ ଗୋଟିଏ ଛୋଟିଆ ଘର ନେଇ ରହୁଛି।’ ମିନୁ କହିଲା ସେ ଘର ଦେଖିବ। ବାସ ତା ପରେ ଛୁଟିଦିନ ମାନଙ୍କରେ ବଂଶୀ ଘରେ ମିନୁ ଆସି ପହଞ୍ଚିଯାଏ। ଦିନେ ବଂଶୀର ବଡ଼ଭାଇ ଥିବା ସମୟରେ ମିନୁ ଆସିଥିଲା। ବଡ଼ଭାଇ ସନ୍ଦେହରେ ବଂଶୀକୁ ଚାହିଁ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ଝିଅଟା ସୁନ୍ଦର ଅଛି। ପ୍ରସ୍ତାବ ପକେଇବା କି ? ବଂଶୀ କହିଲା, ଭାଇ ସେ ମୋ ସାଙ୍ଗ। ମୋ ସହିତ କଲେଜରେ ପଢୁଥିଲା। ଏଠି ଏକା ରହୁଛି ବୋଲି ବେଳେ ବେଳେ ଚାଲି ଆସୁଛି। ଓହ୍, ଭାଇ ହସିଦେଇ କହିଲେ ହଉ ତୁମେ ବସି କଥା ହୁଅ, ମୁଁ ଆସୁଛି।

ଭାଇ ଚାଳିଗଲା ପରେ ବଂଶୀ କହିଲା, ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଫୋନ୍ କରିଦେଇ ଥିଲେ ମୁଁ ଟିକେ ଲେଟରେ ଆସିବା ପାଇଁ କହିଦେଇ ଥାନ୍ତି। ଭାଇ ଆସିଥିଲେ ବୋଲି ଫୋନ୍ କରିପାରିଲିନି। ମିନୁ ହସିଦେଇ କହିଲା, ସେଇଠୁ କଣ ହେଲା ? ବଂଶୀ ହସିଦେଇ କହିଲା, ଭାଇ କହୁଥିଲେ ପ୍ରସ୍ତାବ ପକେଇବା କି ? ଝିଅଟା ସୁନ୍ଦରୀ। ମିନୁ ହସିଦେଇ କହିଲା ଯା ହେତୁ ତୁମ ଘରେ କିଏ ତ ଜଣେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଅଛି। ଏତେଦିନ ହେଲା ମୋ ସହ ମିଶୁଛ ତମେ କିଛି ଜାଣିପାରିଲନି? ବଂଶୀ କିଛି ବୁଝିବା ଆଗରୁ ମିନୁ ତା ପାଖକୁ ଯାଇ ତାକୁ ଭିଡ଼ି ଧରିଲା ଆଉ କହିଲା, ତୁମେ ଆଜି ପ୍ରସ୍ତାବ ପକାଅ। ମୁଁ ମନା କରିବିନି। ବଂଶୀ ଅବୁଝା ପରି ମାନେ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିବା ବେଳକୁ ମିନୁ ତା ଓଠରେ ଓଠ ମିଶେଇ ବନ୍ଦ କରିଦେଲା। ସେମାନଙ୍କ ଓଠ ଏକ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଓଃ ବଂଶୀ ମନେ ମନେ ଭାବିଲା କଣ ହେଉଛି? ସେ କେବେ ବି ଏମିତି ଆଶା କରିନଥିଲା। ସେ ବି ଟିକେ ବହକି ଗଲା। ମିନୁର ଓଠକୁ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲା।

କିଛି ସମୟପରେ ମିନୁ ନିଜର ପୋଷାକ ଖୋଲିଦେଇ ତଳେ ପଡ଼ିଥିବା ଶେଯ ଉପରେ ଶୋଇଥିଲା ଆଉ ବଂଶୀ ତା ଦେହକୁ ଚାଟୁଥିଲା। ଓଃ ଏତେ ସୁନ୍ଦରୀ ଆଉ କ୍ଷୀର ଭଳି ଗୋରୀ ଝିଅଟେ ଆଜି ତା ଶେଯରେ ଶୋଇଛି। ହେଲେ ଆଗକୁ ନିଶ୍ଚୟ ସେ ଆହୁରି ଅନେକ ଥର ଏମିତି ଶୋଇବ। ତେଣୁ ସେ ତରବର ନ ହୋଇ ଆରାମରେ ନିଜ ମନଭରି ମିନୁକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା। ତା ଛାତିରେ ପିନ୍ଧିଥିବା ବ୍ରା ଖୋଲିଦେଇ ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ମନଭରି ଚୁଚୁମିବା ପରେ ଚାପି ଚାପି ଲାଲ୍ କରିଦେଲା। ମିନୁ ଖାଲି ଆଃ ଆହ୍ କହୁଥିଲା। ବଂଶୀ ଅନେକ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିଥିଲେ ମଧ୍ୟ କେବେ ଏମିତି ଅନୁଭବ କରିନଥିଲା। ସେ ବି ଆରାମରେ ଦୁଧ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଗଲା।

ପେଟକୁ ଚାଟୁ ଚାଟୁ ସେ ପିନ୍ଧିଥିବା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓହ୍ଲେଇଦେଇ ତା ବିଆକୁ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ଏମିତି ଗୋରୀ ଆଉ ଗୋଲାପୀ ବିଆ ସେ କେବେ ଦେଖିନଥିଲା। ସାମାନ୍ୟ ବାଳ ଥିଲା ଯାହାକୁ ମିନୁ ସୁନ୍ଦର ଭାବେ କାଟିଦେଇଥିଲା। ଓଃ ବଂଶୀ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲା ନାହିଁ ଆଉ ବିଆ ଉପରେ ନିଜ ପାଟି ଥୋଇଦେଇ ଜୋରରେ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲା, ମିନୁ ମଧ୍ୟ ଆଊ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ମା ମରିଗଲି ଓଃ ବୋଉ ବୋଲି କହି ଚିଲେଇ ବାକୁ ଲାଗିଲା। ବଂଶୀ ନିଜ ଦୁଇହାତରେ ମିନୁର ଗାଣ୍ଡିକୁ ଭରାଦେଇ ବିଆକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ନିଜେ ଜିଭରେ ଆଗରୁ ପଛ ଚାଟି ଯାଉଥିଲା। ମିନୁର ଦେହ ଖାଲି ଥରୁଥିଲା। ସେ ଔହ୍ ଓଃ ହେଉଥିଲା। ଏହାପରେ ସେ ମିନୁର ବିଆକୁ ଦୁଇଆଡ଼କୁ ଅଲଗା କରିଦେଇ ଯେମିତି ଚାଟିଛି, ସେମିତି ମିନୁର ଦେହ ଜୋରରେ ଥରିଲା ଆଉ ବଂଶୀର ପାଟିରେ ସାମାନ୍ୟ ଖଟାଳିଆ କିଛି ପାଣି ଆସି ବାଜିଲା। ଦେଖୁ ଦେଖୁ ମିନୁର ବିଆରେ ପାଣି ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଗଲା।

ମିନୁ ସେତେବେଳକୁ ବଂଶୀକୁ କହୁଥିଲା ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ମୋତେ ଗେହିଦିଅ। ବଂଶୀ ନିଜ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲିଦେଲା ପରେ ସାଢ଼େ ସାତ ଇଞ୍ଚର ଲମ୍ବା ବଂଶୀଭଳି ବାଣ୍ଡ ଫନ ଫନ କରି ବାହାରି ଆସିଲା, ସେ ମିନୁର ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ସେଟିଂ କରିଦେଇ ଯେମିତି ଧକାମାରିଛି, ବାଣ୍ଡ ପୁରା ବିଆରେ ଯାଇ ପଶିଗଲା। ଓଃ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଲାଣି, ବଂଶୀ ଯୋର୍ ଯୋରରେ ଗେହି ଚାଲିଲା। ମିନୁ ବି ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲା। ଆଃ ମୋତେ ଆଜି ଗେହି ପକାଅ, ମୋ ବିଆ ଫଟେଇ ଦିଅ ଏମିତି କେତେ କଣ କହୁଥିଆ ସେ। ବଂଶୀ ଯେତେ ଜୋରରେ ଗେହିଲା ମିନୁ ସେତେ ଜୋରରେ ନିଃଶ୍ବାସ ନେଇ ନେଇ ହାଳିଆ ହୋଇ ମୁର୍ଚ୍ଛା ହେବାପରି ହୋଇଗଲା। ଆଉ କହିଲା, ନା ଆଉ ପାରିବିନି, ବାହାର୍ କରିଦିଅ। ଥାଉ, ମୁଁ ମରିଜିବି। ହେଲେ ବଂଶୀ ଶୁଣିବା ଅବସ୍ଥାରେ ନଥିଲା। ମିଇନୁ ନିଜ ନଖରେ ବଂଶୀର ଛାତିରେ ରାମ୍ପୁଡ଼ି ପକେଇ ଦାଗ କରିଦେଲା। ବଂଶୀ ଆହୁରି ଯୋରରେ ଗେହିଲା। ମିନୁର ଦେହର ଶକ୍ତି କ୍ଷୀଣ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ସେ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇ ପଡ଼ିଗଲା। ବଂଶୀ ମଧ୍ୟ ଆହୁରି ଜୋରରେ ଦୁଇ ତିନିମିନିଟ୍ ଗେହିବା ପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ ଆଣି ମିନୁର ବିଆ ଉପରେ ବାଣ୍ଡ ରସ ପକେଇଦେଇ ଶୋଇଗଲା।

minu boobs nipple

 

ନିଦ ଭାଙ୍ଗିବା ବେଳକୁ ଅପରାହ୍ନ ହୋଇସାରିଥିଲା। ବଂଶୀ ଉଠି ଦେଖିବା ବେଳକୁ ଶେଯରେ ଓଦା ଓଦା ଲଗୁଛି। ମିନୁର ବିଆ ସାରା ଖାଲି ବାଣ୍ଡ ରସ ପଡ଼ିଛି। ସେ ଉଠି ଗାଧୁଆଘରକୁ ଯାଇ ସଫା ହୋଇ ଆସିଲା। ଆଉ ଆସିବା ପରେ ମିନୁକୁ ଧିରେ ସେ ଉଠେଇଲା। ମିନୁ ଉଠିଲା ଆଉ ନିଜ ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ଚମକି ପଡ଼ି ବେଡ଼ଶିଟ୍ କୁ ନିଜ ଦେହରେ ଗୁଡ଼େଇ ଦେଇ ଗାଧୁଆ ଘରକୁ ଚାଳିଗଲା।

ଗାଧୁଆ ଘରେ ଥାଇ ସେ ନିଜ ପୋଷାକ ମଗାଇ ପିନ୍ଧିପକାଇଲା। ବାହାରକୁ ଆସିଲା ବେଳକୁ ସତେ ଯେମିତି କିଛି ହୋଇନି। ପାଖରେ ବସିଥିଲା ସେ। ବଂଶୀର ମୁହଁକୁ ନିରିଖେଇ ଚାହୁଁଥିଲା। ବଂଶୀ ପଚାରିଲା, କଣ ଏମିତି ଦେଖୁଛ ? ମିନୁ, ଦେଖୁଛି ତମେ ସତରେ ସେକ୍ସ୍ କରିପାରିଲ ? ଦୁଇ ମାସ ହେଲାଣି ମିଶିବାର କେବେ ବି ସେକ୍ସ୍ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିନଥିଲ ?

ବଂଶୀ ହସିଦେଇ କହିଲା, ନା। ମୁଁ କେବେ ସେକ୍ସ୍ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିଦେଖିନି। ମିନୁ କହିଲା, ଆର୍ ୟୁ ଷ୍ଟୁପିଡ୍? ଜଣେ ଝିଅ ତମ ସହ ଏତେ ଦିନ ବୁଲୁଥିଲା ଆଉ ତମେ ସେକ୍ସ୍ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ବି କରିନ ? ହେ ଭଗବାନ୍, ତମେ ମଣିଷ ନା ଭଗବାନ ? ବଂଶୀ କହିଲା, ଟିକେ ସେକ୍ସ୍ କରିଦେଲି ଯେ ମୁର୍ଚ୍ଛା ହେଇଗଲ। ତମ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବାକୁ ଡର ଲାଗୁଛି। ମିନୁ ଅଟଲି ଯାଇ କହିଲା, ହେ ତମେ ବିଆ ଭିତରେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡ଼ିନ ତ ? ବଂଶୀ କହିଲା ନା। ଓଃ ମିନୁ ଦୀର୍ଘଶ୍ବାସ ଛାଡ଼ି କହିଲା, ଥେଙ୍କ୍ ଗଡ଼୍। ସେମାନେ ବାହାରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ।

ଏହାପରେ ମିନୁ ଅନେକଥର ବଂଶୀର ରୁମକୁ ଆସେ, ସବୁବେଳେ ସେକ୍ସ୍ କରେ। ଦିନେ ସେ ସେକ୍ସ୍ କରିବାପରେ ବସି କଥା ହେଉ ହେଉ ବ୍ୟାଗରୁ ବାହାର କରି ନିଜ ବାହାଘର କାର୍ଡ଼୍ ଦେଇଥିଲା। ବଂଶୀ ମନ ଦୁଃଖ ହୋଇଗଲା, ହେଲେ ମିନୁ କହୁଥିଲା, ଡୋଣ୍ଟ୍ ୱାରି। ମୁଁ ଭୁଭନେଶ୍ବରରେ ହିଂମ୍ ରହିବି। ସବୁବେଳେ ଦେଖା ହେଉଥିବ।

ସୁନିତା ପୃଷ୍ଟୀ

ଭାଉଜ.କମ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*