Hindi Sex Story

ଦିଲ୍ଲୀରେ ମୋ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ୍ ସହ ମସ୍ତି

bhauja, odia sex stories, banda bia dudha pela katha, odia jouna kahani
‘ସାର୍ ମୋ ମୁଣ୍ଡଟା ଫାଟିଗଲା ପରି କାଟୁଛି୤’ ସୋନାଲି କହିଲା୤ ଦିଲ୍ଲୀ ଷ୍ଟେସନରୁ ଓହ୍ଲେଇ ଆମେ ହୋଟେଲରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସବୁ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ବାହାରକୁ ବୁଲିଯିବା ଯୋଜନାରେ ଥିଲା ବେଳେ ହଠାତ୍ ସୋନାଲିର ଏମିତି ଅବସ୍ଥା କଥା ଶୁଣି ସବୁ ଟିକେ ମନସ୍ତାପ କଲେ୤ ମୁଁ କହିଲି, ‘ଠିକ୍ ଅଛି, ମୁଁ ଏଠି ରହୁଛି, ତୁମେ ପିଲାମାନେ ମିଶ୍ର ସାରଙ୍କ ସହ ମିଶି ଯାଅ ବୁଲାବୁଲି କରି ଆସିବ୤ କଲେଜର ଶେଷବର୍ଷର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଷ୍ଟଡ଼ି ଟୁର୍ କରିବାପାଇଁ ବାହାରିଛନ୍ତି୤ ଆଜି ଆମର ଯାତ୍ରାର ପ୍ରଥମ ଦିନ୤ ମୋତେ ବି ବୁଲାବୁଲି କରିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ, ହେଲେ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀର ଦେହ ଖରାପ ହେବାପରେ ମୋ ବୁଲିବା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବନ୍ଦ୤ ଅବଶ୍ୟ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ସବୁପ୍ରକାର ମେଡ଼ିସିନ୍ ମୁଁ ମୋ ବ୍ୟାଗରେ ଧରିଥାଏ୤

କିଛି ସମୟପରେ ସମସ୍ତେ ଚାଲିଗଲେ୤ ସୋନାଲିକୁ କହିଲି ତୁମେ ଡ୍ରେସ୍ ଚେଞ୍ଜ୍ କରି ମୋ ରୁମକୁ ଆସିଯାଅ, ମୁଁ କିଛି ମେଡ଼ିସିନ୍ ଦେବି୤ ମୁଣ୍ଡବ୍ୟଥା ଭଲ ହେଇଯିବ୤ ମୁଁ ନିଜ ରୁମକୁ ଫେରି ମେଡ଼ିସିନ୍ ବ୍ୟାଗ୍ ଖୋଲୁଥିବା ବେଳେ ସୋନାଲି ଆସିଲା୤ ସ୍କର୍ଟ୍ ଆଉ ଟପ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲା୤ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲା ତେଣୁ ନିପଲ୍ ଗୁଡ଼ାକ ଫୁଟିକି ଦେଖାଯାଉଥିଲା୤ ତାର ୩୨ ସାଇଜର ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଛୋଟ କମଳା ପରି ଦେଖାଯାଉଥିଲା୤ ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍୤ ତାକୁ ଦେଖି ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଘାବରା ହେଇଗଲା୤ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା, ସେଇଠି ତାକୁ ରେପ୍ କରିଦେବି୤ କିନ୍ତୁ ସେ ମୋର ଷ୍ଟୁଡ଼େଣ୍ଟ୍୤ ତେଣୁ କିଛି କରିହେବନି୤ ସେ ଆସି ଖଟ ଉପରେ ବସିଥିଲା, ମୁଁ କହିଲି ଶୋଇପଡ଼୤ କାରଣ ସେ ଶୋଇପଡ଼ିଲେ ତା ଛାତିର ପର୍ବତ ଦୁଇଟା ଆହୁରି ସୁନ୍ଦର ଦିଶିବ୤ ସେ ବି ଶୋଇଗଲା୤ ମୁଁ ବ୍ୟାଗରୁ ପାରାସେଟାମଲ୍ ଟାବଲେଟ୍ ବାହାର କରି ତାକୁ ଦେଲି ଆଉ ପାଣି ଦେଲି, ସେ ମେଡ଼ିସିନ୍ ଖାଇବା ପରେ, ନିରବରେ ଖଟରେ ପଡ଼ିରହିଥିଲା, ମୁଁ ଚେୟାର ଉପରେ ବସି ଲାପଟପ ଖୋଲି ଫେସବୁକ୍ କରୁଥିଲି୤
କିଛି ସମୟପରେ ତା ମୁଣ୍ଡବ୍ୟଥା ସାମାନ୍ୟ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ବୋଲି ସେ କହିଲା, ମୁଁ ଲାପଟପରେ କିଛି ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖୁଥିଲି୤ ଆଉ ତା ଆଡକୁ ଚାହୁଁଥିଲି୤ ତା ଦୁଧ ଦିଟା ମୋତେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମରୁ ଅଧିକ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲା୤ ସେ ଆଖି ଖୋଲିଲା ପରେ ପଚାରିଲି, କେମିତି ଲାଗୁଛି ? ସେ ସାମାନ୍ୟ ହସି ଦେଇ କହିଲା, ଏବେ ଭଲ ଲାଗୁଛି ସାର୍୤ ଆଉ ମୁଣ୍ଡ ବ୍ୟଥା ହଉନି୤ ମୁଁ କିଛି ସମୟ ନିରବ ରହି ପୁଣି ପଚାରିଲି, ଗୋଟେ କଥା ପଚାରିବି ? ସେ ହୁଁ କହିଲା୤ ମୁଁ କହିଲି, ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନ କି ? ସେ ଚମକି ପଡ଼ିଲା୤ କହିଲା, ‘ସାର୍ !’ ମୁଁ କହିଲି, ‘କଣ ହେଲା ? ତମକୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ତମେ ପିନ୍ଧିନ୤ କାହିଁକି ପିନ୍ଧିଲନି ?’ ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲା, ସାର ମୁଣ୍ଡ ବଥା ହଉଥିଲା, ଆଉ ବ୍ୟାଗ୍ ଖୋଲି ବ୍ରା ଖୋଜିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଲାନି୤ ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, କିନ୍ତୁ ଏମିତି ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧିଲେ ଯେ କେହି ବି ତମ ପଛରେ ପଡ଼ିଯିବ୤ ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା୤ ପୁଣି ପଚାରିଲି, ତମ କ୍ଲାସରେ ତମର ଗୋଟେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଥିଲା ବୋଲି ଶୁଣିଥିଲି? ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ନା ସାର୍, ଏବେ ନାହିଁ୤ ମୁଁ କହିଲି, ‘ଓହ୍ ତାହେଲେ ଏବେ ତମେ ଫ୍ରୀ?’ ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା ‘ହଁ’୤ ମୁଁ କହିଲି, ‘ଭେରିଗୁଡ୍’୤ ସେ କିଛି ବୁଝିପାରିଲାନି, ପଚାରିଲା ‘କଣ ପାଇଁ ଭେରିଗୁଡ୍’୤ ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ଏବେ ଯେତେଦିନ ତମେ ଏଇ ଟ୍ରିପରେ ରହିବ ସେତେଦିନ ତମେ ମୋର ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍୤ ଆଊ ମୁଁ ତମର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍୤ ସେ ପୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇ ଗଲା, ‘ସାର୍ !!!’
ସବୁ ଝିଅ ନିଜ ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ସହ ମସ୍ତି କରିବେ, ତମେ କାହିଁକି ଏକା ରହିବ ? ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା୤ କୁହ କଣ କହୁଚ ? ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ଆସିଛ, ଖାଲି ଖାଳି ଚାଳିଯିବ ନା ଏଞ୍ଜୟ୍ କରିବ ? ସେ କିଛି କହିଲାନି୤
‘କୁହ କଣ ଖାଇବ ? ଆସିଲା ପରେ କିଛି ଖାଇନ୤ ମୁଁ ଯାଉଛି ବାହାରକୁ, ଖାଇବା ପାଇଁ କିଛି ଜିନିଷ ନେଇ ଆସିବି୤’ ମୋ ଲାପଟପକୁ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଥୋଇ ଦେଇ ମୁଁ ରୁମରୁ ବାହାରି ଆସିଲି୤ ମୋ ଲାପଟପରେ ସେତେବେଳେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଚାଳୁଥିଲା୤ ମୁଁ ଜାଣି ଜାଣି ସେମିତି ଥୋଇଦେଇ ଆସିଲି, ଯେ ସେ ଦେଖୁ୤
ବଜାରରୁ ଦୁଇଟା ସାଣ୍ଡୱିଚ୍ ଆଉ ବର୍ଗର୍ ଆଉ ଗୋଟିଏ କୋଲ୍ଡ୍ ଡ୍ରିଙ୍କ୍ ବୋତଲ ନେଇ ରୁମକୁ ଫେରିଲି୤ ସେ କବାଟ ଭିତର ଆଡୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲା, ମୁଁ କବାଟ ଠକ୍ ଠକ୍ କରିବା ପରେ ସେ କବାଟ ଖୋଲିଲା୤ ଲାପଟପର ସ୍ଥିତି ଦେଖି ଜାଣିଲି ସେ ନିଶ୍ଚୟ ତାକୁ ଦେଖିଛି୤ ତାକୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଇ ମୁଁ ବାଥରୁମ ଚାଲିଲି, ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ୤ ମୋ ରୁମରେ ଜଣେ ପ୍ରାପ୍ତବୟସ୍କ ଝିଅ ଥିବା ସତ୍ତ୍ବେ ମୁଁ ଗାମୁଛା ପିନ୍ଧି ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ଚାଳିଗଲି୤ ସେ ତେଢେଇ ତେଢେଇ ମୋତେ ଚାହୁଁଥିଲା୤
ବାଥରୁମରେ ସାୱାଋ ଖୋଲିଦେଇ କବାଟ ଫାଙ୍କାରେ ଦେଖୁଥିଲି ସେ କଣ କରୁଛି୤ ସେ ମୋ ଲାପଟପରେ ପୁଣି ଯାଇ ସେକ୍ସ୍ ସିନ୍ ଦେଖୁଥିଲା୤ ଓଃ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇଗଲା ଓ ମୁଁ ତାକୁ ଗେହୁଛି ଭାବି ଭଲରେ ମୁଠିଟାଏ ମାରିଲି୤ ଗାଧୁଆ ସରିବାପରେ ବାହାରକୁ ଆସିଲା ବେଳକୁ ସେ ସୁନାପିଲାପରି ଖଟ ଉପରେ ବସିଥିଲା୤ ହାଫ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଓ ଟି ସାର୍ଟ୍ ପିନ୍ଧି ଡିଓ ପକେଇ ତା ପାଖରେ ବସିପଡ଼ିଲି୤ ପଚାରିଲି, ମୋ ପ୍ରୋପୋଜାଲ୍ କଥା କଣ ଚିନ୍ତା କଲ ? ସେ ଚୁପ୍ ଥିଲା, କହିଲା, ‘ସାର୍ ଆପଣ ବାହା ହେଇଛନ୍ତି?’ ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ‘ହେଲେ କଣ ହେଲା ? ବାହା ହେଲେ କଣ ମୁଁ ମଣିଷ ନାଇଁ, ନା ମୋର ଇଚ୍ଛା ନାଈଁ ? ଆଉ ଏଠି କଣ ମୁଁ ଫେମିଲି ନେଇ ଆସିଛି କି ? ଏଠି ମୁଁ ପୁରା ବାଚେଲୋର୍୤’ ସେ କିଛି କହିଲାନି ତଳକୁ ଚାହିଁ ରହିଥିଲା୤ ମୁଁ କହିଲି, ‘ଚିନ୍ତା କରିକି କହ୤ ଯାହା ଏବେ ସବୁ ଲାପଟପରେ ଦେଖୁଥିଲ ସବୁ ହେବ୤ ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲା, ମୁଁ କିଛି କହିବିନି୤
ମୁଁ ତାକୁ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣି ତା ଓଠ ଉପରେ କିସ ଟେ ଦେଲି୤ ସେ କିଛି କହିଲାନି, ତା ଟପକୁ ଟାଣି ବାହାର କରିଦେଲି୤ ଓଃ କି ଗୋରୀ ସେ୤ ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଛୋଟ ଲେମ୍ବୁ ଭଳି ଥିଲା୤ ତାକୁ ଖଟରେ ଠେଲି ଦେଇ ତା ଦୁଧକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି,କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ନିଃଶ୍ବାସ ପ୍ରଖର ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ନିଜ ଛାତିରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲା୤ ମୁଁ ତା ନିପଲକୁ ଚୋଷୁଥିଲି ଆଉ ଦୁଦ୍ଖକୁ ଚିପୁଥିଲି୤ ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା୤ ତା ଦି ଦୁଧକୁ ପ୍ରାୟ ଦଶ ମିନିଟ ଯାଏଁ ଚାପି ଚାଟି ଚୋଷି ଖାଇଲି, ସେ ଆଃ ଆଃ ହଉଥିଲା୤ ତା ପରେ ତା ସ୍କର୍ଟ୍ ଓହ୍ଲେଇଦେଲି, ସେ ଲାଲ୍ ରଙ୍ଗର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିଥିଲା୤ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ଶୁଙ୍ଘିଲି, ଓଃ କି ଗନ୍ଧ୤ ସେ ପୁରା ଓଦା ହୋଇଗଲାଣି୤ ସେ ଗନ୍ଧ ମୋତେ ଆହୁରି ପାଗଳ କରିଦେଲା୤
ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓହ୍ଲେଇ ଦେଇ ତା ବିଆକୁ ଚାଟିଲି, ତା ଦେହ ଥରିବାକୁ ଲାଗିଲା୤ ପୁରା ଦେହରେ ମୋ ହାତ ବୁଲୁଥାଏ୤ ସେ ଓଃ ଆଃ ହେଉଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଚିମୁଟି ଦେଉ ଦେଉ ତା ବିଆକୁ ଚାପି ଚାପି ଖାଇବାରେ ଲାଗିଥାଏ୤ ଓଃ କି ଫିଲିଂ୤ ମନ ଖାଲି ଉଡୁଥାଏ୤ କଅଁଳ ବିଆକୁ ଖାଇବା ଯେଉଁ ମଜା୤ ତା ବିଆକୁ ଖାଇ ଖାଇ ତା କ୍ଲିଟୋରିସ୍ କୁ ଜିଭରେ ସଲ ସଲ କରିବାପରେ ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ଚାପି ଧରିଲା ଆଉ ନିଜେ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଧକା ଦେଉ ଦେଉ ବିଆ ରେ ପାଣି ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଆସିଲା୤
ମୁଁ ତାକୁ ଉଠେଇ ଚେୟାର ଉପରେ ବସେଇ ଦେଲି ଓ ନିଜେ ତଳେ ବସି ତା ବିଆକୁ ଜିଭରେ ସଲସଲ କରିଲି, ସେ ମୋତେ ଭିଡି ଧରିଲା୤ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ନିଜ ଜଙ୍ଘ ଦୁଇ ମଧ୍ୟରେ ଚାପି ଧରିଲା୤ ଏଇ ସମୟରେ ତାକୁ ଉଠେଇ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି ଓ ମୁଁ ସାଇଡ଼ରେ ଠିଆ ହୋଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ଘଷିଲି୤ ତା ବିଆ ରସରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଓଦା ହେବାପରେ ମୁଁ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଠେଲିଲି୤ ତା ବିଆ ପୁରା ରସାଲ ଓ ଓଦା ଥିଲା ଏବଂ ମୋର ଦୁଇ ତିନିଥର ଧକ୍କା ଦେବାଅରେ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା୤ ତା ପରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ହାତରେ ସିପୁ ସିପୁ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ଆଖି ବୁଜି ଦେଇ ଆହ୍ ଆଃ କହୁଥିଲା ଆଊ ମୁଁ ଠିଆ ହୋଇ ତାକୁ ଗେଉଥିଲି୤
ଦଶ ମିନିଟ ଏମିତି ଗେହିବା ପରେ ମୋତେ ଏକ୍ସାଇଟ୍ ହେଲା ଆଊ ମୁଁ ଆହୁରି ଜୋର୍ ଜୋରରେ ତାକୁ ଗେହିଲି୤ ସେ ଆଃ ଆଃ କହିଲା ଆଊ ମୁଁ ଜବରଦସ୍ତ ଗିହାଁ ଦେଇ ଚାଳିଲି, ଆଉ ଯେତେବେଳେ ଲାଗିଲା ଯେ ମୋର ରସ ବାହାରିବ ସେତେବେଳେ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଓ ତା ପେଟରେ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଢାଳିଦେଲି୤ ତା କ୍ଲିଟୋରିସ୍କୁ ସଲସ୍ ଅଲ କରିବା ପରେ ସେ ଓହ୍ ଆହ୍ କହିଲା ଓ ତା ବିଆରୁ ବି ରସ ଝର ଝର ହୋଇ ବାହାରିବାଉ ଲାଗିଲା୤
ସେ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ସେମିତି ଶୋଇଥିଲା, ମୁଁ ବାଥରୁମ୍ ରେ ନିଜ ବାଣ୍ଡକୁ ସଫା କରିଦେଇ ଆସିଲି ଓ ତା ଦୁଧକୁ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ଉଠି ବାଥ୍ ରୁମ୍ ପଳେଇଲା୤
କିଛି ସମୟ ପରେ ସବୁକିଛି ସାମାନ୍ୟ ହେଇଥିଲା୤ ମୁଂ ମିଶ୍ର ସାରଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲି, ସେ କହିଲେ ପିଲାମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ କୁତୁବ୍ ମିନାର୍ ରେ ଅଛନ୍ତି୤ ସୋନାଲିକୁ ପଚାରିଲି ତୁମେ କୁତୁବ୍ ମିନାର୍ ଦେଖିବାକୁ ଯିବ ? ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ ହସିଲା, କହିଲା, ‘ଆପଣ ଯାହା କହିବେ୤’
ମୁଁ ତା ହାତ ଧରି ଟାଣି ଆଣିଲି ଓ ତା ଓଠ ଉପରେକିସ୍ ଟେ ଦେଲି୤ ଆମେ ଆଉଥରେ ସେକ୍ସ୍ କରିବାପାଇଁ ରେଡି ହେଇଗଲୁ୤ —— bhauja.com

READ ALSO:   सेक्स के प्रति सोच में आमूल परिवर्तन की जरूरत

Related Stories

Comments

  • bablu
    Reply

    hi namita wehere r u from