Odia Sex Story

ମାମି ନାନୀ ହିଟଲର (Mami Nani Hitler)

bhauja, odia sex stories, banda bia dudha senti pela katha, jouna kamasutra kahani
ଭାଉଜ.କମ ର ସବୁ ପାଠକ ମାନେ ଆମ ସହି ଏହି ଗପକୁ ପଢିବାକୁ ଆପଣ ସମସ୍ତଂକୁ ଧନ୍ୟବଦ । ବହୁ ଅସୁବିଧା ସତ୍ତ୍ୱେ ଆପଣ ମାନଂକର ଭଲପାଇବା ଆମ ସହ ଥିବାରୁ ଆମେ ବହୁତ ଖୁସି । ମୁଁ ରବିନ୍ଦ୍ର ମହାପାତ୍ର ଭାଉଜ.କମ ର ମୋଡରେଟର ରୁପେ ଏ କାହାଣି କୁ ଆପଣଂକ ସମସ୍ତଂକୁ ଉପହାର  ଦେଉଛି ଆଶା ଓ ଅଭିଳାଶ ଯେ ଆପଣ ମାନଂକୁ ଭଲ ଲାଗିବ । ଏ ଥର କାହଣି ର ଲେଖକଂକ ମୂହଁରୁ କାହାଣି ଟି ଶୁଣିବା ।
ମାମି ନାନୀ କଥା ପଡ଼ିଲେ ଆମେ ସବୁ ଡରିଯାଉଥିଲୁ୤ ସେ ଥିଲା ପୁରା ହିଟଲର୍ ଭଳି୤ କଥା କହିଲା ମାନେ ହୋଇଯିବା ଦରକାର୍ ନହେଲେ ଅବସ୍ଥା ଅସମ୍ଭାଳ କରିଦେବ୤ ବସନ୍ତର ବଡ଼ଭଉଣୀ ମାମି ନାନୀ୤ ଆମେ ଯେବେ ବି ବସନ୍ତ ଘରକୁ ଯିବୁ ସେ ଆମ ବହି ଖାତା ଖୋଲି ଦେଖିବ, କୋଉଠି ଯଦି କେହି ଝିଅର ନାଁ ଲେଖା ହେଇଥିବ କିମ୍ବା ହାର୍ଟ୍‌ର ଚିତ୍ରଟେ କରିଥିବ ମାନେ ସେ ଗଲା୤ ବସନ୍ତ ଘରକୁ ଆମେ ମାନେ କେହି କେବେ ଯାଉନଥିଲୁ୤ ବସନ୍ତ କିନ୍ତୁ କହେ ନାନୀ ଟିକେ ରାଗି ମାତ୍ର ଭଲ ରୋଷେଇ କରେ ଆଉ ପାଠ ପଢ଼େ୤ ହଁ କଲେଜରେ ବି ସେ ଝାନସୀ ରାଣୀ ବୋଲି ସବୁ କହନ୍ତି୤ କୋଉ ଟୋକା ଯଦି ତାକୁ ଦେଖି ହସିଦେଲା କିମ୍ବା କମେଣ୍ଟ୍ ମାରିଦେଲା ମାନେ ସେ ସେଇଠି ତାକୁ ଚିତପଟାଙ୍ଗ୍ ନ କରି ଛାଡ଼ିବନି୤
ଆମେ ସେତେବେଳେ +୨ ରେ ପଢୁଥିଲୁ୤ ଦିନରେ କଲେଜ୍, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କ୍ରିକେଟ୍, ରାତିରେ ପାଠପଢ଼ା୤ ଅଧିକାଂଶ ଦିନ ବସନ୍ତ ଆମ ଘରକୁ ଆସେ ପାଠପଢ଼ିବା ପାଇଁ୤ କିନ୍ତୁ ଘରକୁ ଆସୁ ଆସୁ ଘୁଙ୍ଗୁଡ଼ିମାରି ଶୋଇପଡ଼େ, ପଚାରିଲେ କହେ, ଘରେ ନାନୀ ଶୁଆଇ ଦେବନି୤ ଅଧା ରାତିଯାଏ ବସି ପାଠ ପଢ଼ିବ ଆଉ ପଢ଼େଇବ୤
ମାମି ନାନୀ ଯାହା ବି ହୁଅନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି ମୋ ପାଇଁ ସେ ଥିଲେ ଏକ ଅନନ୍ୟ ଆକର୍ଷଣ୤ ପାଞ୍ଚ ଫୁଟ୍ ଛଅ ଇଞ୍ଚ୍ ଉଚ୍ଚତା୤ ସୁନ୍ଦର ପତଳା ଶରୀର, ଆଉ ଛାତିରେ ୩୨ ସାଇଜର ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ଦୁଧ, ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ପିଚା୤ ଗୋରା ରଙ୍ଗ ଆଉ ଲାଲ୍ ଓଠ୤ ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବେ ମାମି ନାନୀକୁ ଗେହିଲେ କେମିତି ହୁଅନ୍ତା୤ ହେଲେ କହିବା ଭଳି ସାହାସ ମୋର ନଥାଏ୤
ଦିନେ ବସନ୍ତ ଘରେ ଆମେ ସବୁ ଥାଉ, ମାମିନାନୀ କଲେଜ୍ ଯାଇଥାନ୍ତି୤ ବାଘ ନଥିଲେ ମିରିଗ ନାଟ ପରି ବସନ୍ତ ବସି କ୍ରିକେଟ୍ ଦେଖୁଥାଏ୤ ଆମେ ସବୁ ଅନ୍ୟ ରୁମରେ ବସି ପଢୁଥାଉ୤ ଏଇ ସମୟରେ ନାନୀ ପବନ ବେଗରେ ଆସି ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ହିଁ ବସନ୍ତକୁ ଗାଳି କରିଦେଇଗଲେ୤ ଆମକୁ ବହୁତ୍ ଖରାପ ଲାଗିଲା୤ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆମେ ସବୁ ଖେଳ ପଡ଼ିଆରେ ବସି କଥା ହେଉଥାଉ, ଆମ ବନ୍ଧୁ ନିର୍ମଳ କହିଲା,
ନିର୍ମଳ – ଏଇଟା କିଛି ଭଲ ହେଲାନି୤ ଟିକେ କ୍ରିକେଟ୍ ଦେଖିଦେଲେ କଣ ହେଇଗଲା କି ?
ମୁଁ – ନାନୀ ଟିକେ ବଦ୍‌ରାଗି, କିନ୍ତୁ ସେ ତୋ ଭଲ ପାଇଁ ହିଁ କହିଲା ନା?
ବସନ୍ତ – ଘରେ ସମସ୍ତେ ଖାଲି ତା କଥା ଶୁଣୁଛନ୍ତି ମୋ କଥା କେହି ଶୁଣୁନାହାନ୍ତି୤ ସବେ ବେଳେ ଏମିତି ରଣଚଣ୍ଡି ଭଳି ହଉଚି୤ ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି ମାରିଦେବି୤
ନିର୍ମଳ – ଉଁ ସତେ ଯେମିତି ଇୟେ ପାରିବ୤ ମଶା ଟେ ମାରିପାରିବୁନି୤
ବସନ୍ତ – ମୋ ଜୀବନଟା ନର୍କ କରିଦେଇଚି୤ ହଷ୍ଟେଲ ପଳେଇବି କହିଲେ ବାପାବୋଉ ରାଜି ହଉନାହାନ୍ତି୤
ମୁଁ – ତୁ ତୋ ବୋଉକୁ କହୁନୁ, ସବୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ଆଗରେ ଏମିତି ଗାଳି ଦେଲେ କଣ ଭଲ କଥା ?
ନିର୍ମଳ – ଆଉ ନାଇଁ ତ କଣ ? ଆମ ଆଗରେ ତତେ ଗାଳି କରିଦେଲା ସେ୤
ବସନ୍ତ – କିଏ ହେଲେ ମୋ କଥା ଶୁଣୁନାହାନ୍ତି୤
ନିର୍ମଳ – ମୋତେ ଗୋଟେ ଆଇଡ଼ିଆ ଆସୁଚି୤ ଚାଲ୍ ଆମେ ସବୁ ମିଶି ନାନୀକୁ ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲ୍ କରିବା୤
ବସନ୍ତ – କେମିତି?
ନିର୍ମଳ – ଅଜଣା ନାଁ ରେ ନାନୀକୁ ଚିଠି ପଠେଇବା୤ ତୁ ଘରେ ବାପାବୋଉ ଆଗରେ ନାନୀକୁ ଗାଳି ଦେଇଦେବୁ୤ କହିବୁ ଏତେ ଭଲେଇ ହଉଥିଲୁ ଏବେ ଏ ସବୁ କଣ କରୁଚୁ ?
ମୁଁ – ନାଁ ଏଇଟା ଠିକ୍ କଥା ନୁହେଁ୤ ଏମିତି କରିବା ଉଚିତ୍ ନାହିଁ୤ ଗୋଟିଏ ଭଲ ଝିଅ ନାଁରେ ଏମିତି ଚିଠି ଲେଖିବା ଭଲ କଥା ନୁହେଁ୤
କିନ୍ତୁ ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ବସନ୍ତ ଘରେ ଚିଠି ପହଞ୍ଚିଲା୤ ଚିଠିଟା ବସନ୍ତ ଖୋଲି ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମନାରେ ପଢ଼ିଲା୤ ଆଉ ସେ ଦିନ ଘରେ ପ୍ରବଳ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହେଲା୤ ବସନ୍ତ ମଧ୍ୟ ମନ ଖୋଲି ନାନୀକୁ ଗାଳି ଦେଲା୤
ସେ ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆମେ ସବୁ ଖେଳପଡ଼ିଆରେ ବସି କଥା ହେଉଥିବା ବେଳେ ବସନ୍ତ ଏ ସବୁ କହିଲା୤ ମୁଁ ତାଉ ବହେ ଗାଳି ଦେଲି, ଆଉ ସେଠାରୁ ଉଠି ଘରକୁ ଚାଲି ଆସିଲି୤ ମୁଁ ଘରକୁ ଗଲାବେଳେ ବସନ୍ତ ଘର ସାମନାରେ ନାନୀକୁ ଦେଖିଲି୤ ସେ ଟାଇଟ୍ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲା୤ ତା ରୂପ ଦେଖି ମୁଁ ଆଉ ଆଗକୁ ଯାଇପାରିଲି ନି୤ ପାଖକୁ ଗଲି୤ ମାମି ନାନୀ ଅନ୍ୟମନସ୍କ ଥିଲା୤ କିଛି କହୁନଥିଲା୤ ମୋତେ ବହୁତ ଖରାପ୍ ଲାଗୁଥିଲା୤ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥିଲି ସବୁ କିଛି କହିଦେବି୤ ସେ ମୋତେ ଦେଖି ମୁଣ୍ଡ ନୋଇଁ ଥିଲା୤ ମୁଁ ପଚାରିଲି, କଣ ହେଇଛି ନାନୀ୤ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ଅଛ ? ସେ ସାମାନ୍ୟ ହସିଦେଇ କହିଲା, କିଛି ନାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲି୤ ତୁ ଜାଣିଛୁ ଆଜି ମୋ ନାଁରେ ଗୋଟେ ଚିଠି ଆମ ଘରକୁ ଆସିଛି ? ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ହଁ କହିଲି୤ ବସନ୍ତ ମୋତେ କହିଲା ବୋଲି ଜଣେଇଲି୤ ସେ କହିଲା, ମୋତେ କିଏ ଚିଠି ଦେବ ସେ କଥା ମୁଁ ଭାବୁଛି? ମୁଁ ତ ରଣଚଣ୍ଡୀଟେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି, ତେଣୁ ମୋତେ ଚିଠି ଲେଖିବା ଭଳି ସାହାସ କାହାର ହେବ ? ମୁଁ କହିଲି ନାନୀ ବାହାରେ ତୁମେ ଯାହା ବି ହୁଅ, ଭିତରେ ତ ତୁମେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରେ, ସେଇଥି ପାଇଁ କିଏ ଚିଠି ଦେଇଥିବ ? ସେ ସାମାନ୍ୟ ଲାଜେଇ ଗଲା୤ କହିଲା, ହେଲେ ବି ମୋତେ କେହି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ୤ ମୋର ସାଙ୍ଗସାଥୀ କେହି ନାହିଁ୤ ସବୁ ମୋତେ ଡରୁଛନ୍ତି୤ ମୁଁ କହିଲି, ନାନୀ ତମେ ଯେମିତି ରାଗୁଛ ଯିଏ ବି ହଉ ଡରିବ୤ ସେ କହିଲା, ଆଜିକାଲି ଯୁଗରେ ଯଦି ମୁଁ ଏମିତି ନ ହେବି ତ ମୋତେ ଲୋକ ବହୁତ ହଇରାଣ କରିବେ୤ ସତ କଥା୤ ମୁଁ କହିଲି, ହଁ ଏଇଟା ତ ସତ୤ ସିମ୍ପଲ୍ ହେଇଗଲେ ସବୁ ହଇରାଣ କରିବେ ନିଶ୍ଚୟ୤ ଏମିତି ନାନୀ ସହ ଗପୁ ଗପୁ ଢେର୍ ସମୟ ହେଇଗଲା୤ ବସନ୍ତ ଘରକୁ ଫେରିଲା ବେଳକୁ ସାଢ଼େ ଆଠ୤ ମୋତେ ଦେଖି ସେ ଡରିଗଲା୤ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥିଲା ମୁଁ କାଳେ ନାନୀକୁ ତା କାଣ୍ଡ କଥା କହିଦେଇନି ତ୤ ସେ ମୁଣ୍ଡ ପୋତିଦେଇ ଘର ଭିତରକୁ ଚାଳିଗଲା୤ ନାନୀ ମୋତେ କହିଲା, ତୁ ଏବେ ଯା, ବହୁତ୍ ସମୟ ହେଲାଣି୤ ଘରେ ଜଗିଥିବେ୤ ମୁଁ ଇଚ୍ଛା ନଥାଇ ସୁଦ୍ଧା ଘରକୁ ଫେରିଲି୤

ସେହିଦିନ ପରଠାରୁ ନାନୀର ବ୍ୟବହାର ବହୁତ ବଦଳିଗଲା୤ ଅବଶ୍ୟ ସେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ସେମିତି କରୁଥିଲା, କିନ୍ତୁ କାହିଁକି କେଜାଣି ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା ସେ ଟିକେ ଥଣ୍ଡା ପଡ଼ିଗଲା୤ ଦିନେ ବସନ୍ତର ବାପାବୋଉ ଗାଁକୁ ଗଲେ୤ ନାନୀ କହିଲା, ତୁ ଆସ ଆଜି ବସନ୍ତ ସହିତ ବସି ପଢିବୁ୤ ମୁଁ ବି ହଁ କରିଦେଲି୤ ନାନୀକୁ ରାତିରେ ଦେଖିବା ମଉକା କେମିତି ଛାଡ଼ିଥାନ୍ତି୤ ବସନ୍ତର ମନ ଦୁଃଖ ଥିଲା୤ ନାନୀ ଶୁଆଇ ଦେବନି୤ ହେଲେ ସେଦିନ ନ’ଟା ବେଳକୁ ଆମେ ସବୁ ଖାଇସାରିବା ପରେ ନାନୀ କହିଲେ, ବସନ୍ତକୁ ତ ଖାଇଦେଲା କ୍ଷଣି ନିଦ ଆସିବ୤ ସେ କଣ ପଢ଼ିବ୤ ଦେଖିବୁ ଥା ସେ କେମିତି ଏବେ ଶୋଇପଡୁଛି? ବସନ୍ତ କୁନ୍ଥୁ କୁନ୍ଥୁ ହେଉଥିଲା ହେଲେ ତା ଆଖିରେ ଆଖିଏ ନିଦ ମୁଁ ଦେଖି ପାରୁଥିଲି୤ ନାନୀ କହିଲା, ତମେ ବସିକି ପଢ଼, ଦରକାର୍ ହେଲେ ମୋତେ ଡାକିବ୤ ମୁଁ ଯାଉଛି ପଢ଼ିବି୤ ନାନୀ ଯାଉ ଯାଉ ବସନ୍ତ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ଶୋଇଗଲା୤ ଅଳ୍ପ ସମୟ ଭିତରେ ହିଁ ସେ ଘୁଙ୍ଗୁଡ଼ି ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା୤
ସେ ଶୋଇବାପରେ ମୁଁ ଜାଣିଜାଣି ପାଣି ମାଗିବାପାଇଁ କବାଟ ଖୋଲି ନାନୀଙ୍କ ରୁମକୁ ଗଲି୤ ନାନୀଙ୍କ ରୁମରେ ଲାଇଟ୍ ଲାଗିଥିଲା, ସେ ବସି ଲାପଟପରେ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖୁଥିଲେ୤ ଦୁରରେ ଥାଇ ଦେଖିଲି ସେ ସେକ୍ସ୍ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖୁଛନ୍ତି୤ ସାଉଣ୍ଡ୍ କାଳେ ହେଇଯିବ ବୋଲି କାନରେ ସ୍ପିକର୍ ଲଗେଇ ଦେଖୁଛନ୍ତି୤ ମୋତେ ବହୁତ୍ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା, ମୁଁ ଯାଇ କବାଟ ପାଖରେ ଠିଆ ହେଇ ଦେଖିଲି୤ ସେ ମୋ ଆଡ଼କୁ ପିଠି କରି ବସିଥିଲେ୤ ଅନେକ ସମୟ ଦେଖିବାପରେ ସେ ସିନ୍ ଟା ସରିଗଲା୤ ସେ ଖଟରୁ ଉଠି ଆସିବାର ଦେଖି ମୁଁ ଦଉଡ଼ି ଆସି ସୋଫା ପାଖରେ ବସିପଡ଼ି ମାଗାଜିନ୍ ଗୋଟେ ଧରିଲି୤ ସେ ମୋତେ ଦେଖି ଚମକି ପଡ଼ିଲେ୤ ପଚାରିଲେ – – କି ରେ ତୁ ଏଠି କଣ କରୁଚୁ ?
ମୁଁ – ବସନ୍ତ ଶୋଇପଡ଼ିଲା ଆଉ ଘୁଙ୍ଗୁଡ଼ି ମାରିଲା, ମୋତେ ବିରକ୍ତ ଲାଗିଲା୤ ପାଣି ପିଇବି ବୋଲି ଡାକିବାକୁ ଆସିଥିଲି ଯେ ତମେ ବସି ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖୁଥିଲ, ତେଣୁ ଏଠି ବସିଚି୤
ନାନୀ – ମୋତେ ଡାକିଲୁନି କାହିଁକି ?
ମୁଁ – ଡାକିଲି, ଯେ ତମେ କାନରେ ସ୍ପିକର୍ ଲଗେଇ ବସିଥିଲ, ଶୁଭିଲାନି୤ ପାଖକୁ ଯାଇଥିଲି ଯେ…
ନାନୀ – ହଉ ତୁ ଥା ମୁଁ ପାଣି ଆଣି ଦେଉଚି୤
ସେ ପାଣି ଆଣି ଦେବା ପରେ ମୁଁ କହିଲି –
ବସନ୍ତ ଏତେ ଯୋରରେ ଘୁଙ୍ଗୁଡ଼ି ମାରୁଚି ଯେ ବିରକ୍ତ ଲାଗୁଚି୤
ନାନୀ – ତୁ ହେଲେ ଶୋଇପଡ଼୤
ମୁଁ – ମୋତେ ଏବେ ନିଦ ହବନି୤ ମୁଁ ବାରଟା ପରେ ହିଁ ଶୋଇବି୤
ନାନୀ – ହେଲେ କଣ କରିବୁ ? ପଢ଼ିବୁ ? ଏଠି ବସି ପଢ଼୤
ମୁଁ – ପଢ଼ିବାକୁ ମନ ହଉନି୤ ତମେ ଯଦି ଖରାପ ଭାବିବନି ମୁଁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିବି୤
ନାନୀ – ଉଁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ୍ ମନ? ତୋ ବୟସ କେତେ ଜାଣିଚୁ୤ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ସେ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିବା ମନା୤
ମୁଁ – ନାନୀ ପ୍ଲିଜ୍ ପ୍ଲିଜ୍୤ ମୋତେ ଟିକେ ଦେଖେଇ ଦିଅ ନା?
ନାନୀ – ନାଇଁ ନାଇଁ ସେ ସବୁ ଖରାପ କଥା୤ ତୁ ବୁଝିବୁନି୤
ମୁଁ – ଖରାପ ତ ତମେ କାହିଁକି ଦେଖୁଥିଲ ? ମୋତେ ଦେଖିବାର ଅଛି୤ ପ୍ଲିଜ୍ ପ୍ଲିଜ୍୤
ନାନୀ ଆଉ କିଛି ଉପାୟ ନ ପାଇ ମୋତେ ଦଶ ମିନିଟ୍ ଦେଖିବାପାଇଁ କହିଲେ୤ ନାନୀଙ୍କ ରୁମରେ ତାଙ୍କ୍ ଲାପଟପରେ ବସି ଆମେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖୁଥିଲୁ୤ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇଗଲା୤ ମୁଁ ପତଳା ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲି୤ ନାନୀ କଣେଇ କଣେଇ ମୋ ଆଡକୁ ଦେଖୁଥିଲେ୤ ମୁଁ ଜାଣି ଜାଣି ଗୋଡ଼ ଲମ୍ବାକରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରା ଠିଆ କରିଦେଇଥିଲି୤ କିଛି ସମୟପରେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ, ଏବେ ତୁ ଯା୤ ମୁଁ ପୁଣି ପ୍ଲିଜ୍ ପ୍ଲିଜ୍ କହିଲି୤ ସେ ମନା କଲେ୤ ମୁଁ କହିଲି, ନାନୀ ମୁଁ ତମ ପାଇଁ ରେକଡ୍ ଲେଖିଦେବି୤ ସାଇକେଲରେ ପମ୍ପ୍ ମାରିଦେବି୤ ଯାହା କହିବ କରିବି, ମୋତେ ଦେଖିବାକୁ ଦିଅ୤ ସେ କିଛି ସମୟ ଭାବିଲେ ଆଊ କହିଲେ, ଯାହା କହିବି କରିବୁ? ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ହଁ କଲି୤ ସେ ଉଠିକି ଗଲେ ଓ ନୂଆ ସିଡି ଆଣି ଲାପଟପରେ ପକେଇଲେ୤ ଫିଲ୍ମ୍ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିଲା ସେ ଯାଇ କବାଟକୁ ଭଲ ବାବରେ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ଆସିଲେ୤

ଫିଲ୍ମ୍ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିଲା କହିଲେ, ତୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିକି ମୋତେ ତୋ ନୁନି ଦେଖା୤ ମୁଁ ଲାଯେଇ ଗଲି, ସେ କହିଲେ ଦେଖା ନହେଲେ ଯା୤ ମୁଁ ବାଧ୍ୟହୋଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଲି୤ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁ ଠିଆ ହୋଇଥିଲ୤ ସେ ନିଜ ହାତରେ ନେଇ ତାକୁ ଉପରତଳ କଲେ୤ ଓଃ କି ଆନନ୍ଦ ଳାଗୁଥିଲା କହିପାରିବିନି୤ ମୁଁ ସାହାସ କରି କହିଲି, ନାନୀ ତୁମ ଦୁଧ ମୁଁ ଦେଖିବି୤ ସେ ହସିଦେଇ ପିନ୍ଧିଥିବା ଟପ୍ ଟା ବାହାର କରିଦେଲେ୤ ସେ ଭିତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲେ୤ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଛାତି ଉପରେ ଲାଖିଥିଲା ଭଳି ଲାଗୁଥିଲା, ମୁଁ ଧିରେ ସେ ହାତ ବଢ଼େଇ ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି୤ ସେ ଆଃ ବୋଲି କହି ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ୤ ତାପରେ ମୋତେ ବହୁତ ବଢ଼ିଆ ଲାଗିଲା୤ ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି୤ ସେ ବି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚିପିବାଉ ଲାଗିଲେ୤ କିଛି ସମୟପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚ୍ ପିଚ୍ କରି ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିଗଲା୤ ସେ ମୋତେ ଛାଡ଼ିଦେଲେ୤ ଉଠି ଯାଇ ଗୋଟେ ଗାମୁଛା ଆଣିଦେଲେ୤ ମୁଁ ପୋଛା ପୋଛି ହୋଇ ସେଇଠି ବସିଥିଲି୤ ଫିଲ୍ମ୍ ଚାଲିଥିଲା୤
ସେ ଫିଲ୍ମରେ ହିରୋ ହିରୋଇନ୍ ର ବିଆକୁ ଚାଟୁଥିଲା୤ ମୋତେ ବି ନାନୀଙ୍କ ବିଆ ଦେଖିବାକୁ ମନ ହେଲା, ହେଲେ କହିବାକୁ ସାହାସ ହେଉନଥିଲା୤ ଧିରେ କହିଲି, ନାନୀ ତୁମ ବିଆ ବି କଣ ଏମିତି ସୁନ୍ଦର ? ନାନୀ ମୋତେ ଚାହିଁଲେ କହିଲେ, କାହିଁକି ? ତୁ କଣ କରିବୁ ? ମୁଁ କହିଲି, ମୁଂ ଦେଖିବି? ନାନୀ କହିଲେ, ତୁ ସବୁ ଖାଲି ଦେଖିବୁ ନାଇଁ କି ? ମୁଁ ନିରବରେ କହିଲି, ନାଇଁ ଖାଳି ଦେଖିବିନି, ତମେ ରାଯିହେଲେ ମୁଁ ବି ସେ ଲୋକ ଭଳି ଖାଇବି ୤ ନାନୀ କହିଲେ, ସତରେ ଖାଇବୁ ନା ? ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ହଁ କହିଲି, ସେ ଉଠିଲେ ଓ ପିନ୍ଧିଥିବା ସ୍କର୍ଟ୍ ଓହ୍ଲେଇଦେଲେ୤ ସେ ଖାଲି ପ୍ୟାଣ୍ଟିରେ ଥିଲେ, ଖଟ ଉପରେ ଶୋଇପଡ଼ିଲେ, ମୋତେ କହିଲେ, ତୋର ଯେମିତି ପାଣି ବାହାରିଲା ମୋର ବି ସେମିତି ପାଣି ବାଃଆର କରିବୁ ତ ଛାଡ଼ିବି ନହେଲେ ନାଇଁ୤ ମୁଁ ନଇଁ ପଡ଼ି ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଶୁଙ୍ଘୁଥିଲି୤ ତାପରେ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ କାଢ଼ିଦେଲି୤ ଓ ଜଙ୍ଘ ଦିଟାକୁ ଅଲଗା କରିଦେଇ, ଜିଭ ପୁରେଇ ଛାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି୤ ନାନୀ ସେତେବେଳକୁ ଆଃ ଆଃ କହି ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଥାନ୍ତି୤ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ଗୋଟେ ଗନ୍ଧମିଶା ବାସ୍ନା ବାହାରୁଥିଲା, ମୁଁ ସେ ସବୁକୁ ଶୁଙ୍ଘି ଶୁଙ୍ଘି ପାଗଳ ହୋଇଗଲି ଆଉ ଜୋରରେ କୁକୁର ଭଳି ଚାଟିବକୁ ଲାଗିଲି୤ ଲାପଟପରେ ଫିଲ୍ମ୍ ସରିଗଲା୤ ତଥାପି ମୁଁ ଚାଟିବା ବନ୍ଦ୍ କଲିନି୤ ଏମିତି ଚାଟୁ ଚାଟୁ ତାଙ୍କ୍ ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଧରି ଚିପିଲି ଓ ଦଳିଲି, ତାଙ୍କ ନିପଲକୁ ଯେମିତି ଚିମୁଟି ଦେଇଛି ସେମିତି ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡଙ୍କୁ ବିଆ ଉପରେ ଚିପିଧରିଲେ ଓ ନିଜେ ଅଣ୍ଟା ଉଠେଇ ମୋତେ ଧକା ଦେଲେ, ସେଇ ସମୟରେ ତାଣ୍କ ବିଆରେ ପାଣି ଆସିଲା, ସେ ନିସ୍ତେଜ୍ ହେଇ ପଡ଼ିଗଲେ୤ ତଥାପି ମୁଁ ଚାଟୁଥାଏ୤

READ ALSO:   ମୋର ହଟ୍ ଆଣ୍ଡ୍ ସେକ୍ସି ରିତା ଭାଉଜ (Mora Hot & Sexy Rita Bhauja)

ସେ ଉଠିଲେ ଓ ମୋତେ ଶେଯରେ ଠେଲିଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନିଜ ପାଟିରେ ନେଇ ଶୋଷିବାକ୍ ଲାଗିଲେ୤ ଓଃ ଏତେ ଯୋରରେ ଚାପିଲେ ଜେ ବାଣ୍ଡ ଏକାଥରେ ଶାବଳ ଭଳି ଠିଆ ହୋଇଗଲା୤ ସେତେବେଳେ ସେ କହିଲେ, ମୋ ବିଆରେ ତୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ କି ମୋତେ ଗେହି ଦେ୤ ମୁଁ ବି ଖୁସିରେ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକ୍ ପୁରେଇଦେଲି ଓ ଧକା ଦେଇଚାଲିଲି୤
ସେ ଖାଳି କଁ କଁ ସଁ ସଁ ହଉଥାନ୍ତି, ମୁଁ ଗେହିଚାଲିଥାଏ୤ ବେଳେ ବେଳେ ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ିଧରି ନିଜ ଅଣ୍ଟା ଉଠେଇ ଧକ୍କା ଦେଉଥାନ୍ତି୤ ଏମିତି ଅନେକ ସମୟ ଚାଳିବାପରେ ସେ ମୋତେ ତଳେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମୋ ଉପରେ ଛଢ଼ିଗଲେ୤ ଓ ବାଣ୍ଡକୁ ନିଜ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ମୋ ଉପରେ ବସି ନାଚିଲେ୤ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ପେଣ୍ଡୁଲମ୍ ଭଳି ହଲୁଥିଲା୤ ଓଃ କି ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥିଲା୤ ମୁଁ ତାଣ୍କ ଦୁଧ ଧିଟାକୁ ଚିପୁଥିଲି ଓ ଦଳୁଥିଲି୤ ପୁଣି ତାଙ୍କ ନିପଲକୁ ଯେତେମିଇ ନେଇ ମୁଁ ଚିପିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଚି, ସେ ଆଃ ଆଃ କହିଲେ ଓ ତାଣ୍କ ବିଆରେ ପାଣି ଭର୍ତି ହେଇଆଇଲା, ଓ ମୋ ଉପରେ ପାଣି ପଡିବହିବାକୁ ଲାଗିଳା୤ ମୁଁ ବି ପାଗାଳ ଭଳି ତାଣ୍କୁ ଗେହି ଚାଲିଲି୤ ଓ ମୋର ବି ବୀର୍ଯ୍ୟ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାହାରିଗଲା୤
ମୋତେ ବହୁତ ହାଲିଆ ଲାଗୁଥିଲା୤ ନାନୀ ମୋ ଉପରେ ଶୋଇଥିଲେ୤ ମୁଁ ତାଣ୍କ ପିଠି ଆଉଁସିଥିଲି୤ କିଛି ସମୟପରେ ସେ ଉଠିଲେ ଓ ଦେଖିଲେ ରାତି ବାରଟା ହେଲାଣି୤ ମୋତେ କହିଲେ ତୁ ଏବେ ଶୋଇବୁ ଯା୤ ସକାଳୁ ଉଠିବୁ୤ ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ଏଇଠି ଶୋଇବି୤ ସେ କହିଲେ, ନାଇଁ ବସନ୍ତ ଉଠିଲେ ଖରାପ ଭାବିଇବ୤ ତୁ ଯା୤ ମୁଁ କହିଲି, ଯଦି ଯିବି ଆଊଥରେ କରିବା ପରେ ଜିବି୤ ସେ ହସିଲେ ଓ କହିଲେ, ହଉ୤
କେମିତି ଲାଗିଲା ମୋ କାହାଣୀ, ପ୍ଲିଜ୍ ମୋତେ ଲେଖି ଜଣେଇବ୤

—– bhauja.com

Related Stories

Comments

  • sona
    Reply

    badhia bahut garam